• BIST 96.808
  • Altın 144,462
  • Dolar 3,5651
  • Euro 4,0065
  • Kocaeli : 19 °C
  • İstanbul : 20 °C
  • Sakarya : 19 °C

Amatörler dikkat…

Amatörler dikkat…

Amatör kümede program tamamen değişti. İşte yeni program…


15.04.2011 CUMA
MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI
19.00 BEKİRPAŞA - DOĞAN OPTİK HİF P.OFF A
20.15 BMC AYVACIK OTOMOTİV - SANAYİ ESNAF HİF P.OFF A

AVNİ KALKAVAN STADI
19.00 MERTSPOR - DERİNCE G.B.SPOR 2.K.U-19 B


16.04.2011 CUMARTESİ
MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI
11:30 KOCAELİ GÜNEŞSPOR - KOCAELİSPOR U-13 A
13.30 KADIKÖYSPOR - TURGUTSPOR 2.KÜME C
15.30 MALİYESPOR - KOCAELİ YENİŞEHİRSPOR 2.K.U-19 B
17.30 TAVŞANTEPESPOR - ŞİRİNTEPESPOR 2.KÜME D
19.30 İZMİT FATİHSPOR - BEKİRPAŞA BAŞARANSPOR 2.K.U-19 B

AVNİ KALKAVAN STADI
11:30 MALİYESPOR - ŞİRİNTEPESPOR U-13 C
13.00 İZMİT SELANİKSPOR - ÇINARLISPOR 2.K.U-19 B
15.00 YUVAM İZMİTSPOR - BAĞÇEŞMESPOR 2.KÜME C
17.00 DOĞANTEPESPOR - İHSANİYESPOR 2.K.U-19 F
19.00 KUAFÖR ORHAN&GİZEM ÇİÇEK - DERİNCESPOR HİF P.OFF B

VİNSAN (ÇİM) STADI
14.00 K.B.Ş.BLD.KAĞITSPOR - ADAPAZARISPOR BAL LİGİ

VİNSAN (SUNİ ÇİM) STADI
11.00 YUVACIKSPOR - HİSAREYNSPOR U-13 F
17.00 SEY.KARŞIYAKASPOR - DEĞİRMENDERESPOR 2.K.U-19 F

SUADİYE STADI
15.00 SARIMEŞE BLD.SPOR - SUADİYE BLD.SPOR 2.K.U-19 C
17.00 ARSLANBEY BLD.SPOR - HALIDERE BLD.SPOR 2.KÜME C

KAVAKLI STADI
14.00 GÖL.ANA.GENÇ.SPOR - KAR.AKÇATSPOR 2.KÜME E
16.00 KAVAKLISPOR - HİSAREYNSPOR 2.K.U-19 F
18.00 GÖLCÜK G.B.SPOR - İ.YENİMAHALLESPOR 2.KÜME D

KARAMÜRSEL STADI
14.30 TEPEKÖY DEFNESPOR - ÇAMÇUKURSPOR U-13 K
16.00 DER.GAZ.BİLGESPOR - KARAMÜRSEL İ.Y.SPOR 2.KÜME E
18.00 ÇAMÇUKURSPOR - EREĞLİ BLD.SPOR 2.KÜME E

DERİNCE (SUNİ ÇİM) STADI
14.15 KOCAELİSPOR - GÖLCÜKSPOR U - 18
16.15 DERİNCE ÇENEDAĞSPOR - DERBENT ESNAFSPOR 2.KÜME D

KÖRFEZ ESENTEPE STADI
14.15 KÖRFEZSPOR - ESKİŞEHİRSPOR U -18
16.15 Y.Y.BARBAROSSPOR - YUKARI HEREKESPOR 2.K.U-19 D

HEREKE STADI
10:30 KÖR.BLD.HER.YILDIZSPOR - KÖRFEZ HEREKESPOR U-13 H
14.00 KÖR.BLD.HEREKE YILDIZSPOR - ÜMRANİYESPOR BAL LİGİ
16.30 KİRAZLIYALISPOR - YENİ KANDIRASPOR 2.KÜME C

DİLOVASI STADI
15.00 DİLİSKELESİSPOR - DAR.KALE BAYRAMOĞLUSPOR 2.K.U-19 G

METİN OKTAY STADI
12.00 GEBZE SPOR - DAR.MAR.OSMANGAZİSPOR U-13 N
13.30 G.BALÇIKKÖYÜSPOR - SULTAN ORHANSPOR U-13 M
15.00 TRAKYASPOR - KÖŞKLÜÇEŞMESPOR 2.K.U-19 H
17.00 G.MUHALLİMKÖYSPOR - G.BALÇIKKÖYÜSPOR 2.K.U-19 G

ŞEKERPINAR STADI
12.00 ÇAYIROVA BLD.SPOR - BEYLİKBAĞISPOR U-13 N
13.30 ÇAYIROVASPOR - GEBZE KARADENİZSPOR U-13 N
15.00 ÇAY.SERHATSPOR - ÇAY.ŞEKERPINAR G.B.SPOR 2.K.U-19 G
17.00 ÇAYIROVASPOR - ÇAY.FATİHSPOR 2.K.U-19 H

DARICA NENE HATUN STADI
12.00 DARICA G.B.SPOR - GEBZE BALKANSPOR U-13 L
13.30 DARICASPOR - KARADENİZ ÇAYSPOR U-13 M
15.00 DAR.MAR.OSMANGAZİSPOR - G.BEŞKÖY G.B.SPOR 2.K.U-19 H
17.04.2011 PAZAR
MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI
10.00 TEKSPOR - ŞİRİNTEPE G.B.SPOR U-13 B
11:30 YEŞİLOVASPOR - KADIKÖYSPOR 2.K.U-19 A
13.30 MAP KAVAKLISPOR - BEKİRDERESPOR 1.K.U-19 P.OFF B
15.30 İZMİT SELANİKSPOR - HİSAREYNSPOR 2.KÜME B
17.30 İZMİT FATİHSPOR - YILMAZSPOR 2.KÜME A
19.30 MALİYESPOR - KOCAELİ YENİŞEHİRSPOR 2.KÜME B

AVNİ KALKAVAN STADI
10.00 ÜÇYOLDOĞUSPOR - KYÖDSPOR U-13 D
12.00 ŞİRİNTEPE G.B.SPOR - YUKARI HEREKESPOR 2.KÜME A
14.00 İZMİT YENİMAHALLESPOR - ŞİRİNTEPESPOR 2.K.U-19 A
16.00 İZMİT BLD.SPOR - DAR.TÜRK.GENÇ.SPOR 1.K.U-19 P.OFF D
18.00 YENİDOĞAN SERDARSPOR - TURGUTSPOR 2.K.U-19 A
20.00 GEBZE DEMİRTAŞ AKARYAKIT - KARTEPESPOR HİF P.OFF B

VİNSAN (SUNİ ÇİM) STADI
13.30 ÇEN.PLAJYOLUSPOR - DERİNCE BLD.SPOR U-13 B
15.00 H.H.ŞAFAKSPOR - UZUNÇİFTLİKSPOR U-13 D
16.30 SEY.KARŞIYAKASPOR - ÜÇTEPESPOR 2.KÜME A

SUADİYE STADI
14.30 ACISU BLD.SPOR - KOCAELİ NUSRETİYESPOR 2.K.U-19 C
16.30 SARIMEŞE BLD.SPOR - GÖLCÜK İ.Y.SPOR 2.KÜME A

DERBENT STADI
14.00 ŞİRİNSPOR - Y.Y.BARBAROSSPOR 2.KÜME B
16.00 MAŞUKİYESPOR - BALABANSPOR 2.K.U-19 C

DEĞİRMENDERE STADI
14.00 GÖL.ŞİRİNKÖYSPOR - İHSANİYESPOR U-13 G
16.00 DEĞİRMENDERESPOR - GÖLCÜKSPOR U-13 G

KAVAKLI STADI
12.00 ANA.YENİKÖYSPOR - GÖLCÜK İ.Y.SPOR U-13 G
13.30 KAVAKLISPOR - GÖL.ANA.GENÇ.SPOR U-13 F
15.00 HARB İŞ SPOR - İHSANİYE DOĞANSPOR U-13 F

KARAMÜRSEL STADI
13.00 KAR.BARBAROSSPOR - KARAMÜRSEL İ.Y.SPOR U-13 K
15.00 EREĞLİ BLD.SPOR - KAR.AKÇATSPOR 2.K.U-19 E
17.00 ÇAMÇUKURSPOR - KARAMÜRSELSPOR 2.K.U-19 E

DERİNCE (SUNİ ÇİM) STADI
12.00 DERİNCE BİRLİKSPOR - BEKİRPAŞA BAŞARANSPOR U-13 C
13.30 YAVUZSPOR - K.B.Ş.BLD.KAĞITSPOR U-13 D
15.00 DERİNCE G.B.SPOR - ÜÇYOLDOĞUSPOR 2.KÜME B
17.00 DERİNCE BİRLİKSPOR - ÇEN.PLAJYOLUSPOR 1.K.U-19 P.OFF C
19.00 DERİNCE BLD.SPOR - ANA.YENİKÖYSPOR 1.K.U-19 P.OFF A

KÖRFEZ ESENTEPE STADI
12.00 95 EVLER FATİHSPOR - KİRAZLIYALISPOR U-13 H
14.00 YARIMCASPOR - KÖRFEZ ESENSPOR 2.K.U-19 D

HEREKE STADI
16.30 KİRAZLIYALISPOR - 95 EVLER FATİSPOR 2.K.U-19 D

METİN OKTAY STADI
13.00 ARAPÇEŞMESPOR - MOLLAFENARİSPOR 2.KÜME F
15.00 G.MUHALLİMKÖYSPOR - G.BEŞKÖY G.B.SPOR 2.KÜME F
17.00 TRAKYASPOR - G.BALÇIKKÖYÜSPOR 2.KÜME F

DARICA NENE HATUN STADI
16.00 DAR.MAR.OSMANGAZİSPOR - KÖŞKLÜÇEŞMESPOR 2.KÜME F
18.04.2011 PAZARTESİ
MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI
18.30 BEKİRDERESPOR - YEŞİLOVASPOR U-13 A
20.00 YUVAM İZMİTSPOR - BAĞÇEŞMESPOR 2.K.U-19 A

AVNİ KALKAVAN STADI
19.00 İZMİT BLD.SPOR - İZMİT G.B.SPOR U-13 E



20.04.2011 ÇARŞAMBA
MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI
19.30 BEKİRDERESPOR - ÇAYIROVA BLD.SPOR 1.K.U-19 P.OFF B

AVNİ KALKAVAN STADI
19.30 ÇEN.PLAJYOLUSPOR - DEMİRSPOR 1.K.U-19 P.OFF C

KAVAKLI STADI
19.30 ANA.YENİKÖYSPOR - YUVACIKSPOR 1.K.U-19 P.OFF A

DİLOVASI STADI
19.00 DİLİSKELESİSPOR - G.MUHALLİMKÖY SPOR 2.KÜME F

METİN OKTAY STADI
19.00 G.BALÇIKKÖYÜSPOR - DAR.MAR.OSMANGAZİSPOR 2.KÜME F

BEYLİKBAĞI STADI
19.30 DAR.TÜRK.GENÇ.SPOR - İHSANİYE DOĞANSPOR 1.K.U-19 P.OFF D


21.04.2011 PERŞEMBE
METİN OKTAY STADI
19.00 G.BEŞKÖY G.B.SPOR - TRAKYASPOR 2.KÜME F

BEYLİKBAĞI STADI
19.00 KÖŞKLÜÇEŞMESPOR - ARAPÇEŞMESPOR 2.KÜME F

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Mutfakta çıkan yangın mahalleliyi korkuttu22 Mayıs 2017 Pazartesi 16:37
  • Jiletle boynunu keserek intihar etti!22 Mayıs 2017 Pazartesi 16:25
  • Çayırova da yandı!22 Mayıs 2017 Pazartesi 13:45
  • Karamürsel'de yaşlı adam kendini astı!22 Mayıs 2017 Pazartesi 12:39
  • Kocaeli'de büyük fabrika yangını!22 Mayıs 2017 Pazartesi 12:18
  • Kocaeli'de 2 otomobil çarpıştı: 10 yaralı22 Mayıs 2017 Pazartesi 09:17
  • Atık depolama tesisi yandı21 Mayıs 2017 Pazar 15:36
  • 2 ATM yandı21 Mayıs 2017 Pazar 13:09
  • Merhum kralın çiftliğinde yangın21 Mayıs 2017 Pazar 09:21
  • Balon şişirirken aort damarı yırtılan kadın toprağa verildi20 Mayıs 2017 Cumartesi 16:35
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Kocaeli Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : (0 262) 323 39 17-18-19 | Faks : (0 262) 322 75 55 | Haber Yazılımı: CM Bilişim