• BIST 107.763
  • Altın 151,770
  • Dolar 3,7007
  • Euro 4,3511
  • Kocaeli : 16 °C
  • İstanbul : 18 °C
  • Sakarya : 16 °C

Başiskele’de seçimler sorunsuz tamamlandı

Başiskele’de seçimler sorunsuz tamamlandı
Kongre hazırlıklarının devam ettiği CHP Başiskele İlçe Örgütü’nde delege seçimleri tamamlandı.

Toplam 37 mahallenin bulunduğu ilçede seçimler sorunsuz geçti. Tüm mahallelerde tek liste ile yapılan seçimlerde toplam 11 ilçe kongre delegesinin yanı sıra 146 önseçim delegesi belirlendi. İlçe başkanı İrfan Keskin, seçimlerin sorunsuz bir şekilde tamamlandığını ve partililerin yoğun ilgisinin kendilerini sevindirdiğini söyledi.

 

AKSIĞIN MAHALLESİ İLÇE DELEGELERİ

Nuri Niyazi YÜCEL

 

ALTINKENT MAHALLESİ İLÇE DELEGELERİ

Mustafa OKUR

Zeynep BULDU

Ali AKYÜREK

Ayşe Gökçe ALTAN

Atilla Adil ALTAN

 

ÖN SEÇİM DELEGELERİ

Veli DEVETAŞ

Hasan BULDU

Bülent ÜNAL

Nazım KIZIL

Yıldız ALTAN

Cevdet ATABAY

Serpil ÖZGÜR

 

ATAKENT MAHALLESİ İLÇE DELEGELERİ

Çağla Deniz KARADENİZ

Fatma KESKİN

Recep KARADENİZ

Hüseyin YILMAZ

İlker YILMAZ

Esma AYDIN

Şerafettin KILIÇKAYA

Feyzullah KESKİN

 

ÖNSEÇİM DELEGELERİ

Mehmet Zeki AYDIN

İdris BAYRAK

Turgay ÇETİNER

Erhan GÖNENÇ

Özcan TAŞER

Mustafa KALABAK

Mağrup ÇAL

Nürfet KILIÇKAYA

Ahmet ÖMEROĞLU

Yener SÖZEN

Murat KAVAZ

Volkan ÖZARI

Sinem ÇÖMÇALI

 

CAMİ DÜZÜ MAHALLESİ İLÇE DELEGELERİ

Mehmet Fatih ÇAĞLAR

 

DAMLAR MAHALLESİ İLÇE DELEGELERİ

Fahri ÖRENGÜL

Mustafa ŞAYAN

Nalan ÖRENGÜL

 

ÖNSEÇİM DELEGELERİ

Fatma İkbal SERİN

Emine GÜNTEPE

Selim SERİN

 

AYDINKENT MAHALLESİ İLÇE DELEGELERİ

Nezahat TANER

Ferihan AKIN

Hasan BAYDAR

Adnan GÜLAÇAR

İbrahim KABASAKAL

 

ÖNSEÇİM DELEGELERİ

Hasan AŞKAR

Ülkü BARUTÇU

Aynur COŞKUN ŞENEL

Mehmet Mete DONDURAN

Erdem BİRDEN

Tanju İŞBAKOĞLU

Yalçın KEÇECİ

Ayişe YILDIRIM

 

BARBAROS MAHALLESİ İLÇE DELEGELERİ

Bayram VAROL

Ahmet SEYREK

Nazım YALÇINKAYA

Mehtap ŞEN

Huriye YEŞİLKIR

 

ÖNSEÇİM DELEGELERİ

Mustafa Aziz ŞEN

Esin AYDIN

Beste ŞEN

Kerem KAÇMAZ

Nihat YILMAZ

Beşire ÖZENSOY

Aysun SEYREK

Oktay ÖNDER

 

DOĞANTEPE MAHALLESİ İLÇE DELEGELERİ

Can EKİCİ

 

DÖNGEL MAHALLESİ İLÇE DELEGELERİ

Belgin BAMAÇ

Ayten GÖKDENİZ

 

ÖNSEÇİM DELEGELERİ

Fırat ÇAĞLAR

Mümüne TOPAL

Fahrettin USTAOĞLU

 

FATİH MAHALLESİ İLÇE DELEGELERİ

Halil BAYKOÇ

Hakan GÜRER

Ayşe OKER

 

ÖNSEÇİM DELEGESİ

Melahat AKEROĞLU

Duygu EKİCİ

Hüseyin ÇELİK

 

HAVUZLUBAHÇE MAHALLESİ İLÇE DELEGELERİ

Mert AYDIN

M.Sadık BAMAÇ

 

ÖNSEÇİM DELEGELERİ

Mustafa UZUN

Oktay ATAK

 

KARADENİZLİLER MAHALLESİ İLÇE DELEGESİ

Hüseyin ÜRKMEZ

Seyfettin AKKOL

 

ÖNSEÇİM DELEGELERİ

Aydın YEŞİLDAL

 

KARŞIYAKA MAHALLESİ İLÇE DELEGELERİ

Erol ALTUNER

Nevzi KURŞUN

 

ÖNSEÇİM DELEGELERİ

Murat KURŞUN

 

KAZANDERE MAHALLESİ İLÇE DELEGELERİ

Havva TEZER

 

KILIÇARSLAN MAHALLESİ İLÇE DELEGELERİ

Osman Anıl ACURMAN

Abdullah BAŞKAN

Sevinç ÇELİK

İsmail ŞEN

Berkay YILMAZ

 

ÖNSEÇİM DELEGELERİ

Şevkiye BAYRAM

Fatma Piraye ÇEVİK

Gülten MEMİK

Fatma Hanım YILMAZ

Melih ÇETİNBAŞ

Erçin ÇAKAR

Zümrüt CURA

Murat BAYRAM

 

KÖRFEZ MAHALLESİ İLÇE DELEGELERİ

Ekrem ASLAN

Havva ERTEN

Engin ASLAN

 

ÖNSEÇİM DELEGELERİ

Cihan İŞÇİ

Canan İŞÇİ

Eşe UÇAR

Ahmet Utku UYAN

Emel UZUNYOLOĞLU

 

KULLAR TEPECİK MAHALLESİ İLÇE DELEGELERİ

Tufan ÖZKAR

 

KULLAR YAKACIK MAHALLESİ İLÇE DELEGELERİ

Yaşar KAR

 

MAHMUTPAŞA MAHALLESİ İLÇE DELEGELERİ

Ünal ÇELİK

Muhsin KÖROĞLU

 

ÖNSEÇİM DELEGELERİ

Mehmet KARAMAN

Hamit KARAMAN

Metin DEMİRELİ

 

MEHMETAĞA MAHALLESİ İLÇE DELEGELERİ

Alibey YİBER

Murat ÖZTONGA

Erkan ÖZTONGA

 

ÖNSEÇİM DELEGELERİ

Saim GÜN

Filiz ÖZTONGA

Meryem ÖZTONGA

 

MERKEZ TEPECİK MAHALLESİ İLÇE DELEGELERİ

Muharrem İNCE

 

OVACIK MAHALLESİ İLÇE DELEGELERİ

Muharrem ÇELİK

Hüseyin ACURMAN

 

ÖNSEÇİM DELEGELERİ

Ali TÜCCAR

 

PAŞADAĞ MAHALLESİ İLÇE DELEGELERİ

Adem ŞİMŞEK

İbrahim Zeki ÜNLÜ

Jale ÜNLÜ

Barış ÖZKATLANÇ

 

ÖNSEÇİM DELEGELERİ

Gönül SÜZEN

Halil Hikmet ŞENGÖZ

Şahin CENGİZ

Çiğdem ATMACA

Görkem YUVARLAKLAR

Cuma ÇAKMAK

 

SAHİL MAHALLESİ  İLÇE DELEGELERİ

Fırat SUKUŞU

Demet SAĞIR

 

ÖNSEÇİM DELEGELERİ

Yelda ERTEN

Melahat TEZER

 

SEPETLİPINAR MAHALLESİ İLÇE DELEGELERİ

Yücel KORKMAZ

Ali Rıza DUMAN

Hasan BAŞER

 

ÖNSEÇİM DELEGELERİ

Kemal SOYSAL

Sevim KUŞKU

Mehmet YILDIZ

 

SERDAR MAHALLESİ İLÇE DELEGELERİ

Halime UÇAR

Şennaz ŞAHİN

Aziz SAĞIR

Sırrı BUDAK

Muharrem ALPER

Suat MENGÜVERDİ

Adil BİLGİN

 

ÖNSEÇİM DELEGELERİ

Hasan AŞIK

Atilla CENGİZ

Ayşe GÜN

Ayşe GÜRBÜZ

M.Sertan ÖZCAN

Özer ÖZYAŞAR

Mehmet SAĞIR

Sevim ÖZDEMİR

Hatice MUTLU

Gökhan SARI

Ali Fevzi SUKUŞU

Zeynep SUYADAL

Muharrem SUKUŞU

 

SERİNDERE MAHALLESİ İLÇE DELEGELERİ

Sezin KARATAŞ

 

SERVETİYE CAMİ MAHALLESİ İLÇE DELEGELERİ

İsmail SAĞIROĞLU

 

SERVETİYE KARŞI MAHALLESİ İLÇE DELEGELERİ

M.Cengiz SARIBAY

 

SEYMEN MAHALLESİ İLÇE DELEGELERİ

Niyazi ARSLAN

Hasan DERE

Sevim İSLAMOĞLU

Aziz ÖZER

Önder ZORER

 

ÖNSEÇİM DELEGELERİ

Ali UZUN

Deniz DEMİRCİ

Şahsine EKİN

Çağdaş İSLAMOĞLU

Selahattin ÖZGÜR

Arzu ZORER

Niyazi KANDEMİR

Süleyman KABAKÇI

 

ŞEHİTEKREM MAHALLESİ İLÇE DELEGELERİ

Şeyda ERBAYRI

Ahmet KABA

Feyza SARIBAY OLGAÇ

İsmail ÇÖMLEKÇİOĞLU

 

ÖN SEÇİM DELEGELERİ

Fatih KABA

Ayhan MISIR

Semih Cem ÖZEREN

Mustafa BAYRAM

Gökhan BAYRAM

Mahmut İPEK

 

VEZİRÇİFTLİĞİ MAHALLESİ İLÇE DELEGELERİ

Şaban SARIKAN

Volkan KOÇAK

 

ÖNSEÇİM DELEGELERİ

Gülten ÇİÇEK

Selahattin KARAMAN

Ergün ALYÜZ

 

KULLAR YAYLACIK MAHALLESİ İLÇE DELEGELERİ

Aydın ŞENSOY

Sabahattin TAŞLI

 

ÖN SEÇİM DELEGELERİ

İsmail TAŞÇI

Serkan ÖZKAR

Şaban KAR

Şefket ALTUNTAŞ

 

YENİKÖY MERKEZ MAHALLESİ İLÇE DELEGELERİ

Çetin KÜÇÜKYILDIZ

Muhsin ÖZTÜRK

Meral SARAÇ

Ali SEVİNÇ

Orhan SÖZSOY

Ahmet GÜLSUYU

Metin MEYDANLI

 

ÖNSEÇİM DELEGELERİ

Hamza ÇINAR

Münevver TORAMAN

Osman SÖZSOY

Hasan SARAÇ

Hüseyin MEMİK

Volkan DURMUŞ

Çağdaş ÖNDER

Mehmet Emin YEDİKEL

Murat KOÇAK

Satı NARİN

Nadir BAŞARAN

 

YEŞİLKENT MAHALLESİ İLÇE DELEGELERİ

Canan ACURMAN

Mahmut AL

Asiye GÜNEY

Melek ÜNSAL

Fahri DEMİRCİ

Alişan ARSLAN

 

ÖNSEÇİM DELEGELERİ

Yusuf Suat YENEN

Mehmet ARSLAN

Zehra BURNAZ

Nurten ÇİFTÇİ

Allahverdi GÜNEY

Emin GÜLER

Nurten MUTİ

Ergengül SANCAR

Ali Merdan ARİFOĞLU

İkbal BOZTEPE

 

YEŞİLYURT MAHALLESİ İLÇE DELEGELERİ

Aysun  KILINÇ

Seymen ÇUHADAROĞLU

Arif  ERGÜN

Bilal  ESKİ

Ahmet  ERSEN

Nadir  İÇAÇAN

 

ÖN SEÇİM DELEGELERİ

Halil VURAL

Erol ÇUKDAR

Ömür Başer ATABAY

Esra Sencan CANPOLAT

Kamil ŞAHİNTÜRK

Volkan AYDIN

Saliha ÇANDIR

Kubilay AYHAN

Nuran SARI

Mert DİZDAROĞLU

 

YUVACIK YAKACIK MAHALLESİ İLÇE DELEGELERİ

Ramazan ERDEM

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Kocaeli Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : (0 262) 323 39 17-18-19 | Faks : (0 262) 322 75 55 | Haber Yazılımı: CM Bilişim