• BIST 90.383
  • Altın 144,409
  • Dolar 3,6117
  • Euro 3,9021
  • Kocaeli : 8 °C
  • İstanbul : 9 °C
  • Sakarya : 7 °C

2.AMATÖR KÜME A GRUBU PUAN DURUMU

2.AMATÖR KÜME A GRUBU PUAN DURUMU
2.AMATÖR KÜME A GRUBU PUAN DURUMU

2.AMATÖR KÜME A GRUBU PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            O         G         B         M         A         Y         P

1-Gölcük Şirinköy                  1          1          0          0          8          0          3

2-Mertspor                             1          1          0          0          6          1          3

3-Gebze Tayfun                     1          1          0          0          5          1          3

4-İzmit Balaban                      1          1          0          0          4          1          3

5-Karamürsel Akçatspor        1          1          0          0          1          0          3

6-Yılmazspor                          1          0          0          1          0          1          0

7-Tüysüzler Çınarspor           1          0          0          1          1          4          0

8-Mollafenarispor                   1          0          0          1          1          5          0

9-Çamlıtepespor                    1          0          0          1          1          6          0

10-Kocaeli Gençspor             1          0          0          1          0          8          0

 

TOPLU SONUÇLAR

Kocaeli Gençspor-Gölcük Şirinköy: 0-8

İzmit Balaban-Tüysüzler Çınarspor: 4-1

Gebze Tayfun-Mollafenarispor: 5-1

Mertspor-Çamlıtepespor: 6-1

Yılmazspor-Karamürsel Akçatspor: 0-1

 

BU HAFTANIN MAÇLARI

Tüysüzler Çınarspor-Gebze Tayfun:

Gölcük Şirinköy- İzmit Balaban:

Çamlıtepespor-Yılmazspor:

Mollafenarispor-Mertspor:

Karamürsel Akçatspor-Kocaeli Gençspor:

 

2.AMATÖR KÜME B GRUBU PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            O         G         B         M         A         Y         P

1-Kocaeli 1937 Seka             1          1          0          0          10        0          3

2-Gebze Beylikbağı               1          1          0          0          8          1          3

3-Yukarı Hereke                    1          1          0          0          3          0          3

4-Bahçecikspor                      1          1          0          0          1          0          3

5-Maliyespor                          1          1          0          0          4          3          3

6-Kartepe BLD GB                1          0          0          1          3          4          0

7-Yeni Kandıra                       1          0          0          1          0          1          0

8-Trakyaspor                         1          0          0          1          0          3          0

9-Yuvam İzmitspor                1          0          0          1          1          8          0

10-Pazarköy                          1          0          0          1          0          10        0

 

TOPLU SONUÇLAR

Kocaeli 1937 Seka-Pazarköy: 10-0

Yuvam İzmitspor-Gebze Beylikbağı: 1-8

Bahçecikspor-Yeni Kandıra: 1-0

Maliyespor-Kartepe BLD GB: 4-3

Yukarı Hereke-Trakyaspor: 3-0

 

BU HAFTANIN MAÇLARI

Gebze Beylikbağı-Bahçecikspor:

Pazarköy-Yuvam İzmitspor

Kartepe BLD GB-Yukarı Hereke:

Yeni Kandıra-Maliyespor:

Trakyaspor-Kocaeli 1937 Seka

 

2.AMATÖR KÜME C GRUBU PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            O         G         B         M         A         Y         P

1-Gebze Muallimköy             1          1          0          0          8          0          3

2-Seymen Karşıyaka             1          1          0          0          2          0          3

3-Yeni Kocaeli                        1          0          1          0          3          3          1         

4-Kocaeli Nusretiye               1          0          1          0          2          2          1

5-Arslanbey Org Sanayi        1          0          1          0          1          1          1         

6-İzmit Yenimahalle               1          0          1          0          1          1          1         

7-Çayırova Gümüş                1          0          1          0          2          2          1         

8-Derince Atılımspor              1          0          1          0          3          3          1

9-Uzuntarla BLD                    1          0          0          1          0          2          0

10-İzmit Kalespor                   1          0          0          1          0          8          0

 

TOPLU SONUÇLAR

Derince Atılımspor-Yeni Kocaeli: 3-3

Çayırova Gümüş- Kocaeli Nusretiye: 2-2

Seymen Karşıyaka-Uzuntarla BLD: 2-0

İzmit Yenimahalle-Arslanbey Org Sanayi: 1-1

Gebze Muallimköy-İzmit Kalespor: 8-0

 

BU HAFTANIN MAÇLARI

Kocaeli Nusretiye-Seymen Karşıyaka:

Yeni Kocaeli-Çayırova Gümüş:

Arslanbey Org Sanayi-Gebze Muallimköy:

Uzuntarla BLD-İzmit Yenimahalle:

İzmit Kalespor-Derince Atılımspor:

 

2.AMATÖR KÜME D GRUBU PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            O         G         B         M         A         Y         P

1-İlimtepe FK                          1          1          0          0          13        0          3

2-Tavşanlıspor                       1          1          0          0          3          1          3

3-Sarımeşe BLD                    1          1          0          0          3          2          3

4-Gölcük Asarköy                  1          1          0          0          3          2          3

5-Kandıra Çağdaşspor           1          1          0          0          3          2          3

6-Üçtepespor                         1          0          0          1          2          3          0

7-Ulaşlıspor                            1          0          0          1          2          3          0

8-Gebze Karadeniz                1          0          0          1          2          3          0

9-Çayırtepe Gençlik               1          0          0          1          1          3          0

10-Kireçocakları                     1          0          0          1          0          13        0

 

TOPLU SONUÇLAR

Gölcük Asarköy-Üçtepespor: 3-2

Tavşanlıspor-Çayırtepe Gençlik: 3-1

Ulaşlıspor-Sarımeşe BLD: 2-3

Kandıra Çağdaşspor-Gebze Karadeniz: 3-2

Kireçocakları-İlimtepe FK; 0-13

 

BU HAFTANIN MAÇLARI

Çayırtepe Gençlik-Ulaşlıspor:

Üçtepespor-Tavşanlıspor:

Gebze Karadeniz-Kireçocakları.

Sarımeşe BLD-Kandıra Çağdaşspor:

İlimtepe FK-Gölcük Asarköy:

 

2.AMATÖR KÜME E GRUBU PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            O         G         B         M         A         Y         P

1-Serdar GB                          1          1          0          0          5          0          3

2-Derince Çenedağ               1          1          0          0          2          0          3

3-İzmit Vezirçiftliği                  1          1          0          0          3          2          3

4-Uzunçiftlik                           1          0          1          0          2          2          1

5-Gebze Köşklüçeşme          1          0          1          0          2          2          1

6-Karamürsel                         1          0          1          0          2          2          1

7-Üçyoldoğu                          1          0          1          0          2          2          1

8-KYÖD                                 1          0          0          1          2          3          0

9-Arslanbey BLD                   1          0          0          1          0          2          0

10-Eşmespor                         1          0          0          1          0          5          0

11-Gebze Kirazpınar              0          0          0          0          0          0          0

 

TOPLU SONUÇLAR

Gebze Kirazpınar (BAY)

Eşmespor-Serdar GB: 0-5

İzmit Vezirçiftliği-KYÖD: 3-2

Karamürsel-Uzunçiftlik: 2-2

Arslanbey BLD-Derince Çenedağ: 0-2

Üçyoldoğu-Gebze Köşklüçeşme: 2-2

 

BU HAFTANIN MAÇLARI

Eşmespor (BAY)

Serdar GB İzmit Vezirçiftliği

Gebze Köşklüçeşme-Gebze Kirazpınar:

Derince Çenedağ- Üçyoldoğu:

Uzunçiftlik-Arslanbey BLD:

KYÖD-Karamürsel:

 

2.AMATÖR KÜME F GRUBU PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            O         G         B         M         A         Y         P

1-Derbent Esnaf                    1          1          0          0          3          0          3

2-Çerkeşlispor                        1          1          0          0          3          1          3

3-Tavşancılspor                     1          1          0          0          3          1          3

4-Yuvacıkspor                                   1          0          1          0          3          3          1

5-Derince GB                         1          0          1          0          1          1          1

6-Yeniyalı Barbaros               1          0          1          0          1          1          1

7-Yalakdere                           1          0          0          1          3          3          1

8-Fatih Neşespor                   1          0          0          1          1          3          0

9-İzmit GB                              1          0          0          1          1          3          0

10-Kocaeli Güneşspor           1          0          0          1          0          3          0

11-Gebze Beşköy GB           0          0          0          0          0          0          0

 

TOPLU SONUÇLAR

Gebze Beşköy GB (BAY)

Yeniyalı Barbaros-Derince GB: 1-1

Kocaeli Güneşspor-Derbent Esnaf: 0-3 (Hükmen)

Çerkeşlispor-Fatih Neşespor: 3-1

Tavşancılspor-İzmit GB: 3-1

Yalakdere- Yuvacıkspor: 3-3

 

BU HAFTANIN MAÇLARI

Yeniyalı Barbaros (BAY)

Derince GB-Kocaeli Güneşspor:

Yuvacıkspor-Gebze Beşköy GB:

İzmit GB-Yalakdere:

Fatih Neşespor-Tavşancılspor:

Derbent Esnaf-Çerkeşlispor

 

KİREÇOCAKLARI: 0

İLİMTEPE FK: 13

STAT: Avni Kalkavan (2.Küme D)

HAKEMLER: Fatih Naiboğlu ***, Mehmet Alipaşa ***, Enes Kulaksız ***

KİREÇOCAKLARI: Metin * (Amrah *), Davut *, Ferit * (Rıdvan *), Levent * (Erçin *), Ercan *, Halil *, Emre *, Onur *, Eren *, Vedat *, Oğuz *

İLİMTEPE FK: Abdullah ***, Ali ***, Ertan ***, Anıl ***, Alpay ***, Serkan ***, Sinan *** (Bülent ***), Erkan ***, Soner ****, Kubilay *** (Yasin ***), Lütfü ***

GOLLER: Soner dk.9-16-19-29-60-64-82-83, Sinan dk.7-27, Lütfü dk.18, Anıl dk.70, Kubilay dk.46

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Kartepe MTAL şaşırttı!25 Mart 2017 Cumartesi 10:32
  • 41 FK galibiyet ile başladı25 Mart 2017 Cumartesi 10:29
  • U-15’lerde Harbiş galip, Güneş berabere25 Mart 2017 Cumartesi 10:27
  • Selim Sırrı Tarcan’ın kemikleri sızlıyor!25 Mart 2017 Cumartesi 10:15
  • At binenin, kılıç kuşananın25 Mart 2017 Cumartesi 10:07
  • Dürdane Özdilek dev finale hazır!25 Mart 2017 Cumartesi 09:53
  • Çenesuyu Ortaokulu şampiyonluk istiyor!25 Mart 2017 Cumartesi 09:18
  • Durukan varsa başarı da vardır!25 Mart 2017 Cumartesi 09:16
  • Taekwon-do onun hayatı25 Mart 2017 Cumartesi 09:14
  • Durukan Spor Kulübü başarıya doymuyor25 Mart 2017 Cumartesi 09:04
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Kocaeli Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : (0 262) 323 39 17-18-19 | Faks : (0 262) 322 75 55 | Haber Yazılımı: CM Bilişim