• BIST 97.610
  • Altın 145,173
  • Dolar 3,5733
  • Euro 4,0106
  • Kocaeli : 18 °C
  • İstanbul : 20 °C
  • Sakarya : 18 °C

Basket değil futbol maçı: 21-20

Basket değil futbol maçı: 21-20
19 Grupta 70 ortaokulun mücadele ettiği Okullar Arası Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği Play-Off Grubu 1.eleme maçları, Mehmet Ali Kağıtçı Stadı’nda yoğun şekilde devam etti.

2. eleme grubuna yükselen 16 takım belli oldu. 2. Eleme grubu maçları yarın Mehmet Ali Kağıtçı’da yine sekiz maçla devam edecek.

 

MAÇA BAK: 21-20

Play-Off Grubu 1.eleme maçlarından ilginç sonuçlar alınırken, bazı maçlarda penaltı atışları sonucu belirledi. İzmit Dr. Ferdi Koçal Ortaokulu ile Körfez Kirazlıyalı Tevfik Fikret Ortaokulu arasındaki maçta süre 2-2 biterken, penaltı atışlarında büyük bir heyecan yaşandı. Rakibine 21-20 üstünlük sağlayan Körfez Kirazlıyalı Tevfik Fikret Ortaokulu, ilk on altı takım arasında yer aldı. Derince Fatih Ortaokulu takımında Batuhan dört gol atıp, galibiyette başrolü oynadı. Okullar Arası Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği maçlarında sağlıkçı bulunmaması, bazı antrenörler ve sporcu velilerini isyan ettirdi. Lig Koordinatörleri sporculara ilk tedaviyi yaptı. AHMET AKAY

 

ÇAYIROVA DEMİRSAÇ ORTAOKULU: 2

KANDIRA TASVİRE HURŞİT GÜNEŞ ORTAOKULU: 1

STAT: Mehmet Ali Kağıtçı

HAKEM: Burak Pınar ***

ÇAYIROVA DEMİRSAÇ ORTAOKULU: Yunus Emre Arslan ***, Yunus Emre Kaya ***, Olcay Tuncer ** (Emirhan Aydın **), Muhammet Sözbir ***, FeritcanBilic ** (Emirhan Yetim ***). İbrahim Akçay *** (Umut Demir **), Ersan Şamlı ***, Yusuf Yaya *** (Emre Aydın **)

KANDIRA TASVİRE HURŞİT GÜNEŞ ORTAOKULU: Okan Okatan ***. Ahmet Eren Bir **, Eyüp Ensar Daş **, Emir Furkan Yıldız ***, Atakan Tunçkıran **, Erkan Deniz Köse **. Bedirhan Alkan *** Ayberk Can Ak ** (Muhammet İkram Büyükbayrak **)

GOLLER: Ersan Şamlı ve Yusuf Yaya (Demirsaç Ortaokulu), Bedirhan Alkan (Kandıra Tasvire Hurşit Güneş Ortaokulu)

İLK YARI SKORU: 1-0

 

İZMİT MİMAR SİNAN DERELİ ORTAOKULU: 4

KÖRFEZ İMAM HATİP ORTAOKULU: 0

STAT: Mehmet Ali Kağıtçı

HAKEM: Emre Can Furuncu***

İZMİT MİMAR SİNAN DERELİ ORTAOKULU: Ramazan Nacaroğlu ***, Bilal Mert Batur ***, Ali Hakan Özbil ***, Görkem Kürkfiner *** (Abdülsamet Türk **), Gökdeniz Kurşun ***, Hüseyin Bedirhan Alat ***, Gökhan Küçük ***, Ömer Argun ****

KÖRFEZ İMAM HATİP ORTAOKULU: Samet Taşdemir **, Enes Malik Ünal ***, Yunus Emre Eryarsoy ***, Ertuğrul Berber **, Muhammet Furkan Emlikli ** (Emir Kaçmaz **), Cihan Cavit Yıldırım **, Emirhan Yeşildal ** (Samet Turan **), Nurullah Yazıcı ** (Abdullah Erkam Tanış **)

GOLLER:  Ömer Argun (2), Gökhan Küçük ve Hüseyin Bedirhan Alat (Mimar Sinan Dereli Ortaokulu)

İLK YARI SKORU: 3-0

 

DERİNCE PAKMAYA HURİYE PAK ORTAOKULU: 0

İZMİT 28 HAZİRAN ORTAOKULU: 1

STAT: Mehmet Ali Kağıtçı

HAKEM: Emre Can Furuncu***

DERİNCE PAKMAYA HURİYE PAK ORTAOKULU: Semih Çelebi ***, Çetin Çaçan *** (Yusuf Demircan ***), Berat Can Biçer *** (Bedirhan Ondan **), Mehmet Haldun Kanber ***, Muhammet Berat Aydın ***, Semih Kaçar ** (Emirhan Demirkol ***), Emir Karaman *** (Sercan Korkmaz **), Semih Öztürk *** (Berkcan Keskin ***)

İZMİT 28 HAZİRAN ORTAOKULU: Mehmet Emin Uğurlu ***, Zülfücan Güncü ***, Halil İbrahim Karaman *** (Tayyip Aslan **), Furkan Sorgun ** (Samet Gür **), Yasin Memiş *** (Yunus Çevik **), Yusuf Katrağ *** (Semih Okurca **), Bedirhan Tatlı ** (Muhammet Demir **)

GOLLER: Emir Karaman (Derince Pakmaya Huriye Pak Ortaokulu)

İLK YARI SKORU: 0-0

 

İZMİT HACI BEKTAŞ VELİ ORTAOKULU: 0

DARICA ZEKİ GEZER ORTAOKULU: 7

STAT: Mehmet Ali Kağıtçı

HAKEM: Emre Can Furuncu ***

İZMİT HACI BEKTAŞ VELİ ORTAOKULU: Melih Muharrem Atsız **, Talha Obuz **, Talha Temel **, Talha Çınar * (Muhammet Fatih Turan **), Muhammet İpek ** (Savaş Zeybek **), Metehan Mete ** (Ahmet Ömeroğlu **), Yasin Cici ** (Ömer Toygar **), Cem Alakuş ** (Yunus Toy **)

DARICA ZEKİ GEZER ORTAOKULU: Seyid Ömer Serbest ***, Enes Evinç *** (Baran Evinç ****), Mustafa Atıcı ***, Muharrem Şalk ***, Hamza Yılmaz *** (Celal Bahri ***), Hacı Osman Bal *** (Serhat Uğur ***), Murat Kocaman *** (Rıdvan Bal ***), Ebubekir Güngör *** (Ömer Faruk Tekdemir ***),

GOLLER: Baran Evinç (2), Hacı Osman Bal, Murat Kocaman, Ömer Faruk Tekdemir, Serhat Uğur ve Rıdvan Bal (Darıca Zeki Gezer Ortaokulu)

İLK YARI SKORU: 0-3

 

GEBZE ULUS ORTAOKULU: 0

İZMİT BEKİR SITKI ÖZER ORTAOKULU: 2

STAT: Mehmet Ali Kağıtçı

HAKEM: Emre Can Furuncu ***

GEBZE ULUS ORTAOKULU: Samet Soysal ***, Mustafa Duman ** (Muhammet Enes Yelek **), Sabri Adıgüzel ***, Furkan Kütük ***, Hakan Akgün ** (Serdar Demir **), Emircan Karataş ** (Yakup Akgöz ***), Berşan Tunç ** (Kaan Gar **), Furkan Yazıcı ** (Yusuf Pektaş **)

İZMİT BEKİR SITKI ÖZER ORTAOKULU: Erdem Öner *** (Semih Atalar **), Recep Şen *** (Mustafa Türk ***), Ömer Keleş ****, Tunahan Özcan ***, Sabri Okumuş *** (İzzet Eren Mutlu **), Fatih Durdurmuş ****, T. Enes Güzil ***  (İbrahim Şimşek ***), Abdülsamet Durmuş ***

GOLLER: Fatih Durdurmuş (2) (Bekir Sıtkı Özer Ortaokulu)

İLK YARI SKORU: 0-1

 

GEBZE DUMLUPINAR ORTAOKULU: 6

DARICA MEHMET AKİF ORTAOKULU: 7

STAT: Mehmet Ali Kağıtçı

HAKEM: Emre Can Furuncu ***

GEBZE DUMLUPINAR ORTAOKULU: Bünyamin Köksal ***, Furkan Sert ** (Furkan Kaya ***), Emircan Yayla ***, Muhammet Ali Varlık **, Alperen Dursun ***, Berkan Dağcı ** (Melih Atlı **), Muhsin Gül *** (Mehmet Gözel **), Emre Çağlayan ** (Sait Can Çelik ***)

DARICA MEHMET AKİF ORTAOKULU: Emre Aras ***, Burak Tokgöz ***, Muhammet Ali Cıvıl ***, Gürkan Alp Gürkan ** (Ömürhan Aras ***), Enes Tekin *** (Serhat Arslan **), Bayram Özşikar *** (Sinan Balıkçı **), Furkan Aytekin *** (Onur Dursun ***), Latif Can Bilgi ** (Doğukan Koç ***)

GOLLER: Muhsin Gül (Gebze Dumlupınar Ortaokulu), Furkan Aytekin (Darıca Mehmet Akif Ortaokulu)

İLK YARI SKORU: 0-1

NORMAL SÜRE: 1-1

 

DERİNCE FATİH ORTAOKULU: 5

GEBZE MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ ORTAOKULU: 1

STAT: Mehmet Ali Kağıtçı

HAKEM: Emre Şehirli ***

DERİNCE FATİH ORTAOKULU: Samet ***. Emre Can ***. İbrahim *** (Mehmet Genç ***); Mehmet ***, Batuhan ****, Emre ***, Ömer Faruk ***, Ozan ***

GEBZE MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ ORTAOKULU: Ercan **, Melih **, Emre **, Berkant **, Hüzeyfe **, Ergün **, Berk ***, Barış **

GOLLER: Batuhan (4) ve Mehmet (Derince Fatih Ortaokulu), Berk (Gebze Mustafa Üstündağ Ortaokulu)

İLK YARI SKORU: 3-0

 

İZMİT DR FERDİ KOÇAL ORTAOKULU: 20

KÖRFEZ KİRAZLIYALI TEVFİK FİKRET ORTAOKULU: 21

STAT: Mehmet Ali Kağıtçı

HAKEM: Mehmet Ali Paşa ***

İZMİT DR FERDİ KOÇAL ORTAOKULU: Berat ***, Ömer **, Enes **, Kerimcan ***, Kaan ** (Görkem ***), Ekin ***, Gökdeniz *** Oğuzhan ***

KÖRFEZ KİRAZLIYALI TEVFİK FİKRET ORTAOKULU: Umut ***, Muhammet Çağlar ***, Barış ***, Utku ***, Muhammet Karaman ***, Kadir ***, Timur ***, Alperen Tokgöz ***

GOLLER:  Ekin ve Kerimcan (İzmit Dr. Ferdi Koçal Ortaokulu), Tamer ve Alperen Tokgöz (Körfez Kirazlıyalı Tevfik Fikret Ortaokulu)

İLK YARI SKORU:0-1

NORMAL SÜRE: 2-2

Penaltılarla Körfez Kirazlıyalı Tevfik Fikret Ortaokulu galip

 

BAŞİSKELE YUVACIK LEVENT KIRCA ORTAOKULU: 2

KARTEPE DERBENT ORTAOKULU: 0

STAT: Mehmet Ali Kağıtçı

HAKEM: Emre Şehirli ***

BAŞİSKELE YUVACIK LEVENT KIRCA ORTAOKULU: Ensar ***, Eray ***, Osman ***, Bakiye ***, İrfan ***, Oğuzhan ***, Alperen Düzgün ***, Alperen Yakut ***

KARTEPE DERBENT ORTAOKULU: Ensar **, Emirhan ***, Kadir **, Berkan ***, Mervan **, Kerem ***, Bilal **, Halil **

GOLLER: Oğuzhan ve Alperen Düzgün (Başiskele Yuvacık Levent Kırca Ortaokulu)

İLK YARI SKORU: 0-1

 

DARICA SÜREYYA YALÇIN ORTAOKULU: 2

İZMİT ULUSAL EGEMENLİK ORTAOKULU: 0

STAT: Mehmet Ali Kağıtçı

HAKEM: Mehmet Ali Paşa ***

DARICA SÜREYYA YALÇIN ORTAOKULU: Bora ***, Mertcan ** (Emircan **), Eren *** (Alperen **), Celal *** (Eray ***), Muhammet ***, Sezer ***, Berkcan ***, Talha **

İZMİT ULUSAL EGEMENLİK ORTAOKULU: Eren **, Berke ** (Tunahan **), Batuhan ** (Servet **), Enes ***, Okan **, Gökay ***, Ozan ** (Kaan **), Yunus **

GOLLER: Eren ve Sezer (Darıca Süreyya Yalçın Ortaokulu)

İLK YARI SKORU: 0-0

 

ÇAYIROVA REYSAŞ ORTAOKULU: 2

İZMİT MİMAR SİNAN ORTAOKULU: 0

STAT: Mehmet Ali Kağıtçı

HAKEM: Emre Şehirli ***

ÇAYIROVA REYSAŞ ORTAOKULU: Mücahit ***, Furkan ***, Orkan ***, Fatih ***, Umut ****, Batuhan **, Mehmet Ali ****; Emirhan Boz ***

İZMİT MİMAR SİNAN ORTAOKULU: Serhat ** (Yunus **), Selman ***, Serhat Sert **, Recep ***, Arda **, Buğra **, Samet **, Emirhan **

GOLLER: Mehmet Ali (2) (Çayırova Reysaş Ortaokulu)

İLK YARI SKORU: 1-0

 

DARICA ORTAOKULU: 4

İZMİT 23 NİSAN EDEBALİ ORTAOKULU: 1

STAT: Mehmet Ali Kağıtçı

HAKEM: Mehmet Ali Paşa

DARICA ORTAOKULU: Serhat ***, İlhan ***, M. Ali ***, Alperen ***, Davut ****, Turan ****, Ömer ***, Yusuf ***

İZMİT 23 NİSAN EDEBALİ ORTAOKULU: Hüseyin **, Yiğit **, Fırat ***, Bartu **, Emre ***, Buğra ***, Doğukan ** (Emircan **), Alperen ** (Emircan ***)

GOLLER:  Davut (2( ve Turan (2) (Darıca Ortaokulu), Emircan (İzmit 23 Nisan Ortaokulu)

İLK YARI SKORU: 0-2

 

İZMİT HIZIR REİS ORTAOKULU: 5

BAŞİSKELE KULLAR KARTONSAN ORTAOKULU: 4

STAT: Mehmet Ali Kağıtçı

HAKEM: Emre Şehirli ***

İZMİT HIZIR REİS ORTAOKULU: Sami ***, Ahmet ***, Kutay ***, Muhammet ***, Yağızhan ***, Ümit ***, İbrahim ***, Şefik **

BAŞİSKELE KULLAR KARTONSAN ORTAOKULU: İbrahim Şahin ***, Mustafa ***, Furkan **, Kerem ***, Enes **, İbrahim ***, Onur ***, Berat ***

GOLLER: Yağızhan (İzmit Hızır Reis Ortaokulu), Berat (Başiskele Kullar Kartonsan Ortaokulu)

İLK YARI SKORU: 1-0

Penaltılarla İzmit Hızır reis Ortaokulu 5-4 galip

 

İZMİT 50.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU: 5

İZMİT YARBAY REFİK CESUR ORTAOKULU: 0

STAT: Mehmet Ali Kağıtçı

HAKEM: Mehmet Ali Paşa ***

İZMİT 50.YIL CUMHURİYET ORTAOKULU: Emirhan ***, Mücahit ***, Furkan ***, Emirhan ***, Yıldıray ***, Berke ****, Bahadır ***, Enes ***

İZMİT YARBAY REFİK CESUR ORTAOKULU: Bedirhan **, Birkan **, Hamza **, Talha ***, Serhat **, Muhammet **,Enes **, Soner **

GOLLER: Berke (3), Yıldıray ve Enes Onay (İzmit 50:Yıl Cumhuriyet Ortaokulu)

İLK YARI SKORU: 3-0

 

DERİNCE PİRİREİS ORTAOKULU: 3

GEBZE İLYASBEY ORTAOKULU: 0 (H)

GEBZE NECİP FAZIL ORTAOKULU: 0

İZMİT İNKİLAP ORTAOKULU: 3 (H)

 

İLK ONALTIYA KALAN OKULLAR:

1-Çayırova Demirsaç Ortaokulu

2-Darıca Mehmet Akif Ortaokulu

3-İzmit Mimar Sinan Dereli Ortaokulu

4-Derince Bekir Sıtkı Özer Ortaokulu

5-Derince Pirireis Ortaokulu

6-İzmit 28 Haziran Ortaokulu

7-İzmit İnkılap Ortaokulu

8-Darıca Zeki Gezer Ortaokulu

9-Derince Fatih Ortaokulu

10-Körfez Kirazlıyalı Tevfik Fikret Ortaokulu

11-Başiskele Yuvacık Levent Kırca Ortaokulu

12-Darıca Süreyya yalçın Ortaokulu

13-Çayırova Reysaş Ortaokulu

14-Darıca Ortaokulu

15-İzmit Hızır Reis Ortaokulu

16-İzmit 50.Yıl Cumhuriyet Ortaokulu

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Kocaeli Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : (0 262) 323 39 17-18-19 | Faks : (0 262) 322 75 55 | Haber Yazılımı: CM Bilişim