• BIST 96.400
  • Altın 144,302
  • Dolar 3,5616
  • Euro 4,0009
  • Kocaeli : 13 °C
  • İstanbul : 16 °C
  • Sakarya : 13 °C

Birinci Gün Bayramlaşma Programları

Birinci Gün Bayramlaşma Programları
Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde kutlanacak olan Ramazan Bayramı’nda siyasilerin ve Valiliğin bayramlaşma programı netleşti

 

Üç gün boyunca sürecek olan bayramlaşma programları genellikle bayramın birinci günü gerçekleştirilecek. AKP, CHP, MHP, BBP ve SP bayramın birinci günü bayramlaşırken bayramın ikinci günü DSP bayramlaşacak. Bayramın birinci günü gerçekleştirilecek Kent Bayramlaşması’na ise çok sayıda parti ve STK’nın katılması bekleniyor. 

Birinci Gün Bayramlaşma Programları

 

VALİLİK

 

14.00-15.30: Kent Bayramlaşması

YER: Dolphin Yunus Emre Kültür Merkezi

15.30: İl Jandarma Komutanlığında Bayramlaşma

16:30: İl Emniyet Müdürlüğünde Bayramlaşma

YER: Polisevi

 

VALİ YARDIMCISI ŞÜKRÜ ÇAKIR

 

11.00  : Yahya Kaptan Kassel Çocuk Köyü

11.30  :  Huzurevi

12.30: 75’inci Yıl Cumhuriyet Yetiştirme Yurdu

13.30: Kocaeli Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi

 

VALİ YARDIMCISI ABDULLAH ETİL

 

11.00: Cezaevi

12.00: İzmit Seka Devlet Hastanesi

12.30: Kocaeli Devlet Hastanesi

 

 

AKP

10.30 AKP Gölcük ( Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık katılacak )

10.30 AKP Karamürsel ( İbrahim Karaosmanoğlu katılacak )

10.30 AKP Dilovası (Zeki Aygün katılacak )

10.30 AKP Çayırova (İlyas Şeker katılacak)

11.00 AKP Derince (AKP Kocaeli İl Başkanı Mahmut Civelek katılacak )

11.00 AKP Darıca (İlyas Şeker Katılacak)

11.00 AKP Gebze (M. Ali Okur katılacak)

11.00 AKP Kandıra  (Azize Sibel Gönül katılacak )

11.30 AKP Kartepe (Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık katılacak )

11.30 AKP Körfez (Zeki Aygün katılacak)

11.30 AKP Başiskele ( İbrahim Karaosmanoğlu katılacak )

 

            CHP

            12.00 CHP İzmit (Kocaeli İl Başkanı Yalçın Kuşkan katılacak )

            14.00 CHP Derince (Kocaeli İl Başkanı Yalçın Kuşkan katılacak )

14.00 CHP Kandıra ( Kocaeli Milletvekili Prof.Dr.Hurşit Güneş katılacak)

14.00 CHP Dilovası ( Kocaeli Milletvekili Mehmet Hilal Kaplan katılacak )

14.00 CHP Karamürsel (Kocaeli Miletvekili Haydar Akar katılacak)

15.00 CHP Gölcük (Kocaeli Miletvekili Haydar Akar katılacak)

15.00 CHP Gebze ( Kocaeli Milletvekili Mehmet Hilal Kaplan katılacak)

15.00 CHP Körfez ( Kocaeli İl Başkanı Yalçın Kuşkan katılacak )

16.00 CHP Kartepe ( Kocaeli Milletvekili Prof.Dr. Hurşit Güneş katılacak)

16.00 CHP Başiskele (Kocaeli Miletvekili Haydar Akar katılacak)

16.00 CHP Çayırova ( Kocaeli Milletvekili Mehmet Hilal Kaplan katılacak )

17.00 CHP Darıca ( Kocaeli Milletvekili Mehmet Hilal Kaplan katılacak )

SP

12.00 SP Gölcük İlçe (İlçe binasında)

19.00 SP Kartepe İlçe (İlçe Binası)

 

BBP

13.00 Büyük Birlik Partisi (İl Binası)

 

MHP

14.00 MHP Derince İlçe

 

BELEDİYELER

10.00 Körfez Belediyesi  (Yarımca Kültür Merkezi)

10.00 Kandıra Belediyesi  (Belediye binasında)

10.30 Karamürsel Belediyesi (Belediye Kültür Merkezinde)

 

STK

11.00 Körfez Ticaret Odası (Oda binasında)

11.00 Derince Belediyesi ve kaymakamlığı (kent meydanında)

11.30 Gebze Belediyesi (Kent meydanında)

12.00 İlim Yayma Cemiyeti, KİHMED (Kocaeli İmam Hatip Mezunları Derneği (STK Merkezi)

12.30 Kocaeli Ticaret Odası (Oda binasında)

13.00 Hizmet-İş Sendikası (Şube binasında)

13.00 Belediye İş Sendikası (Şube binasında)

18.00 Makedonya Göçmenleri Derneği (Zincirli Kuyu ‘da ki dernek merkezinde)

 

 

 

 

BAYRAMIN İKİNCİ GÜN

11.00 Kocaeli Pazarcılar Odası (Oda binasında)

11.00 Erbakan Vakfı (Şahabettin Bilgisu Cad. Vakıf İş Hanı)

11.00 Türk Metal-İş Sendikası

12.00 Kocaeli Bakkallar Odası (Oda binasında)

12.00 Kocaeli Türk Ocakları (Sabri Yalım Parkı)

 

SP

13.30 Saadet Partisi (İl binasında)

11.00 Başiskele  (İlçe binası)

11.00 Darıca (İlçe binası)

11.00 Gebze (İlçe binası)

12.00 Kandıra (İlçe binası)

12.00 Karamürsel (İlzç e binası)

12.00 Milli Kurtuluş Birliği (Sabri Yalım Parkı)

13.00 Türk Eğitim-Sen Sendikası  (Şube binasında)

13.30 İzmit (İlçe binası)

15.00 Körfez (İlçe binası)

16.00 Çayırova (İlçe binası)

 

DSP

14.00 Demokratik Sol Parti (İl binasında) 

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Başkan Ayaz’dan ilçede bir ilk daha22 Mayıs 2017 Pazartesi 15:54
  • Dadaşlardan muhteşem ‘Piknik Şöleni’22 Mayıs 2017 Pazartesi 15:13
  • Çeker’den MOBBİNG tepkisi!22 Mayıs 2017 Pazartesi 15:09
  • Kartepe Baklavası birinci oldu22 Mayıs 2017 Pazartesi 15:08
  • Art Nicomedia’da başkan değişmedi22 Mayıs 2017 Pazartesi 15:03
  • SEDAŞ elektrik kesintilerini bildirdi!22 Mayıs 2017 Pazartesi 14:32
  • Yasak avlananlara yakın takip!22 Mayıs 2017 Pazartesi 14:03
  • Trakyalılarda yeni başkan belli oldu22 Mayıs 2017 Pazartesi 13:49
  • İlkokul öğrencileri, trafik terörüne dikkat çekti!22 Mayıs 2017 Pazartesi 13:37
  • 15 Temmuz gazisi şifayı Kocaeli'de buldu22 Mayıs 2017 Pazartesi 12:17
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Kocaeli Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : (0 262) 323 39 17-18-19 | Faks : (0 262) 322 75 55 | Haber Yazılımı: CM Bilişim