• BIST 90.383
  • Altın 144,409
  • Dolar 3,6117
  • Euro 3,9021
  • Kocaeli : 13 °C
  • İstanbul : 11 °C
  • Sakarya : 14 °C

2.Küme’de 4 grupta 15 maç oynanacak

2.Küme’de 4 grupta 15 maç oynanacak
2. Amatör Küme Futbol Ligi A, D, E ve F Grubunda altıncı hafta maçları bugün 11 statta 15 maçla devam edecek. Zirve yarışında heyecan yaşanacak.

TAŞKÖPRÜ BİRLİKSPOR ÜÇ PUAN PEŞİNDE

A Grubu lideri Taşköprü Birlikspor, D Grubu lideri Kızderbentspor, E Grubunda Uzuntarla, deplasmanda üç puan mücadelesi verecek. F Grubu’nda Çerkeşlispor haftaya bay olarak geçirecek. 2. Amatör Küme A Grubu’na dört statta dört maçla devam edecek. İkinci Amatör Küme A Grubu’nda şampiyonluk mücadelesi veren 15 puanla lider Taşköprü Birlikspor bugün saat 17.00’de Körfez Esentepe’de, rakibi 4 puanlı Şirintepe Gençler Birliğispor karşısında futbol ve gol şovuna hazırlanıyor. 12 puanla üçüncü sırada yer alan ve şampiyonluk mücadelesi veren İzmit Selanikspor, bugün saat 17.00’de Mehmet Ali Kağıtçı’da rakibi 1 puanlı Yılmazspor karşısında üç puan hesapları yapıyor. 12 puanla üçüncü sırada yer alan ve şampiyonluk mücadelesi veren Mertspor ise bugün saat 17.00’de Derince’de, rakibi 4 puanla orta sıralarda yer alan Derince Gençler Birliğispor’a konuk olacak. Dördüncü sırada yer alan Çağdaşspor, bugün saat 15.00’te Kandıra’da rakibi 7 puanlı Yeniyalı Barbarosspor ile zorlu bir doksan dakika geçirecek.

 

D GRUBU’NDA BUGÜN ZORLU MAÇLAR VAR

2. Amatör Küme D Grubu’nda 10 puanla lider olan ve şampiyonluk mücadelesi veren Kızderbentspor, bugün saat 19.00’da Karamürsel’de, 8 puanla beşinci sırada yer alan ve zirve mücadelesi veren Gölcük Şirinköyspor ile zorlu bir maç oynayacak. 10 puanla ikinci sırada olan bulunan Gölcük İdman Yurdu, 18.00’de Kavaklı’da, en yakın rakibi 8 puanla dördüncü sırada yer alan Ulaşlıspor ile zorlu bir doksan dakika geçirecek. 9 puanla üçüncü sırada yer alan ve şampiyonluk mücadelesi veren Gölcük Asarköyspor, saat 13.00’te Hisarey’de son sırada yer alan rakibi Yalakderespor karşısında futbol ve gol şovuna hazırlanıyor. 5 puanla altıncı sırada yer alan Kavaklıspor ise bugün saat 17.00’de, 4 puanlı Karamürsel Ereğlispor’a konuk olacak.

 

UZUNTARLASPOR ENGEL TANIMIYOR

2.Amatör Küme E Grubunda 15 puanla lider olan ve şampiyonluk mücadelesi veren Uzuntarlaspor da bugün saat 13.00’tee Derbent Stadı’nda rakibi 5 puanla altıncı sırada yer alan Sarımeşe Belediyespor’a konuk olacak. 12 puanla ikinci sırada olan ve şampiyonluk mücadelesi veren Arslanbey Belediyespor ise saat 15.00 te Arslanbey’de zayıf rakibi Acısu Belediyespor ile karşılaşacak. 10 puanla üçüncü sırada olan ve şampiyonluk mücadelesi veren Yuvacıkspor da saat 17.00’de Arslanbey’de, rakibi 6 puanla orta sıralarda yer alan Arsanbey Organize Sanayispor ile zorlu bir doksan dakika geçirecek. Son iki hafta toplanan ve 6 puan kazanan Akmeşespor, saat 15.00’te Derbent’te, rakibi son sırada yer alan Derbent Esnafspor karşısında futbol ve gol şovuna hazırlanıp, çıkışa geçmeyi amaçlıyor.

 

F GRUBU MAÇLARI GEBZE METİN OKTAY’DA

2.Amatör Küme F Grubu’nda 5.hafta maçları bugün Şekerpınar ve Beylikbağı statlarında üç maçla devam edecek.  E Grubu’nda 13 puanla lider olan ve şampiyonluk mücadelesi veren Çerkeşlispor, bugün haftaya bay olarak geçirecek. 12 puanla ikinci sırada olan ve şampiyonluk mücadelesi veren Gebze Beşköy Gençler Birliğispor, 16.00’da Şekerpınar’da, r4 puanla dördüncü sırada yer alan Darıca Türkeli Gençlikspor karşısında mücadele verecek. Dört maçta 9 puan toplayan ve genç bir ekiple şampiyonluk mücadelesi veren Darıca Marmara Osmangazispor da saat 18.00’de Şekerpınar’da, zayıf rakibi lig sonuncusu Genç Kalespor karşısında galibiyete hazırlanıyor. 3 puanla beşinci sırada bulunan Beylikbağı Karadenizspor saat 15.00’te Beylikbağı’nda, 3 puanlı Gebze Karadenizspor’u ağırlayacak.

 

2.AMATÖR KÜME A GRUBU 5.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                           O         G         B          M         A        Y           P

1-TAŞKÖPRÜ BİRLİK           5          5          0          0          23        6          15

2-İZMİT SELANİKSPOR       5          4          0          1          24        13        12

3-MERTSPOR                      5          3          0          2          17        7          9

4-Y.Y.BARBAROS               5          2          1          2          8          13        7

5-KANDIRA ÇAĞDAŞ          5          2          0          3          10        22        6

6-DERİNCE GB                   5          1          1          3          11        14        4

7-ŞİRİNTEPE GB                5          1          1          3          12        16        4

8-YILMAZSPOR                  5          0          1          4          5          19        1         

 

TOPLU SONUÇLAR 5.HAFTA                

KAN. ÇAĞDAŞ-TAŞKÖPRÜ BİRLİK: 2-4

ŞİRİNTEPE GB-YILMAZSPOR: 5-2

İZMİT SELANİKSPOR-DERİNCE GB: 4-2

YENİYALI BARBAROSSPOR-MERT: 2-1

 

GÜNÜN MAÇLARI:       

DERİNCE GB-MERTSPOR

YILMAZSPOR-İZMİT SELANİKSPOR

TAŞKÖPRÜ BİRLİKSPOR-ŞİRİNTEPE GB

KANDIRA ÇAĞDAŞ-YENİYALI BARBAROS

 

2.AMATÖR KÜME D GRUBU 5.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                          O         G         B          M         A         Y          P

1-KIZDERBENTSPOR          5          3          1          1          18        7          10

2-GÖLCÜK İY                      5          3          1          1          11        8          10

3-GÖLCÜK ASARKÖY         5          2          3          0          13        5          9

4-ULAŞLISPOR                   5          2          2          1          9          7          8

5-GÖLCÜK ŞİRİNKÖY         5          2          2          1          8          7          8

6-KAVAKLISPOR               5          1          2          2          10        10        5

7-K.MÜRSEL EREĞLİ        5          1          1          3          8          16        4

8-YALAKDERESPOR         5          0          0          5          3          20        0

 

TOPLU SONUÇLAR 5.HAFTA    

GÖLCÜK ASARKÖYSPOR-KIZDERBENT: 3-1

GÖLCÜK ŞİRİNKÖY-K.MÜRSEL EREĞLİ: 2-2

KAVAKLISPOR-GÖLCÜK İY: 0-2

YALAKDERESPOR-ULAŞLISPOR: 0-3

                                                          

GÜNÜN MAÇLARI:       

GÖLCÜK İY-ULAŞLISPOR

KARAMÜRSEL EREĞLİSPOR-KAVAKLISPOR

KIZDERBENTSPOR-GÖLCÜK ŞİRİNKÖYSPOR

GÖLCÜK ASARKÖYSPOR-YALAKDERESPOR

 

2.AMATÖR KÜME E GRUBU 5.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                                    O         G          B         M          A         Y         P

1-UZUNTARLASPOR                      5          5          0          0          13        4          15

2-ARSLANBEY BELEDİYE             5          4          0          1          20        8          12

3-YUVACIKSPOR                          5          3          1          1          22        6          10

4 AKMEŞESPOR                           5          2          0          3          9          10        6

5- ARSLANBEY ORG. SAN.           5          2          0          3          10        13        6

6-SARIMEŞE BELEDİYE               5          1          2          2          11        13        5

7-ACISU BELEDİYESPOR             5          1          1          3          6          15        4

8-DERBENT ESNAFSPOR             5          0          0          5          4          28        0

 

TOPLU SONUÇLAR 5.HAFTA                

ARS.OR.SANAYİ-UZUNTARLA :0-2

SARIMEŞE BELEDİYE-AKMEŞE           :0-3

DER.ESNAF-ARSLANBEY B.      :2-5

YUVACIK-ACISU BELEDİYE     :6-1

 

GÜNÜN MAÇLARI:       

ARSLANBEY BELEDİYE-ACISU BEL.

AKMEŞE-DERBENT ESNAF:

UZUNTARLA-SARIMEŞE BELEDİYE

ARSLANBEY ORG. SANAYİ-YUVACIK

 

2.AMATÖR KÜME F GRUBU 5.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                          O         G          B         M          A         Y          P

1-ÇERKEŞLİ                        5          4          1          0          20        6          13

2-GEBZE BEŞKÖY GB        5          4          0          1          13        6          12

3-D.M. OSMANGAZİ            4          3          0          1          9          5          9         

4-DARICA TÜRKELİ            4          1          1          2          9          9          4

5- BEY.KARADENİZ           4          1          0          3          7          12        3

6-GEBZE KARADENİZ       4          1          0          2          5          10        3

7-GENÇ KALE                   4          0          0          4          3          18        0

                                              

TOPLU SONUÇLAR 5.HAFTA                

DARICA TÜRKELİ GENÇLİK (BAY)

GENÇ KALE-ÇERKEŞLİ               :0-6

G.BEŞKÖY GB-BEYLİKBAĞI K.            :2-1

G.K.DENİZ-D.M. OSMANGAZİ   :0-1

 

GÜNÜN MAÇLARI:       

ÇERKEŞLİ (BAY)

DARICA TÜRKELİ-GEBZE BEŞKÖY GB

D.M. OSMANGAZİ-GENÇ KALE

BEYLİKBAĞI KARADENİZ-G.K.DENİZ

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Kartepe MTAL şaşırttı!25 Mart 2017 Cumartesi 10:32
  • 41 FK galibiyet ile başladı25 Mart 2017 Cumartesi 10:29
  • U-15’lerde Harbiş galip, Güneş berabere25 Mart 2017 Cumartesi 10:27
  • Selim Sırrı Tarcan’ın kemikleri sızlıyor!25 Mart 2017 Cumartesi 10:15
  • At binenin, kılıç kuşananın25 Mart 2017 Cumartesi 10:07
  • Dürdane Özdilek dev finale hazır!25 Mart 2017 Cumartesi 09:53
  • Çenesuyu Ortaokulu şampiyonluk istiyor!25 Mart 2017 Cumartesi 09:18
  • Durukan varsa başarı da vardır!25 Mart 2017 Cumartesi 09:16
  • Taekwon-do onun hayatı25 Mart 2017 Cumartesi 09:14
  • Durukan Spor Kulübü başarıya doymuyor25 Mart 2017 Cumartesi 09:04
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Kocaeli Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : (0 262) 323 39 17-18-19 | Faks : (0 262) 322 75 55 | Haber Yazılımı: CM Bilişim