• BIST 90.182
  • Altın 147,357
  • Dolar 3,6478
  • Euro 3,9515
  • Kocaeli : 11 °C
  • İstanbul : 13 °C
  • Sakarya : 11 °C

1.Küme Play-Off’ta ilk devre sona erdi

1.Küme Play-Off’ta  ilk devre sona erdi
1.Küme Play-Off A ve B Grupları’nda önceki gün oynanan 4 karşılaşma ile 3. Hafta geride kaldı. Yavuzspor ve Şekerpınar haftayı lider kapattı

 

 

 

 

İLK DEVRE SONA ERDİ

1.Küme Play-Off’da 3. hafta, diğer deyimle ilk devre, pazar günü oynanan karşılaşmalarla geride kaldı. A Grubu’nda haftanın önemli maçında Şekerpınar GB, evinde oynadığı maçta Körfezspor’u 2-1 yendi ve 7 puanla devreyi lider tamamladı. Bu Grupta oynanan günün diğer müsabakasında Kartepe belediye GB’de Gebze Balkanspor’u 2-1 yendi ve 3 puanla devreyi tamamladı. B Grubu’nda ilk devre sonunda 3 takım arka arkaya sıralandı ve iddiasını sürdürüyor. Bağçeşmespor ise puansız devreyi lider tamamladı. Yavuzspor evinde oynadığı maçta Bağçeşmespor’u 5-2 yendi ve devreyi 7 puanla lider tamamladı. Bu Grup’ta oynanan günün diğer maçında Hisareyn ile Değirmenderespor 2-2 berabere kaldı. İkinci yarı yarın oynanacak olan maçlarla devam edecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

AMATÖR SÜPER LİG A GRUBU 21.HAFTA PUAN DURUMU

 

TAKIMLAR                 O         G         B         M         A         Y         P

1-Çınarlıspor               21        16        5          0          74        16        53

2-Kandıra GB BLD     21        14        5          2          51        19        47

3-Başaranspor            21        12        5          4          49        22        41

4-Kocaeli Yenişehir    21        12        3          6          51        29        39

5-MAP Şenerspor      21        11        4          6          47        26        37

6-Dar Kale Bayram    21        10        4          7          50        32        34

7-Dilovası BLD           21        8          4          9          30        32        28

8-Karamürsel İY         21        8          3          10        37        44        27

9-Kullarspor                21        7          4          10        40        38        25

10-Çenesuyu Plaj       21        4          3          14        29        61        15

11-Gölcük İY              21        3          2          16        27        103      11

12-Maşukiyespor       21        0          0          21        0          63        0

 

TOPLU SONUÇLAR

Kullarspor-Gölcük İY: 7-2

Çenesuyu Plajyolu-Dilovası BLD: 3-2

Kocaeli Yenişehir-Kandıra GB BLD: 1-0

Çınarlıspor-Darıca Kale Bayramoğlu: 3-3

Başaranspor-Map Şenerspor: 0-2

Maşukiyespor-Karamürsel İY: 0-3 (Hükmen)

 

BU HAFTANIN MAÇLARI

Maşukiyespor-Başaranspor:

Map Şenerspor-Çınarlıspor:

Darıca Kale Bayramoğlu-Kocaeli Yenişehir:

Kandıra GB BLD-Çenesuyu Plajyolu:

Dilovası BLD-Kullarspor:

Gölcük İY-Karamürsel İY:

 

 

AMATÖR SÜPER LİG B GRUBU 21.HAFTA PUAN DURUMU

 

TAKIMLAR                 O         G         B         M         A         Y         P

1-Sultan Orhanspor    21        17        3          1          65        17        54

2-Demirspor               21        11        4          6          39        31        37

3-Alikahya BLD          21        9          6          6          38        26        33

4-Doğantepespor       21        9          4          8          35        28        31

5-Çubuklu Bala          21        8          6          7          47        39        30

6-İhsaniye Doğan       21        7          6          8          24        39        27

7-Yenidoğan Serdar   21        7          4          10        41        52        25

8-Tavşantepe             21        7          4          10        30        51        25

9-Başiskele BLD        21        5          8          8          39        41        23

10-Bekirderespor       21        5          6          10        33        44        21

11-İhsaniyespor          21        4          9          8          28        37        21

12-Büyük Derbent      21        4          6          11        37        61        18

 

TOPLU SONUÇLAR

Alikahya BLD-Sultan Orhanspor: 1-1

Demirspor-İhsaniyespor: 4-2

Başiskele BLD- Tavşantepe: 1-2

Bekirderespor- İhsaniye Doğanspor: 1-2

Doğantepespor- Çubuklu Bala: 5-2

Yenidoğan Serdar- Büyük Derbent: 5-3

 

BU HAFTANIN MAÇLARI

Yenidoğan Serdar-Doğantepespor:

Çubuklu Bala-Bekirderespor:

İhsaniye Doğanspor -Başiskele BLD:

Tavşantepe -Demirspor:

İhsaniyespor -Alikahya BLD:

Sultan Orhanspor- Büyük Derbent:

 

 

1.AMATÖR KÜME PLAY-OFF A GRUBU PUAN DURUMU

 

TAKIMLAR                            O         G         B         M         A         Y         P

1-Çay Şekerpınar GB                        3          2          1          0          5          3          7

2-Kocaeli Körfez                    3          1          1          1          5          5          4

3-Kartepe BLD GB                3          1          0          2          4          5          3

4-Gebze Balkanspor              3          0          2          1          4          5          2         

 

TOPLU SONUÇLAR

Kartepe BLD GB-Gebze Balkanspor: 2-1

Çay Şekerpınar GB- Kocaeli Körfez: 2-1

 

BU HAFTANIN MAÇLARI

Kocaeli Körfez-Kartepe BLD GB:

Çay Şekerpınar GB-Gebze Balkanspor:

 

 

 

1.AMATÖR KÜME PLAY-OFF B GRUBU PUAN DURUMU

 

TAKIMLAR                            O         G         B         M         A         Y         P

1-Yavuzspor                           3          2          1          0          5          3          7

2-Değirmenderespor              3          1          2          0          5          4          5

3-Hisareynspor                      3          1          1          1          7          4          4         

4-Bağçeşmespor                   3          0          0          3          3          11        0

 

TOPLU SONUÇLAR

Hisareynspor-Değirmenderespor: 2-2

Yavuzspor- Bağçeşmespor: 5-2

 

BU HAFTANIN MAÇLARI

Bağçeşmespor-Hisareynspor:

Yavuzspor- Değirmenderespor:

 

 

2.AMATÖR KÜME A GRUBU 2.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                 O         G         B         M         A         Y         P

1-Gebze Tayfun         2          2          0          0          11        2          6         

2-Karamürsel Akçat   2          2          0          0          5          0          6

3-Gölcük Şirinköy      2          1          1          0          10        2          4         

 4-İzmit Balaban         2          1          1          0          6          3          4         

5-Mertspor                  2          1          0          1          8          4          3         

6-Çamlıtepespor         2          1          0          1          7          6          3

7-Mollafenarispor       2          1          0          1          4          7          3         

 8-Yılmazspor             2          0          0          2          0          7          0

9-Tüysüzler Çınar       2          0          0          2          2          10        0

 10-Kocaeli Genç       2          0          0          2          2          12        9

 

TOPLU SONUÇLAR

Tüysüzler Çınar-Gebze Tayfun: 1-6

Gölcük Şirinköy- İzmit Balaban: 2-2

Çamlıtepespor- Yılmazspor: 6-0

Mollafenarispor- Mertspor: 3-2

Karamürsel Akçat- Kocaeli Genç:

 

BU HAFTANIN MAÇLARI

İzmit Balaban-Kocaeli Genç

Gebze Tayfun-Gölcük Şirinköy:

Mertspor -Tüysüzler Çınar:

Yılmazspor-Mollafenarispor:

Çamlıtepespor-Karamürsel Akçat:

 

2.AMATÖR KÜME B GRUBU 2.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                 O         G         B         M         A         Y         P

1-Kocaeli 1937 Seka  2          2          0          0          14        0          6         

2-Gebze Beylikbağı    2          2          0          0          10        2          6

3-Maliyespor              2          2          0          0          8          6          6         

 4-Kartepe BLD GB    2          1          0          1          7          5          3         

5-Yukarı Hereke         2          1          0          1          4          4          4         

6-Bahçecikspor          2          1          0          1          2          2          3

7-Yuvam İzmitspor     2          0          1          1          2          9          1         

 8-Pazarköyspor         2          0          1          1          1          11        1

9-Yeni Kandıra           2          0          0          2          3          5          0

 10-Trakyaspor           2          0          0          2          0          7          0

 

TOPLU SONUÇLAR

Gebze Beylikbağı-Bahçecikspor       : 2-1

Pazarköyspor-Yuvam İzmitspor: 1-1

Kartepe BLD GB-Yukarı Hereke: 4-1

Yeni Kandıra-Maliyespor: 3-4

Trakyaspor-Kocaeli 1937 Seka: 0-4

 

BU HAFTANIN MAÇLARI

Yuvam İzmitspor- Kocaeli 1937 Seka

Bahçecikspor-Pazarköyspor:

Maliyespor-Gebze Beylikbağı:

Yukarı Hereke-Yeni Kandıra:

Kartepe BLD GB- Trakyaspor:

 

2.AMATÖR KÜME C GRUBU 2.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                 O         G         B         M         A         Y         P

1-Seymen Karşıyaka 2          2          0          0          7          3          6         

2-Çayırova Gümüş    2          1          1          0          7          4          4

3-Arslanbey Org San 2          1          1          0          4          2          4         

 4-Gebze Muallimköy 2          1          0          1          9          3          3         

5-İzmit Kalespor         2          1          0          1          1          8          3         

6-İzmit Yenimahalle   2          0          2          0          2          2          2

7-Derince Atılım         2          0          1          1          3          4          1         

 8-Uzuntarla BLD       2          0          1          1          1          3          1

9-Kocaeli Nusretiye    2          0          1          1          5          7          1

 10-Yeni Kocaelispor  2          0          1          1          5          8          1

 

TOPLU SONUÇLAR

Kocaeli Nusretiye-Seymen Karşıyaka: 3-5

Yeni Kocaelispor-Çayırova Gümüş: 2-5

Arslanbey Organize Sanayi-Gebze Muallimköy: 3-1

Uzuntarla BLD-İzmit Yenimahalle: 1-1

İzmit Kalespor-Derince Atılım: 1-0

 

BU HAFTANIN MAÇLARI

Çayırova Gümüş-Derince Atılım:

Seymen Karşıyaka-Yeni Kocaelispor:

İzmit Yenimahalle-Kocaeli Nusretiye:

Gebze Muallimköy-Uzuntarla BLD:

Arslanbey Organize Sanayi- İzmit Kalespor:

 

2.AMATÖR KÜME D GRUBU 2.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                 O         G         B         M         A         Y         P

1-İlimtepe FK              2          2          0          0          16        0          6         

2-Tavşanlıspor            2          2          0          0          7          2          6

3-Sarımeşe BLD        2          2          0          0          7          4          6         

 4-Gebze Karadeniz   2          1          0          1          12        7          3         

5-Çayırtepe Gençlik   2          1          0          1          3          3          3         

6-Kandıra Çağdaş      2          1          0          1          5          6          3

7-Gölcük Asarköy      2          1          0          1          3          5          3         

 8-Ulaşlıspor               2          0          0          2          2          5          0

9-Üçtepespor             2          0          0          2          3          7          0

 10-Kireçocakları        2          0          0          2          4          23        0

 

TOPLU SONUÇLAR

Çayırtepe Gençlik- Ulaşlıspor: 2-0

Üçtepespor- Tavşanlıspor: 1-4

Gebze Karadeniz-Kireçocakları: 10-4

Sarımeşe BLD-Kandıra Çağdaş: 4-2

İlimtepe FK-Gölcük Asarköy: 3-0

 

BU HAFTANIN MAÇLARI

Tavşanlıspor-Gölcük Asarköy:

Ulaşlıspor-Üçtepespor:

Kandıra Çağdaş-Çayırtepe Gençlik:

Kireçocakları-Sarımeşe BLD:

Gebze Karadeniz-İlimtepe FK:

 

2.AMATÖR KÜME E GRUBU 2.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                 O         G         B         M         A         Y         P

1-İzmit Vezirçiftliği      2          2          0          0          6          3          6         

2-Derince Çenedağ    2          2          0          0          4          1          6

3-Karamürselspor      2          1          1          0          9          2          4

 4-Uzunçiftlikspor       2          1          1          0          6          5          4

5-Köşklüçeşmespor   2          1          1          0          4          3          4         

6- Serdar GB              2          1          0          1          6          3          3

7-Arslanbey BLD        2          1          0          1          3          6          3

 8-Üçyoldoğuspor       2          0          1          1          3          4          1

9-Gebze Kirazpınar    1          0          0          1          1          2          0

 10-Eşmespor             1          0          0          1          0          5          0

11-KYÖD                   2          0          0          2          2          10        0

 

TOPLU SONUÇLAR

Eşmespor (BAY)

Serdar GB- İzmit Vezirçiftliği: 1-3

Köşklüçeşmespor-Gebze Kirazpınar: 2-1

Derince Çenedağ-Üçyoldoğuspor: 2-1

Uzunçiftlikspor-Arslanbey BLD: 4-3

KYÖD Karamürselspor: 0-7

 

BU HAFTANIN MAÇLARI

Köşklüçeşmespor (BAY)

İzmit Vezirçiftliği-Eşmespor:

Karamürselspor-Serdar GB:

Arslanbey BLD-KYÖD:

Üçyoldoğuspor-Uzunçiftlikspor:

Gebze Kirazpınar- Derince Çenedağ:

 

2.AMATÖR KÜME F GRUBU 2.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                 O         G         B         M         A         Y         P

1-Çerkeşli                   2          2          0          0          11        3          6         

2-Tavşancılspor          2          2          0          0          9          2          6

3-Yuvacıkspor                        2          1          1          0          8          5          4

 4-Derince GB                        2          1          1          0          4          1          4         

5-İzmit GB                  2          1          0          1          6          5          3

6-Derbent Esnaf         2          1          0          1          5          8          3

7-Yeniyalı Barbaros    1          1          0          1          1          1          1         

 8-Yalakderespor        2          0          1          1          5          8          1

9-Gebze Beşköy GB  1          0          0          1          2          5          0

 10- Kocaeli Güneş    2          0          0          2          0          6          0

11-Fatih Neşespor      2          0          0          2          2          9          0

 

TOPLU SONUÇLAR

Yeniyalı Barbaros (BAY)

Derince GB- Kocaeli Güneş: 3-0 (H)

Yuvacıkspor- Gebze Beşköy GB: 5-2

İzmit GB- Yalakderespor: 5-2

Fatih Neşespor-Tavşancılspor: 1-6

Derbent Esnaf-Çerkeşli: 2-8

 

BU HAFTANIN MAÇLARI

Yuvacıkspor (BAY)

Kocaeli Güneş-Yeniyalı Barbaros:

Çerkeşli -Derince GB:

Tavşancılspor-Derbent Esnaf:

Yalakderespor- Fatih Neşespor:

Gebze Beşköy GB- İzmit GB:

 

 

 

 

 

 

 

 

ÇINARLISPOR: 3

D.KALE BAYRAMOĞLU: 3

 

STAT: Derince (AMATÖR SÜPER LİGİ MAÇI)

HAKEMLER: Süleyman Özdemir ***, Okan Oral ***, Soner Türkmen ***

ÇINARLISPOR: Fatih **, Sefa ***, Ahmet **, Cihat ***, İdris ***, İhsan **, Mesut Er ** (Dk 57 Kürşat **), Fatih Subaşı ***, Nurullah * (Dk 60 Uğur ***), Ramazan ***, Mesut Pir ****

DARICA KALE BAYRAMOĞLUSPOR: Akın **, Mert ***, Gökhan *,  Yusuf Kahveci ***,  Şafak ***, Çağrı ***, Mehmet *** (Dk 85 Ahmet **), Ahmet *** (Dk 89 Faruk *), Ferhat ** (Dk 67 Akın **), Yusuf Bingöl ****, Fikret *

GOLLER:  Mehmet Dk 36, Yusuf Bingöl Dk 48 ve 86, Mesut> Pir Dk 58 ve 80, Cihat Dk 84

KIRMIZI KARTLAR: Gökhan Dk 39, Fikrat Dk 90+1

NOT: Mesut Er Dk 39 Penaltı kaçırdı

 

 

YAVUZSPOR: 5

BAĞÇEŞMESPOR: 2

 

STAT: Derince (1.AMATÖR KÜME PLAY-OFF B GRUBU)

HAKEMLER: Ferdi Üstün ***, Erman Erdoğan *, Uğur Mahmut Zengin *

YAVUZSPOR: Ahmet Emin ***, Alican ***, Sefa Örgüç ***, Remzi *** (Dk 82 Cenk **), Ersan ****, Ferdi ***, Muharrem ***, A Mert ** (Dk 71 Berkant **), Sefa Onay ****, Soner *** (Dk 85 Semih **), Hüseyin ***

BAĞÇEŞMESPOR: Enes **, Burak **, Kadir **, Furkan *, Ahmetcan **, Muhammet Kaplan * (Dk 46 Oğuzhan **), Muhammet İçöz ** (Dk 46 Serkan **), Murathan **, Sefa **, İskender ** (Dk 46 Tuncay *), Rahman ***

GOLLER: Sefa Örgüç Dk 10, Furkan Dk 29, Hüseyin Dk 40, Muhammet İçöz Dk 45, Sefa Onay Dk 63 ve 80, Soner Dk 83

KIRMIZI KART: Furkan Dk 80

NOT: Bağçeşmespor üç oyuncu değiştirdiği için Tuncay maçın 71. Dakika sakatlanması sonrasında maçı 10 kişi oynadılar

 

 

KOCAELİ YENİŞEHİR: 1

KANDIRA GB BLD: 0

STAT: Avni Kalkavan (Süper Lig A)

HAKEMLER: Mehmet Akif İbrahimoğlu ***, Doğukan Durda ***, Gökhan Berk ***

KOCAELİ YENİŞEHİR: Mustafa ***, Timuçin **, Mert ** (Dk. 57 Ümit **), Tansu ***, Furkan ***, Arda ***, Yusuf ***, Harun ** (Dk. 75 Halil **), Celalettin ***, Enes ****, Utku *** (Dk. 90 Samet)

KANDIRA GB BLD: Göktan **, Gökhan **, Altuğ ** (Dk. 60 Hakan *), Mehmet *, Emre *, Fatih **, Ümit **, Oğuzhan ** (Dk. 70 Zeki *), Murat * (Dk. 83 Semih *), Recep **, Hasan **

GOL: Enes Dk. 30

 

 

ÇENESUYU PLAJYOLU: 3

DİLOVASI BELEDİYESPOR: 2

STAT: Avni Kalkavan (Süper Lig A)

HAKEMLER:Metin Ataş ***, Volkan dikmen ***, Murat Sönmez ***

ÇENESUYU PLAJYOLU: Berkay **, Emre *** (Dk. 65 Umut **), Mertcan ***, Furkan **, Kubilay ***, Hakan *** (Dk. 51 Bilal **), Eray ***, Kemal *** (Dk. 58 Onur ***), Semihcan ***, Olcan ***, Ömer ****

DİLOVASI BELEDİYESPOR: Özen *, Musa **, Yakup *, Cansel **, Yavuz *, Mehmet Aktaş **, Aytaç * (Dk. 48 Recep *), Kerim **, Osman **, Bilal * (Dk. 61 Gökhan **), Samet * (Dk. 75 İsmail *)

GOLLER: Ömer Dk. 9 ve 54 (Çenesuyu Plajyolu), Kerim Dk. 23 (Dilovası BLD), Olcan Dk. 51 (Çenesuyu Plajyolu), Osman Dk. 71 (Dilovası BLD)

 

 

 

DEMİRSPOR: 4

İHSANİYESPOR: 2

STAT: Derince (AMATÖR SÜPER LİGİ MAÇI)

HAKEMLER: İsmail Akçay ***, Mehmet Dağdeviren ***, Mesut Çalışır ***

DEMİRSPOR:  Ahmet ***, Serhan ***, Aykut ç** (Dk 65 Emre ***), Hakan ***, Burak ***, Uğur ** (Dk 53 Günali **), Emrah ***, Yiğit Ali *** (Dk 72 Oğuzhan **), Ali ***, Mehmet ***, Erhan ***

İHSANİYESPOR: Erol **, Uğur **, Arda ** (Dk 59 Arda **), Caner **, Hasan **, Ali ** (Dk 79 İsmail Samet **), Necati **, Ahmet *, Serkan ***, Burak **, Enes ** (Dk 67 Sezai **)

GOLLER: Serkan Dk 10 ve 81, Yiğitali Dk 37, Hakan Dk 45, Erhan Dk 47, Emrah Dk 58

KIRMIZI KART: Ahmet Dk 61

 

YENİDOĞAN SERDAR: 5 

B. DERBENTSPOR: 3

STAT: Avni Kalkavan (AMATÖR SÜPER LİGİ MAÇI)

HAKEMLER: Abdullah Ersoy ***, Okan Oral ***, Eray Akyıldız ***

YENİDOĞAN SERDARSPOR: Ersin **, Sinan ***, Ceyhun **, Ali **, İnan ****, Kemal ***, Fevzi *** (Dk. 81 Çağrı **), Berkay ***, Muhammet ***, Batuhan ***, Resul ** (Dk. 37 Tanju ***)

B. DERBENTSPOR: Murat *, İhsak * (Dk. 65 İsmail *), Erman *, Ümit *, Fatih *, Engin *, Cemal *, Ulaş ** (Dk. 68 Cüneyt *), İlker *, Celal *, İsmail Barış *

GOLLER: İnan Dk. 5 ve 29, Tanju Dk. 66, Berkay Dk. 68 (Yenidoğan Serdarspor), Ulaş Dk. 35, Engin Dk. 61, Celal Dk. 69

 

 

KARTEPE BELEDİYESPOR: 2

GEBZE BALKANSPOR: 1

STAT: Köseköy (1 Küme Play Off A)

HAKEMLER: Erhan İnal ***, Metin Doğan ***,Recep Karakurt ***

KARTEPE BELEDİYESPOR: Emre **, Soner **, İbrahim ***, Mete *, Mehmet ***, Çetin ****, Emrah **, Abdülhamit ***, Ufuk *** (Dk. 54 Ferhat **), Recep *** (Dk. 63 Buğra **), Sinan *** ( Dk. 76 Murat **)

GEBZE BALKANSPOR: Birsen *, Erhan **, Muharrem *, Barış **, Tuğgan *, Gürkan **, Onur * (Dk. 46 Metin *), Tanju ** (Dk. 77 Yavuz *), Murat **, İhsan **, Hüseyin * (Dk. 71 Barış *)

GOLLER: Çetin Dk. 10 (Kartepe Belediyespor), Mete Dk. 29 (Kendi Kalesine) (Gebze Balkanspor), Recep Dk. 41 (Kartepe Belediyespor)

 

 

KYÖD: 0 

KARAMÜRSELSPOR: 7

STAT: Avni Kalkavan (2.KÜME MAÇI)

HAKEMLER: Abdullah Açıkyol ***, Dünya Güzel ***, Yakup Kaval ***

KYÖD: Tarcan *, Gökhan *, Kemal *, Mert * (Dk. 69 Oğuzhan *), Emre *, Kadir * (Dk. 46 Hakan Ertosun *), Emre Atan * (Dk. 46 Alican *), Efe *, Hakan *, Emirhan *, Erdem *

KARAMÜRSELSPOR: Hakan **, Nurol ***, Mustafa ***, Ahmet ***, Gökhan *** (Dk. Erhan **), Emre **** (Dk. 46 Furkan ***), Altay ***, Zafer ****, Emre Karabela ****, Kadir *** (Dk. 70 Tansu *), Batuhan ***

GOLLER: Emre Dk. 13, Emre Karabela Dk. 17, 33 ve 66, Batuhan Dk. 24, Gökhan Bat Dk. 36, Zafer Dk. 75

NOT: Karamürselspor’dan Tansu dakika 85’te penaltı kaçırdı.

 

 

İZMİT GB: 5 

YALAKDERESPOR: 2

 

STAT: Avni Kalkavan (2.KÜME MAÇI)

HAKEMLER: Muharrem Kırbaş ***, Mesut Akçınar ***, Murat Sönmez ***

İZMİT GB: Alihan **, Çetin *** (Dk. 80 Doğuşcan **), Yunus **, Cumhur ***, Melih *** (Dk. 73 Yunus Emre Suerkan **), Cem **, Yunus Tuna **** (Dk. 90 Samet), Doğukan ***, Deha ***, Emir **, Ahmet ***

YALAKDERESPOR: Fuat *, Murat *, İrfan *, Samet ** (Dk. 82 Sedar *), Faruk *, Oğuzhan * (Dk. 73 Semih *), Mehmet *, Akif *, Muharrem **, Yasin * (Dk. 44 Ercan **), Gökhan *

GOLLER: Deha Dk. 2, Yunus Tuna Dk. 30, 68 ve 87, Emir Dk. 53 (İzmit GB), Ercan Dk. 52, Muharrem Dk. 89 (Yalakderespor)

 

 

 

DERİNCE ÇENEDAĞ:

2 ÜÇYOLDOĞUSPOR: 1

 

STAT: Derince (2.KÜME MAÇI)

HAKEMLER: Volkan Kırbaş ***, Akın Tosun ***, Yunus Emre Bulut ***

DERİNCE ÇENEDAĞ:  Ertuğrul ***, Fevzi ***, Cem *, Cemal *** (Dk 89 İrfan *), İsmail ***, Bayram ***, Onur  ***, Ali Kolgu ***, Volkan *** (Dk 73 Tunç **), Ziya Ülhak ** (Dk 56 Çetin ***), Ali Sak ***

ÜÇYOLDOĞUSPOR: Alper Emre **, Onur **, A.Celi **, Tayfun ***, Fuat  ** (Dk 25 Kürşat ***), Aykut **, Oğuzhan ***, Enes **, Erdem **, Gökhan ***, Hakan **

GOLLER:  Fuat Dk 20, Çetin Dk 58, Fevzi Dk 85

KIRMIZI KART: Cem Dk 43

 

 

UZUNÇİFTLİK: 4

ARSLANBEY BLD:3

 

STAD: Cephanelik (2.KÜME MAÇI)

HAKEMLER: Mesut Aydın ***, Osman Kılıç ***, Özkan Kurt ***

UZUNÇİFTLİK: Yasin *(Dk35  Metin ***), M.Akif ***(Dk76 Bilal **), Oğulcan ***, Aykut **(Emre Dk46 ***), Eyüp ***, Oğuzhan ***, Ahmet ***, Emrecan ***, İsmail ***, Orhan ****, Erkan ***

ARSLANBEY: Emrullah **, Berat **, Yasin **, Fatih Can **, Nurhan **, Faruk ***(Dk86 Mert), Fikret **, Ercan **, Muhammed ***(Dk68 Eser **), Cevat ***, Burak ***

GOLLER: Muhammet Dk4, Orhan Dk6, 75, 85, Cevat Dk26, Burak Dk33, Ahmet Dk54

 

ÇAYIRTEPESPOR: 2 

ULAŞLISPOR: 0

STAD: Cephanelik (2.KÜME MAÇI)

HAKEMLER: Erhan İnal ***, Metin Doğan ***, Abdurrahman Narman ***

ÇAYIRTEPESPOR: Fatih ***, Samet ** (Dk46 Mustafa **), Metehan ***, Ahmet ***(Dk61 Gökhan Güneş ***), Sinan ***, Muhammet ***, Yavuz ***, Gökhan ***, Murat ***(Dk 69 İlhan **), Emre ***, Abdurrahman ***

ULAŞLISPOR: Mehmet **, Yasin **(Dk 80 Faruk **), Yusuf **, Zekeriya ***(Dk69 Kubilay **), Muhammed Enes **(Dk 35 İbrahim ***), Yaşar ***, Fevzi **, Buray **, Necati ***, Rıdvan **, Selçuk **

GOLLER: Murat Dk 66, Yavuz Dk 88

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Kocaeli Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : (0 262) 323 39 17-18-19 | Faks : (0 262) 322 75 55 | Haber Yazılımı: CM Bilişim