• BIST 90.383
  • Altın 144,409
  • Dolar 3,6117
  • Euro 3,9021
  • Kocaeli : 9 °C
  • İstanbul : 9 °C
  • Sakarya : 9 °C

Brisa yine ezdi geçti

Brisa yine ezdi geçti
Brisa yine ezdi geçti

 

 

Kocaelili bisiklet takımlarımız Brisaspor, Gençlik Hizmetleri ve Kocaeli Bisiklet Doğa Sporları kulüplerimizin sporcularından ve ayrıca Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi  (TOHM) sporcularından oluşan toplam 21 sporcu, yol yarışlarında başarılı sonuçlar elde etti.

 

Genç Erkeler:

1. Onur Balkan (BRİSASPOR )

3. Burak Abay (TOHM Sporcusu)

 

Yıldız Erkekler A kategorisi:

3. Onur Turgut- Brisaspor ve TOHM

 

Yıldız Erkek B kategorisi:

1.Furkan Akgüneş-Kocaeli Bisiklet ve Doğa S. 

 

 

GENEL KLASMAN TAKIM:

 

GENÇ ERKEKLER:

1.BRİSASPOR

 

YILDIZLAR:

1.BRİSASPOR

 

BÜYÜK ERKEKLER:

2.BRİSASPOR

 

 

 

RESİM:

 

GENC

Genc Erkekler Genel Klasman’da Onur Balkan Birinci oldu.

 

yildiz

Yıldızlar Genel Klasmanda birinci sırayı Furkan Akgüneş elde etti.

 

Toplu kursu

Brisaspor ve diğer Kocaelili sporcular bol madalyayla kente dönerken gururumuz oldu.

 

 

 

………………….

 

 

Yaylar 23 Nisan için gerildi

 

 

Kocaeli Okçuluk İl Temsilciliği 2014 yılı faaliyet programında yer alan Okullararası İlkbahar Okları 23 Nisan Okçuluk Kupası  20 Nisan  2014 tarihinde, saat 10:00 – 15:00 arası M.Ali Kağıtçı Stadında yapıldı.

 

    YARIŞMA SONUÇLARI :

 

 Minikler Kategorisi (Mahalli) 2004-2005  İlkokul ,  Olimpik Yay Bayanlar :

1. Dolunay Uzuntaş              :  Pakmaya Muzaffer İnce Kara İ.Ö.O.) 

 

Minikler Kategorisi (Mahalli) 2004-2005  İlkokul,  Olimpik Yay Erkekler :

1. A. Furkan Yılmaz             :  Mimar Sinan  İ.Ö.O.)

 

Küçükler Kategorisi (Mahalli) 2002-2003 Ortaokul , Olimpik Yay Erkekler:

1. A.Taha Çınar                     : Bahçeşehir Koleji Orta Okulu

2. M.Ömer Canıgeniş            : Yahya Kaptan Orta Okulu

 

Yıldızlar Kategorisi   2000-2001 Ortaokul , Olimpik Yay Bayanlar :

1. Zeynep Çağlar                    :  Kocaetepe Orta Okulu

 

Yıldızlar Kategorisi   2000-2001 Ortaokul , Olimpik Yay Erkekeler :

1. Emrehan Yanar                   : Mehmet Sinan Dereli Orta Okulu

2. İ.Emir Yassı                          :  Özel Erkul Orta Okulu

3. Berat Bayraktar                   : Atatürk Orta Okulu

 

Gençler Kategorisi  1996-1997-1998-1999 Lise , Makaralı Yay Bayanlar :

1. Nurdan Karaoğlu                : 24 Kasım Anadolu Lisesi

 

Gençler Kategorisi  1996-1997-1998-1999 Lise , Olimpik Yay Erkekler :

1. Burak Okkalı                       :  Bahçeşehir Koleji Lisesi   

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Kocaeli Birlikspor satılıyor mu?25 Mart 2017 Cumartesi 15:33
  • Güneşspor U-15 finalde!25 Mart 2017 Cumartesi 14:20
  • Nusretiye, Derince’den 1 puanla döndü25 Mart 2017 Cumartesi 14:14
  • Moralsiz Birlik, Maraş’ı konuk ediyor25 Mart 2017 Cumartesi 12:51
  • Gölcük, Erzin’i yenersin!25 Mart 2017 Cumartesi 12:50
  • İkinci Küme’de ilk yarı perdesi kapanıyor25 Mart 2017 Cumartesi 10:36
  • Kartepe MTAL şaşırttı!25 Mart 2017 Cumartesi 10:32
  • 41 FK galibiyet ile başladı25 Mart 2017 Cumartesi 10:29
  • U-15’lerde Harbiş galip, Güneş berabere25 Mart 2017 Cumartesi 10:27
  • Selim Sırrı Tarcan’ın kemikleri sızlıyor!25 Mart 2017 Cumartesi 10:15
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Kocaeli Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : (0 262) 323 39 17-18-19 | Faks : (0 262) 322 75 55 | Haber Yazılımı: CM Bilişim