• BIST 106.764
  • Altın 142,206
  • Dolar 3,5340
  • Euro 4,1188
  • Kocaeli : 27 °C
  • İstanbul : 28 °C
  • Sakarya : 27 °C

80 müdür yerinde kaldı

80 müdür yerinde kaldı
Yeni eğitim öğretim yılı öncesi büyük sıkıntı yaratan, boş okul müdürlüklerine yapılacak atamalarda ilk halka tamamlandı

Yapılan değerlendirme sonunda 75 puan ve üzeri alarak, okulunda müdürlüğe devam etmek isteyen okul müdürlerinin görevlendirmesi yapıldı. İl Milli Eğitim Müdürlüğü, bu talepte bulunan ve eski okullarında kalmak isteyen 80 kurum ve okul müdürünü 4 yıllığına yeniden aynı görevlere atadı.

 

OKULLARINDA KALAN MÜDÜRLER

İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün internet sitesinde yer alan görevlendirmelere göre, okullarında kalan, 4 yıl süreyle aynı göreve devam edecek isimler şöyle:

 

İZMİT

Adem Gürsel (Akmeşe İO), Salih Aydın (İzmit Halk Eğitim), Yaşar Ulamış (İlkadım Anaokulu), İbrahim Işıl (İzmit Mesleki Eğitim Merkezi), Ergin Aktop (Muallim Naci Anadolu Lisesi), Necdet Yaşa (Yahya Kaptan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi), Mustafa Kızmaz (Nuh Çimento Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi), Yusuf Şahin (İzmit Rehberlik ve Araştırma Merkezi), Selahattin Gül (Kılıçaslan İO), Ali Şükrü Günaydın (Mimar Sinan OO), İsmail Erdem (Muammer Aksoy İlkokulu), Necmettin Türkmen (Şehit Polis Volkan Sabaz İO), Kemal Demirci (Türk Pirelli OO), İlknur Durmaz (Ulubatlı Hasan Ortaokulu)

 

DERİNCE

Abdülkadir Yardımcı (Derince Anadolu İHL), Ahmet Aydos (Pakmaya Abidin Pak İO), Ali Yılmaz (Çınarlı İO), Hüseyin Canerik (Turgutreis İO), Muhammet İpekdal (Derince Halk Eğitim Merkezi), Murat Çakır (Necip Fazıl Anadolu Lisesi), Murat Sert (Derince Anadolu Lisesi), Önder Gözcü (Alpaslan Ortaokulu), Recep Sönmezoğlu (Seka Çocuk Dostları Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi), Ziya Akça (Sırrıpaşa Ortaokulu)

 

GÖLCÜK

Cemalettin Yılmaz (Piri Reis İlkokulu), Emir Dursun (Kocatepe Ortaokulu), Güney Yılmaz (Barbaros İlkokulu), Güven Kaya (Gölcük Rotterdam İlkokulu), Hayrettin Karaüzüm (Değirmendere Hacı Halit Erkut Anadolu Lisesi), İrfan Karabulut (Özel Eğitim Uygulama Merkezi 1. Kademe), Muhterem Atabaş (İhsaniye Çiftlik İlkokulu), Selçuk Karaduman (Gölcük Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu) Zeki Kalaç (Barbaros Hayrettin Anadolu Lisesi)

 

BAŞİSKELE

Fuat Şahin (Başiskele Halk Eğitim Merkezi)

 

KANDIRA

Alpaslan Muti (Bozburun İlkokulu), Hasan Çiftçi (Kefken Şehit Oğuz Kır İlkokulu), İsmail Birdane (Kandıra Halk Eğitim Merkezi)

 

KARAMÜRSEL

Figan Özyürek (Uçan Balon Anaokulu), Mustafa Yazıcı (Karamürsel Halk Eğitim Merkezi), Sevgi Güney (Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu), Veysel Kandemir (Dr. Pembe Müjgan Calp Gökçora Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi)

 

KARTEPE

Arif Sağlam (Kartepe İHL), Cavit Öz (Derbent Ata İO), Muzaffer Yıldız (Yıldız Entegre İHO), Mürsel Gündoğdu (Ali Fuat Başgil Sosyal Bilimler Lisesi), Veysel Deringöz (Ali Güneri Ortaokulu)

 

KÖRFEZ

Adnan Deniz (Yeniyalı Fahri Korutürk İlkokulu), Erhan Önkal (Körfez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi), Güven Özer (Hereke Sümer İHO), Kemal Uzundurukan (Mustafa Kemal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi), Orhan Yavuz (Körfez Anadolu İHL), Özer Demirbağ (Milangaz Hacer Demirören Çok Programlı Anadolu Lisesi).

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Kocaeli Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : (0 262) 323 39 17-18-19 | Faks : (0 262) 322 75 55 | Haber Yazılımı: CM Bilişim