• BIST 89.809
  • Altın 145,306
  • Dolar 3,6167
  • Euro 3,9083
  • Kocaeli : 5 °C
  • İstanbul : 8 °C
  • Sakarya : 5 °C

Bayramlaşma programları belli oldu.

Bayramlaşma programları belli oldu.
Kocaeli’de yarın idrak edilecek olan Ramazan Bayramı için ilimizdeki siyasi partiler, resmi kurumlar, belediyeler ve sivil toplum kuruluşlarının bayramlaşma programları da belli oldu.

Kocaeli’de yarın idrak edilecek olan Ramazan Bayramı için ilimizdeki siyasi partiler, resmi kurumlar, belediyeler ve sivil toplum kuruluşlarının bayramlaşma programları da belli oldu. Buna göre bayramda özellikle siyasi partiler oldukça yoğun törenlerin adresi olacak. Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde düzenlenen kent Bayramlaşması ise Ramazan Bayramı’nın ilk gününde saat 14.00’te yapılacak.

 

BAYRAMIN BİRİNCİ GÜNÜ

 

AKP

10.00 Körfez İlçe Başkanlığı (Milletvekili İlyas Şeker)

10.00 Derince İlçe Başkanlığı (Bakan Fikri Işık)

10.00 Kartepe İlçe Başkanlığı (Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu)

10.00 Gebze İlçe Başkanlığı (İl Başkanı Şemsettin Ceyhan)

10.00 Karamürsel İlçe Başkanlığı (Milletvekili Zeki Aygün)

10.30 Gölcük İlçe Başkanlığı (Milletvekili Zeki Aygün)

10.00 Başiskele İlçe Başkanlığı (Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu)

10.00 Çayırova İlçe Başkanlığı (Milletvekili Cemil Yaman)

10.00 Darıca İlçe Başkanlığı (Milletvekili Cemil Yaman)

10.00 Dilovası İlçe Başkanlığı (Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz)

10.00 Kandıra İlçe Başkanlığı (Milletvekili Sami Çakır)

11.30 İzmit İlçe Başkanlığı

12.00 İl Başkanlığı

 

CHP

12.00 İzmit İlçe Örgütü (İl Başkanı Cengiz Sarıbay, Milletvekilleri Tahsin Tarhan, Fatma Kaplan Hürriyet)

13.00 Dilovası İlçe Örgütü (Milletvekili Tahsin Tarhan)

13.00 Başiskele İlçe Örgütü (İl Başkanı Cengiz Sarıbay)

13.00 Körfez İlçe Örgütü (Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet)

14.00 Gebze İlçe Örgütü (Milletvekili Tahsin Tarhan)

14.00 Derince İlçe Örgütü (Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet)

14.00 Gölcük İlçe Örgütü (İl Başkanı Cengiz Sarıbay)

15.00 Karamürsel İlçe Örgütü (İl Başkanı Cengiz Sarıbay)

15.00 Darıca İlçe Örgütü (Milletvekili Tahsin Tarhan)

15.00 Kartepe İlçe Örgütü (Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet)

16.00 Çayırova İlçe Örgütü (Milletvekili Tahsin Tarhan)

16.00 Kandıra İlçe Örgütü (Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet)

 

KOCAELİ VALİLİĞİ

11.00 Bağçeşme Şehitliği ve Polis Şehitliği ziyareti

16.00 İl Jandarma Komutanlığı

16.45 İl Emniyet Müdürlüğü

 

 

SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI

11.00 Körfez Ticaret Odası

12.00 Kocaeli SMMMO

13.00 Kocaeli Ticaret Odası

14.00 Kent Bayramlaşması (Dolphin AVM)

14.00 Türk Metal-Sen

14.30 KYÖD

15.30 Genç Kocaelililer Derneği

 

BAYRAMIN İKİNCİ GÜNÜ

10.30 Pazarcılar Odası

12.00 Eğitim Bir-Sen

13.30 SP İl Başkanlığı

14.00 DSP İl Örgütü

14.00 MHP İl Başkanlığı

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Mahalle turu Yeşilova’da devam etti22 Mart 2017 Çarşamba 19:00
  • Köylerdeki parklar elden geçiriliyor22 Mart 2017 Çarşamba 18:30
  • Büyükşehir’de arabulucuyla anlaşma sağlayamadı22 Mart 2017 Çarşamba 15:58
  • Vali Güzeloğlu’ndan 15 bin fidan22 Mart 2017 Çarşamba 15:46
  • Bu ülkede sadece 27 kişi yaşıyor22 Mart 2017 Çarşamba 14:45
  • 25-26-27 Mart 2017 planlı elektrik kesintileri22 Mart 2017 Çarşamba 13:18
  • Tramvayın ilk test sürüşü yapılacak22 Mart 2017 Çarşamba 13:13
  • Türk Ocakları, Nevruz’u kutladı22 Mart 2017 Çarşamba 13:00
  • SGK ve Medikal Sektörü Kocaeli'de buluşuyor22 Mart 2017 Çarşamba 11:45
  • Oryantiring Yarışması hafta sonunda yapılacak22 Mart 2017 Çarşamba 11:23
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Kocaeli Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : (0 262) 323 39 17-18-19 | Faks : (0 262) 322 75 55 | Haber Yazılımı: CM Bilişim