• BIST 83.048
  • Altın 146,881
  • Dolar 3,7605
  • Euro 4,0391
  • Kocaeli : -1 °C
  • İstanbul : 5 °C
  • Sakarya : -1 °C

Belediye başkanları nerede oy kullanacak

Belediye başkanları nerede oy kullanacak
Belediye başkanları nerede oy kullanacak

Büyükşehir Belediyesi İbrahim Karaosmanoğlu:  Başiskele Yuvacık İlkokulu

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan: Alikahya İlköğretim Okulu

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez: Şefkatiye İlköğretim Okulu

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran: İGSAŞ İlköğretim Okulu

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş: Kocatepe İlköğretim Okulu

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken: Tasvire Hurşit Güneş İlköğretim Okulu

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz: Hayat İlköğretim Oklu

 

Ak Parti Adayları Nerede Oy Kullanacak

Şemsettin Ceyhan- İzmit Muammer Aksoy İlkokulu

Fikri Işık- Başiskele Damlar İlkokulu

Radiye Sezer Katırcıoğlu- Gölcük Değirmendere Atatürk Ortaokulu

Zeki Aygün- Başiskele Damlar İlkokulu

İlyas Şeker- Başiskele Damlar İlkokulu

Mehmet Akif Yılmaz- Başiskele Misaki Milli İlkokulu

Cemalettin Kaflı- Gebze Çolakoğlu Kız Meslek Lisesi

Sami Çakır- Kartepe Maşukiye Leyla Karagül İlkokulu

Ayşe Müge Olşen- İzmit Tefik Seno Arda Anadolu Lisesi

Halit Çokan- Başiskele Gübretaş İlkokulu

Yalçın Coştur- Gebze Ulus Ortaokulu

Yahya Coşkun- Amiral Karamürsel İlkokulu

 

CHP Adayları Nerede Oy Kullanacak

Cihat Altunyuva: İzmit Endüstri Meslek Lisesi 

Haydar Akar: Kartepe Derbent Ortaokulu 

Fatma Kaplan Hürriyet: Namık Kemal Lisesi

Tahsin Tarhan: Bayramoğlu Yusuf Savaş İlkokulu 

Turan Dumlu: Gölcük Turgut Özal İlkokulu 

Cuma Karavar:  İzmit Yenimahalle Ortaokulu 

Tamer Solakoğlu:  İzmit Akşemseddin İlkokulu 

Ayhan Mutlu:  Derince Dumlupınar İlköğretim Okulu sandık

Rasim Meriç:  Çayırova Reysaş Lojistik Ortaokulu 

Fırat Özkan:  Tevfik Seno Arda Anadolu Lisesi   

Kemal Nişancı: Gebze Teknik Meslek Lisesi 

Gülşah Şahin: Derince Dumlupınar İlköğretim Okulu 

 

MHP Adaylara Nerede Oy Kullanacak

Saffet Sancaklı: İzmit Mimar Sinan Dereli Ortaokulu 

Lütfü Türkkan: İzmit Gazi Lisesi 

Hilal Elmas: İzmit Emek Dayanışma İlkokulu 

Rıza Ağdağ: Derince Sabancı Ortakları İlkokulu 

Ruhi Çavdar: İzmit 50.Yıl Cumhuriyet Ortaokulu 

Kemal Köse: İzmit Mimar Sinan Ortaokulu 

Nurdoğan Kaçar: İzmit TBMM İlkokulu 

Süleyman Pekin: Barboros İlköğretim Okulu 

Dicle Akın: Gölcük Kız Meslek Lisesi 

Ahmet Yeşil- İzmit Şehit Polis Volkan Sabas İlkokulu 

 

Saadet Partisi Milletvekili Adayları

Sinan Ejderoğlu: İzmit Ulugazi İlk Öğretim Okulu

Hasan Bitmez: İzmit Yunus Emre Anadolu İmamhatip Lisesi 

Serhat Duyar:  İzmit Mehmetçik İlköğretimokulu

Zafer Mutlu: İzmit 28 Haziran Ortaokulu 

Remzi Kaya: Gölcük Barbaros Hayrettin Anadolu Lisesi 

Recep Sarıdoğan: Körfez Mimar Sinan İlköğretim Okulu

Reyhan Şengün: Gölcük Çiftlik İlöğretim Okulu     

Kadir Efe: Gebze Mesude İşman Orta Okulu 

Yusuf Aksu: Çayırova Yunus Ergüz İlköğretim Okulu   

İbrahim Bıyıklı: İzmit Şehit Volkan Sabas İlköğretim Okulu   

Metin Tunca: Gölcük Anadolu Kalkınma Vakfı Kız Teknik Ve Meslek Lisesi 

Fatih Polat: İzmit Hacı Bektaş Veli Ortaokulu 

 

DSP Adayları Nerede Oy Kullanacak

Hayati Özzeren: Derince Dumlupınar İlkokulu          

Meral Uçarı: Körfez Petkim Ortaokulu 

Selman Gürpınar: Derince Dumlupınar İlkokulu                   

Kadir Uğur Yılmaz: 95 Evler Seka Çocuk Dostları İlkokulu            

Yügeday Çağlı Bakan: İzmit Ulugazi İlkokulu           

Çiğdem Akıncıbaşı: Başiskele Gübretaş İlköğretim Okulu

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Kocaeli Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : (0 262) 323 39 17-18-19 | Faks : (0 262) 322 75 55 | Haber Yazılımı: CM Bilişim