• BIST 106.711
  • Altın 143,580
  • Dolar 3,5587
  • Euro 4,1404
  • Kocaeli : 30 °C
  • İstanbul : 32 °C
  • Sakarya : 30 °C

2015-2016 Sezonu U-17 Futbol Ligi ilk yarı fikstürleri

2015-2016 Sezonu U-17 Futbol Ligi ilk yarı fikstürleri
2015-2016 Sezonu U-17 Futbol Ligi ilk yarı fikstürleri

 

U-17 LİGİ A GRUBU

 

 

1

KOCAELİ KÖRFEZ

 

 

2

H.H.ŞAFAK

 

 

3

KYÖD

 

 

4

B.BAŞARAN

 

 

5

Y.Y.BARBAROS

 

 

6

ALİKAHYA BLD

 

 

7

KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİK

 

 

8

ÇINARLI

 

 

 

 

1.HAFTA

 

 

 

KYÖD

-

H.H.ŞAFAK

 

B.BAŞARAN

-

KOCAELİ KÖRFEZ

 

Y.Y.BARBAROS

-

KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİK

 

ALİKAHYA BLD

-

ÇINARLI

 

 

 

 

 

2.HAFTA

 

 

 

KOCAELİ KÖRFEZ

-

Y.Y.BARBAROS

 

H.H.ŞAFAK

-

B.BAŞARAN

 

KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİK

-

ALİKAHYA BLD

 

ÇINARLI

-

KYÖD

 

 

 

 

 

3.HAFTA

 

 

 

B.BAŞARAN

-

KYÖD

 

Y.Y.BARBAROS

-

H.H.ŞAFAK

 

ALİKAHYA BLD

-

KOCAELİ KÖRFEZ

 

KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİK

-

ÇINARLI

 

 

 

 

 

4.HAFTA

 

 

 

KOCAELİ KÖRFEZ

-

KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİK

 

H.H.ŞAFAK

-

ALİKAHYA BLD

 

KYÖD

-

Y.Y.BARBAROS

 

ÇINARLI

-

B.BAŞARAN

 

 

 

 

 

5.HAFTA

 

 

 

Y.Y.BARBAROS

-

B.BAŞARAN

 

ALİKAHYA BLD

-

KYÖD

 

KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİK

-

H.H.ŞAFAK

 

ÇINARLI

-

KOCAELİ KÖRFEZ

 

 

 

 

 

6.HAFTA

 

 

 

H.H.ŞAFAK

-

KOCAELİ KÖRFEZ

 

KYÖD

-

KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİK

 

B.BAŞARAN

-

ALİKAHYA BLD

 

Y.Y.BARBAROS

-

ÇINARLI

 

 

 

 

 

7.HAFTA

 

 

 

KOCAELİ KÖRFEZ

-

KYÖD

 

ALİKAHYA BLD

-

Y.Y.BARBAROS

 

KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİK SP

-

B.BAŞARAN

 

ÇINARLI

-

H.H.ŞAFAK

 

 

U-17 LİGİ B GRUBU

 

 

1

DERİNCE BİRLİK

 

 

2

KİRAZLIYALI

 

 

3

İZMİT SANAYİ

 

 

4

KOCAELİ YENİŞEHİR

 

5

DEMİR

 

 

6

İLİMTEPE FK

 

7

ÜÇYOLDOĞU

 

 

 

 

1.YARI

 

 

 

 

 

1.HAFTA

 

 

 

DERİNCE BİRLİK

-

BAY

 

ÜÇYOLDOĞU

-

KİRAZLIYALI

 

İZMİT SANAYİ

-

İLİMTEPE FK

 

DEMİR

-

KOCAELİ YENİŞEHİR

 

 

 

 

 

2.HAFTA

 

 

 

KİRAZLIYALI

-

BAY

 

DERİNCE BİRLİK

-

İZMİT SANAYİ

 

KOCAELİ YENİŞEHİR

-

ÜÇYOLDOĞU

 

İLİMTEPE FK

-

DEMİR

 

 

 

 

 

3.HAFTA

 

 

 

İZMİT SANAYİ

-

BAY

 

KİRAZLIYALI

-

KOCAELİ YENİŞEHİR

 

DEMİR

-

DERİNCE BİRLİK

 

ÜÇYOLDOĞU

-

İLİMTEPE FK

 

 

 

 

 

4.HAFTA

 

 

 

KOCAELİ YENİŞEHİR

-

BAY

 

İZMİT SANAYİ

-

DEMİR

 

İLİMTEPE FK

-

KİRAZLIYALI

 

DERİNCE BİRLİK

-

ÜÇYOLDOĞU

 

 

 

 

 

5.HAFTA

 

 

 

DEMİR

-

BAY

 

KOCAELİ YENİŞEHİR

-

İLİMTEPE FK

 

ÜÇYOLDOĞU

-

İZMİT SANAYİ

 

KİRAZLIYALI

-

DERİNCE BİRLİK

 

 

 

 

 

6.HAFTA

 

 

 

İLİMTEPE FK

-

BAY

 

DEMİR

-

ÜÇYOLDOĞU

 

DERİNCE BİRLİK

-

KOCAELİ YENİŞEHİR

 

İZMİT SANAYİ

-

KİRAZLIYALI

 

 

 

 

 

7.HAFTA

 

 

 

ÜÇYOLDOĞU

-

BAY

 

İLİMTEPE FK

-

DERİNCE BİRLİK

 

KİRAZLIYALI

-

DEMİR

 

KOCAELİ YENİŞEHİR

-

İZMİT SANAYİ

 

 

 

U-17 LİGİ C GRUBU

 

 

1

K.1937 SEKA

 

 

2

K.B.HEREKE YILDIZ

 

 

3

İZMİT G.B.

 

 

4

KOCAELİ GÜNEŞ

 

 

5

KOCAELİ

 

 

6

D.SEDAŞ TEK

 

 

7

ÇEN.PLAJYOLU

 

 

 

 

1.YARI

 

 

 

 

 

1.HAFTA

 

 

 

K.1937 SEKA

-

BAY

 

ÇEN.PLAJYOLU

-

K.B.HEREKE YILDIZ

 

İZMİT G.B.

-

D.SEDAŞ TEK SP

 

KOCAELİ

-

KOCAELİ GÜNEŞ

 

 

 

 

 

2.HAFTA

 

 

 

K.B.HEREKE YILDIZ

-

BAY

 

K.1937 SEKA

-

İZMİT G.B.

 

KOCAELİ GÜNEŞ

-

ÇEN.PLAJYOLU

 

D.SEDAŞ TEK SP

-

KOCAELİ

 

 

 

 

 

3.HAFTA

 

 

 

İZMİT G.B.

-

BAY

 

K.B.HEREKE YILDIZ

-

KOCAELİ GÜNEŞ

 

KOCAELİ

-

K.1937 SEKA

 

ÇEN.PLAJYOLU

-

D.SEDAŞ TEK SP

 

 

 

 

 

4.HAFTA

 

 

 

KOCAELİ GÜNEŞ

-

BAY

 

İZMİT G.B.

-

KOCAELİ

 

D.SEDAŞ TEK SP

-

K.B.HEREKE YILDIZ

 

K.1937 SEKA

-

ÇEN.PLAJYOLU

 

 

 

 

 

5.HAFTA

 

 

 

KOCAELİ

-

BAY

 

KOCAELİ GÜNEŞ

-

D.SEDAŞ TEK SP

 

ÇEN.PLAJYOLU

-

İZMİT G.B.

 

K.B.HEREKE YILDIZ

-

K.1937 SEKA

 

 

 

 

 

6.HAFTA

 

 

 

D.SEDAŞ TEK SP

-

BAY

 

KOCAELİ

-

ÇEN.PLAJYOLU

 

K.1937 SEKA

-

KOCAELİ GÜNEŞ

 

İZMİT G.B.

-

K.B.HEREKE YILDIZ

 

 

 

 

 

7.HAFTA

 

 

 

ÇEN.PLAJYOLU

-

BAY

 

D.SEDAŞ TEK SP

-

K.1937 SEKA

 

K.B.HEREKE YILDIZ

-

KOCAELİ

 

KOCAELİ GÜNEŞ

-

İZMİT G.B.

 

 

U-17 LİGİ D GRUBU

 

 

1

KARTEPE BLD

 

 

2

B.DERBENT

 

 

3

ARS.ORG.SANAYİ

 

 

4

KANDIRA G.B.BLD

 

 

5

MAŞUKİYE

 

 

6

ARSLANBEY BLD

 

 

7

K.NUSRETİYE

 

 

 

 

1.YARI

 

 

 

 

 

1.HAFTA

 

 

 

KARTEPE BLD

-

BAY

 

K.NUSRETİYE

-

B.DERBENT

 

ARS.ORG.SANAYİ

-

ARSLANBEY BLD

 

MAŞUKİYE

-

KANDIRA G.B.BLD

 

 

 

 

 

2.HAFTA

 

 

 

B.DERBENT

-

BAY

 

KARTEPE BLD

-

ARS.ORG.SANAYİ

 

KANDIRA G.B.BLD

-

K.NUSRETİYE

 

ARSLANBEY BLD

-

MAŞUKİYE

 

 

 

 

 

3.HAFTA

 

 

 

ARS.ORG.SANAYİ

-

BAY

 

B.DERBENT

-

KANDIRA G.B.BLD

 

MAŞUKİYE

-

KARTEPE BLD

 

K.NUSRETİYE

-

ARSLANBEY BLD

 

 

 

 

 

4.HAFTA

 

 

 

KANDIRA G.B.BLD

-

BAY

 

ARS.ORG.SANAYİ

-

MAŞUKİYE

 

ARSLANBEY BLD

-

B.DERBENT

 

KARTEPE BLD

-

K.NUSRETİYE

 

 

 

 

 

5.HAFTA

 

 

 

MAŞUKİYE

-

BAY

 

KANDIRA G.B.BLD

-

ARSLANBEY BLD

 

K.NUSRETİYE

-

ARS.ORG.SANAYİ

 

B.DERBENT

-

KARTEPE BLD

 

 

 

 

 

6.HAFTA

 

 

 

ARSLANBEY BLD

-

BAY

 

MAŞUKİYE

-

K.NUSRETİYE

 

KARTEPE BLD

-

KANDIRA G.B.BLD

 

ARS.ORG.SANAYİ

-

B.DERBENT

 

 

 

 

 

7.HAFTA

 

 

 

K.NUSRETİYE

-

BAY

 

ARSLANBEY BLD

-

KARTEPE BLD

 

B.DERBENT

-

MAŞUKİYE

 

KANDIRA G.B.BLD

-

ARS.ORG.SANAYİ

 

 

   U-17 LİGİ E GRUBU

 

 

1

HARB-İŞ

 

 

2

GÖLCÜK ŞİRİNKÖY

 

 

3

GÖLCÜK İ.Y.

 

 

4

YUVACIK

 

 

5

HİSAREYN

 

 

6

İHSANİYE

 

 

 

 

1.YARI

 

 

 

 

 

1.HAFTA

 

 

 

İHSANİYE

-

HARB-İŞ

 

HİSAREYN

-

GÖLCÜK ŞİRİNKÖY

 

GÖLCÜK İ.Y.

-

YUVACIK

 

 

 

 

 

2.HAFTA

 

 

 

HARB-İŞ

-

HİSAREYN

 

YUVACIK

-

İHSANİYE

 

GÖLCÜK ŞİRİNKÖY

-

GÖLCÜK İ.Y.

 

 

 

 

 

3.HAFTA

 

 

 

HARB-İŞ

-

YUVACIK

 

HİSAREYN

-

GÖLCÜK İ.Y.

 

İHSANİYE

-

GÖLCÜK ŞİRİNKÖY

 

 

 

 

 

4.HAFTA

 

 

 

GÖLCÜK İ.Y.

-

HARB-İŞ

 

GÖLCÜK ŞİRİNKÖY

-

YUVACIK

 

HİSAREYN

-

İHSANİYE

 

 

 

 

 

5.HAFTA

 

 

 

HARB-İŞ

-

GÖLCÜK ŞİRİNKÖY

 

İHSANİYE

-

GÖLCÜK İ.Y.

 

YUVACIK

-

HİSAREYN

 

 

U-17 LİGİ F GRUBU

 

 

1

K.MÜRSEL EREĞLİ

 

 

2

ANA.YENİKÖY

 

 

3

KULLAR

 

 

4

TEPEKÖY DEFNE

 

 

5

KARAMÜRSEL İ.Y.

 

 

6

İHSANİYE DOĞAN

 

 

7

BAŞİSKELE BLD

 

 

 

 

1.YARI

 

 

 

 

 

1.HAFTA

 

 

 

K.MÜRSEL EREĞLİ

-

BAY

 

BAŞİSKELE BLD

-

ANA.YENİKÖY

 

KULLAR

-

İHSANİYE DOĞAN

 

KARAMÜRSEL İ.Y.

-

TEPEKÖY DEFNE

 

 

 

 

 

2.HAFTA

 

 

 

ANA.YENİKÖY

-

BAY

 

K.MÜRSEL EREĞLİ

-

KULLAR

 

TEPEKÖY DEFNE

-

BAŞİSKELE BLD

 

İHSANİYE DOĞAN

-

KARAMÜRSEL İ.Y.

 

 

 

 

 

3.HAFTA

 

 

 

KULLAR

-

BAY

 

ANA.YENİKÖY

-

TEPEKÖY DEFNE

 

KARAMÜRSEL İ.Y.

-

K.MÜRSEL EREĞLİ

 

BAŞİSKELE BLD

-

İHSANİYE DOĞAN

 

 

 

 

 

4.HAFTA

 

 

 

TEPEKÖY DEFNE

-

BAY

 

KULLAR

-

KARAMÜRSEL İ.Y.

 

İHSANİYE DOĞAN

-

ANA.YENİKÖY

 

K.MÜRSEL EREĞLİ

-

BAŞİSKELE BLD

 

 

 

 

 

5.HAFTA

 

 

 

KARAMÜRSEL İ.Y.

-

BAY

 

TEPEKÖY DEFNE

-

İHSANİYE DOĞAN

 

BAŞİSKELE BLD

-

KULLAR

 

ANA.YENİKÖY

-

K.MÜRSEL EREĞLİ

 

 

 

 

 

6.HAFTA

 

 

 

İHSANİYE DOĞAN

-

BAY

 

KARAMÜRSEL İ.Y.

-

BAŞİSKELE BLD

 

K.MÜRSEL EREĞLİ

-

TEPEKÖY DEFNE

 

KULLAR

-

ANA.YENİKÖY

 

 

 

 

 

7.HAFTA

 

 

 

BAŞİSKELE BLD

-

BAY

 

İHSANİYE DOĞAN

-

K.MÜRSEL EREĞLİ

 

ANA.YENİKÖY

-

KARAMÜRSEL İ.Y.

 

TEPEKÖY DEFNE

-

KULLAR

 

 

U-17 LİGİ G GRUBU

 

 

1

DARICA

 

 

2

ARAPÇEŞME

 

 

3

ÇAYIROVA

 

 

4

ŞEKERPINAR GB

 

 

5

GENÇ KALE

 

 

6

GEBZE

 

 

7

BEYLİKBAĞI

 

 

8

GEBZE BALKAN

 

 

9

ÇAY.GÜMÜŞ

 

 

 

 

1.YARI

 

 

 

 

 

1.HAFTA

 

 

 

ÇAY.GÜMÜŞ

-

BAY

 

GEBZE BALKAN

-

DARICA

 

ARAPÇEŞME

-

BEYLİKBAĞI

 

GEBZE

-

ÇAYIROVA

 

ŞEKERPINAR GB

-

GENÇ KALE

 

 

 

 

 

2.HAFTA

 

 

 

GEBZE BALKAN

-

BAY

 

BEYLİKBAĞI

-

ÇAY.GÜMÜŞ

 

DARICA

-

GEBZE

 

GENÇ KALE

-

ARAPÇEŞME

 

ÇAYIROVA

-

ŞEKERPINAR GB

 

 

 

 

 

3.HAFTA

 

 

 

BEYLİKBAĞI

-

BAY

 

GEBZE

-

GEBZE BALKAN

 

ÇAY.GÜMÜŞ

-

GENÇ KALE

 

ŞEKERPINAR GB

-

DARICA

 

ARAPÇEŞME

-

ÇAYIROVA

 

 

 

 

 

4.HAFTA

 

 

 

GEBZE

-

BAY

 

GENÇ KALE

-

BEYLİKBAĞI

 

GEBZE BALKAN

-

ŞEKERPINAR GB

 

ÇAYIROVA

-

ÇAY.GÜMÜŞ

 

DARICA

-

ARAPÇEŞME

 

 

 

 

 

5.HAFTA

 

 

 

GENÇ KALE

-

BAY

 

ŞEKERPINAR GB

-

GEBZE

 

BEYLİKBAĞI

-

ÇAYIROVA

 

ARAPÇEŞME

-

GEBZE BALKAN

 

ÇAY.GÜMÜŞ

-

DARICA

 

 

 

 

 

6.HAFTA

 

 

 

ŞEKERPINAR GB

-

BAY

 

ÇAYIROVA

-

GENÇ KALE

 

GEBZE

-

ARAPÇEŞME

 

DARICA

-

BEYLİKBAĞI

 

GEBZE BALKAN

-

ÇAY.GÜMÜŞ

 

 

 

 

 

7.HAFTA

 

 

 

ÇAYIROVA

-

BAY

 

ARAPÇEŞME

-

ŞEKERPINAR GB

 

GENÇ KALE

-

DARICA

 

ÇAY.GÜMÜŞ

-

GEBZE

 

BEYLİKBAĞI

-

GEBZE BALKAN

 

 

 

 

 

8.HAFTA

 

 

 

ARAPÇEŞME

-

BAY

 

DARICA

-

ÇAYIROVA

 

ŞEKERPINAR GB

-

ÇAY.GÜMÜŞ

 

GEBZE BALKAN

-

GENÇ KALE

 

GEBZE

-

BEYLİKBAĞI

 

 

 

 

 

9.HAFTA

 

 

 

DARICA

-

BAY

 

ÇAY.GÜMÜŞ

-

ARAPÇEŞME

 

ÇAYIROVA

-

GEBZE BALKAN

 

BEYLİKBAĞI

-

ŞEKERPINAR GB

 

GENÇ KALE

-

GEBZE

 

 

U-17 LİGİ H GRUBU

 

1

KİRAZPINAR

 

2

MUSTAFAPAŞA

 

3

SULTANORHAN

4

GEBZE DENİZLİKÖYÜ

 

5

MOLLAFENARİ

 

6

ÇAY.FATİH

 

7

GEBZE KARADENİZ

 

8

DİLİSKELESİ

 

9

DİLOVASI BLD

 

 

 

1.YARI

 

 

 

 

 

1.HAFTA

 

 

 

DİLOVASI BLD

-

BAY

 

DİLİSKELESİ

-

KİRAZPINAR

 

MUSTAFAPAŞA

-

GEBZE KARADENİZ

 

ÇAY.FATİH

-

SULTANORHAN

 

DENİZLİKÖYÜ SP.

-

MOLLAFENARİ

 

 

 

 

 

2.HAFTA

 

 

 

DİLİSKELESİ

-

BAY

 

GEBZE KARADENİZ

-

DİLOVASI BLD

 

KİRAZPINAR

-

ÇAY.FATİH

 

MOLLAFENARİ

-

MUSTAFAPAŞA

 

SULTANORHAN

-

DENİZLİKÖYÜ SP.

 

 

 

 

 

3.HAFTA

 

 

 

GEBZE KARADENİZ

-

BAY

 

ÇAY.FATİH

-

DİLİSKELESİ

 

DİLOVASI BLD

-

MOLLAFENARİ

 

DENİZLİKÖYÜ SP.

-

KİRAZPINAR

 

MUSTAFAPAŞA

-

SULTANORHAN

 

 

 

 

 

4.HAFTA

 

 

 

ÇAY.FATİH

-

BAY

 

MOLLAFENARİ

-

GEBZE KARADENİZ

 

DİLİSKELESİ

-

DENİZLİKÖYÜ SP.

 

SULTANORHAN

-

DİLOVASI BLD

 

KİRAZPINAR

-

MUSTAFAPAŞA

 

 

 

 

 

5.HAFTA

 

 

 

MOLLAFENARİ

-

BAY

 

DENİZLİKÖYÜ SP.

-

ÇAY.FATİH

 

GEBZE KARADENİZ

-

SULTANORHAN

 

MUSTAFAPAŞA

-

DİLİSKELESİ

 

DİLOVASI BLD

-

KİRAZPINAR

 

 

 

 

 

6.HAFTA

 

 

 

DENİZLİKÖYÜ

-

BAY

 

SULTANORHAN

-

MOLLAFENARİ

 

ÇAY.FATİH

-

MUSTAFAPAŞA

 

KİRAZPINAR

-

GEBZE KARADENİZ

 

DİLİSKELESİ

-

DİLOVASI BLD

 

 

 

 

 

7.HAFTA

 

 

 

SULTANORHAN

-

BAY

 

MUSTAFAPAŞA

-

DENİZLİKÖYÜ

 

MOLLAFENARİ

-

KİRAZPINAR

 

DİLOVASI BLD

-

ÇAY.FATİH

 

GEBZE KARADENİZ

-

DİLİSKELESİ

 

 

 

 

 

8.HAFTA

 

 

 

MUSTAFAPAŞA

-

BAY

 

KİRAZPINAR

-

SULTANORHAN

 

DENİZLİKÖYÜ

-

DİLOVASI BLD

 

DİLİSKELESİ

-

MOLLAFENARİ

 

ÇAY.FATİH

-

GEBZE KARADENİZ

 

 

 

 

 

9.HAFTA

 

 

 

KİRAZPINAR

-

BAY

 

DİLOVASI BLD

-

MUSTAFAPAŞA

 

SULTANORHAN

-

DİLİSKELESİ

 

GEBZE KARADENİZ

-

DENİZLİKÖYÜ

 

MOLLAFENARİ

-

ÇAY.FATİH

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Üst Klasman Temsilci Semineri 2-3 Ağustos’ta24 Temmuz 2017 Pazartesi 15:16
  • Keleş: Üst sıraları zorlayacağız24 Temmuz 2017 Pazartesi 15:12
  • ŞÜKRÜ Doğantepe’ye CAN katacak24 Temmuz 2017 Pazartesi 15:09
  • Devrim yapacağız24 Temmuz 2017 Pazartesi 15:08
  • Yarar: Cumhurbaşkanımıza verdiğim sözü tutacağım24 Temmuz 2017 Pazartesi 14:01
  • İdman sırasında drone uçurdu!23 Temmuz 2017 Pazar 19:36
  • Kılıç pür dikkat!23 Temmuz 2017 Pazar 18:00
  • Köşker jesti!23 Temmuz 2017 Pazar 12:33
  • Darıca'lı Milli Atlet Sezgin Ataç Avrupa üçüncüsü oldu23 Temmuz 2017 Pazar 12:29
  • Diyarbekirspor transfere doymuyor23 Temmuz 2017 Pazar 12:27
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Kocaeli Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : (0 262) 323 39 17-18-19 | Faks : (0 262) 322 75 55 | Haber Yazılımı: CM Bilişim