• BIST 89.695
  • Altın 145,930
  • Dolar 3,6136
  • Euro 3,9258
  • Kocaeli : 7 °C
  • İstanbul : 9 °C
  • Sakarya : 6 °C

Bu mahallelerde delegeler belli oldu

Bu mahallelerde delegeler belli oldu
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) kongre sürecinde mahalle delege seçimlerinin sonuçları gelmeye başladı.

YUVAM AKARCA'DA SONUÇLAR BELLİ OLDU

Yuvam Akarca’da Fevzi Çakmak Mahallesi, Akarca Mahallesi ve Cumhuriyet Mahallesi’nin delege seçimleri tamamlandı. Yuvam Akarca’da Cumhuriyet İş Merkezi Akarca Kahvesi’nde yapılan seçimde 426 kişinin oy kullanma hakkı bulunurken sandığa 213 kişi geldi. Fevzi Çakmak Mahallesi’ İzmit İlçe Eski Başkanı Selman Yıldırım, Vartolular Derneği Eski Başkanı Ercan Sağlam ve Toplu Yönetim Başkanı Adem Erbaş’ın listeleri yarışırken diğer mahallelerde tek liste çıkarıldı. Saat 10.00 ile 12.00 arasında yapılan seçimde üç listenin yarıştığı Fevzi Çakmak Mahallesi’nde sandıktan 56 oyla İzmit İlçe Eski Başkanı Selman Yıldırım’ın listesi çıktı.

 

Cumhuriyet Mahallesi (158 kişi oy kullanma hakkı varken 70 kişi oy kullandı)

İlçe Delegesi : Remzi Polat, Vasfi Koşar, Hamdi Duman, Dilşah Turgut, Sevgi Koyun, Sait Demir, Hasan Genç, Sevim Çağlar, Serdar Türk

Önseçim Delegeleri : Aydanur Muaremgil, Mübeccel Doğramacı, Dürdane Başyurt, Sevim Kula, Filiz Akançay, Mümin Kekezoğlu, Hilmi Kır, Ayfer Eraslan, Erdinç Noyan, Aynur Atmaca, Alibey Taş, Ömür Yıldız, Mehmet Büyük, Onur Büyük, Tamer Kaya, Savaş Demir, Mehmet Karadağ, Fikret Deniz, Zafer Erdoğan, Ruhiye Güneş, Fikret Us, Mustafa Aybaş, Sera Duman, Rıza Turgut, Canan Tükenmez, İrfan Zeybek, Hakan Ayar, Fatih Evliyaoğlu, Mustafa Çakan, Pınar Mahallegil, Sema Samatya, Selma Gülşen, Gülbiye Gür, Gülcan Biray, İhsan Pektaş, Alev Uğraş, Altun Cevahir, Selahattin Karaaslan

 

Akarca Mahallesi (79 kişi oy kullanma hakkı varken 35 kişi oy kullandı)

İlçe Delegesi : Ersin Albayrak, Yakup Kara, Arkın Kemal Tokgöz, Hasan Türkücüoğlu

Önseçim Delegeleri : Erdal Deniz, Saffet Koşar, Yılmaz Koç, Seniha Avcı, Ali Akcoşkun, Sami Boyacıoğlu, Cengiz Dalgıç, Naci Işık, Birol Özon, Safiye Şehitoğlu, Cafer Taşkın, Derya Tokgöz, Ulaş Yıldızlı, Ülkü Goncagül Yumak, Gönül Koç

 

Fevzi Çakmak Mahallesi (189 kişi oy kullanma hakkı varken 108 kişi oy kullandı)

İzmit İlçe eski Başkanı Selman Yıldırım’ın Listesi (56 oy aldı)

İlçe Delegesi : Selman Yıldırım, Murat Özaydın, Necati Sağlam, Ergün Türkdoğan, Yücel Topal, Zeynep Şerifağaoğlu, İlknur Ataman, Kamil Özcan

Ön Seçim Delegesi : Gökmen Sağlam, Hasan Özaydın, Niyazi Atmaca, Niyazi Civelek, Hava Yapıcı, Beyice Düzgün, Fatih Gencer, Cengizhan Göğdemir, Sibel Armağan, Ekrem Gündüz, Fidan Türkdoğan, Tekgül Sağlam, Feryal Balcı, Çiğdem Gündüz, Güler Türkdoğan, Selçuk Göğdemir, Erim Düzgün, Saniye Sağlam, Emine Özaydın, Hikmet Kökduman, Metin Baki Şerifağaoğlu, Metin Ataman, Ünal Sevinen, Ayça Akbal, Fehime Bahar Turgay, Elif Yapıcı, Aysun Demirtaş, Semra Gök, Emine Şerifağaoğlu, Metin Armağan, Metin Armağan, Sevda Atmaca, Gülçin Erdem, Olgun Koçak

 

Vartolular Derneği Eski Başkanı Ercan Sağlam’ın Listesi (18 oy aldı)

İlçe Delegesi : Gülçin Erdem, Filiz Sağlam, Çetin Turan, Cemal Yıldız, Saffet Yakar, Deniz Erteni Kenan Genç, Ömer güler

Ön Seçim Delegesi : Zeynep Solak, Nesrin Baturlugil, Nevin Demirer, Havva Türkan Erk, Türkkan Aktop, Naciye Yener, Niyazi Atmaca, Sabriye Gümüş, İbrahim Öz, Kıymet Sönmez, Gülden Çağlayan, Ali Osman Özen, Niyazi Civelek, Mehmet Akdemir, Aysun Demirtaş, Engin Dönmez, Osman Aktaş, Filik Gündüz, Ayça Akbal, Sevil Büyük, İrfan İlerisoy, Turabi Gündüz, Can Doğdu, Nizamettin Erdemi, Zeki Tokgöz, Ferhat Uludağ, İdris Derin, Şengül Obuz, Veli Çelik, Nimet Bilgin, Selçuk Çağlayan, Hikmet Kökduman, Çimen Sağlam

 

Toplu Yönetim Başkanı Adem Erbaş’ın Listesi (31 oy aldı)

İlçe Delegesi : Adem Elbaş, Melek Akyol, Ayhan İlhan, Çağdaş Engin, Selahattin Semiz, Mustafa Pürsünlü, İrfan İlerisoy, Nevzat Kılıç

Ön Seçim Delegesi : Serdar Nilhan, Olgun Koçak, Mehmet Koç, Aynur Elitez, Nevin Demirer, Yılmaz Altın, Türkkan Aktop, Niyazi Atmaca, Mecit Ünal, Naciye Yener, Havva Erk, Nebiye Yener, Nesrin Baturlugil, Gülşen Tütüner, Fatih Gencer, Engin Dönmez, Yüksel Demirtaş, Kıyasettin Taş, Gülden Çağlayan, Halime Semiz, Huriye Akağaç, Türkan Satılmış, Olcay Gencer, Zeynep Solak, Ysuuf Tezcan, İnci Doğruer, Hatice Özcan, Ayşe Pürsünlü, Mensure Koç, Elif Engin, Hayriye Demir, Çağdaş Engin, Mehmet Akdemir

untitled-1-015.jpg

Sandıktan 56 oyla İzmit İlçe Eski Başkanı Selman Yıldırım’ın listesi çıktı.

 

ALİKAHYA'DA SONUÇLAR BELLİ OLDU

CHP İzmit İlçe’de Alikahya Bölgesi’ndeki delege seçimleri başladı. Tek liste ile başlayan seçimde 330 kişinin oy kullanma hakkı bulunurken yalnızca 142 kişi delege seçmek için sandığa geldi. Alikahya FSM Bulvarı Ercan Umutlu’nun Kahvesi No:37’de başlayan seçimlerde Alikahya Merkez Mahallesi, Alikahya Atatürk Mahallesi, Alikahya Fatih Mahallesi ve Alikahya Karadenizliler Mahallesi’nde parti üyeleri mahalle delegelerini seçti.

 

Karadenizliler Mahallesi Delege Listesi (34 kişi oy kullanma hakkı varken 18 üye oy kullandı)

İlçe Delegesi : Enver Narin, Baykal Aydın

Ön Seçim Delegeleri : Erol Yıldırım, Sedat Yılmaz, Cengiz Men

 

Fatih Mahallesi Delege Listesi (60 kişi oy kullanma hakkı varken 25 kişi oy kullandı)

İlçe Delegeleri : Harun Arıcan, Adem Kesgin, Göktan Arpacı, Muhammed Erdem, Makbule Yücesoy

Ön Seçim Delegeleri : Mustafa Demir, Selahattin Ergün, Yüksel Usta, Hamdi Sarıca, Aydın Ataş, Ayşegül Kesgin, Abdullah Karavar, Sedat Özdemir, Mehmet Zorlu, Mustafa Çakmak, Yasemin Caner, Hüsamettin Akar, Funda Gürdal, Erkan İnal, Gürbüz Kaya, Mahmut Koç, Nadir Özkanlı, Doğan Kodaş

 

Merkez Mahallesi Delege Listesi (77 kişi oy kullanma hakkı varken 31 kişi oy kullandı)

İlçe Delegesi : Tuncay Dalkıç, Arslan Ağca, Kenan Özdemir

Ön Seçim Delegeleri : Semih Özsoy, Musa Usta, Süleyman Topal, Ahmet Karademir, Erdoğan Özsoy, Selahattin Dalkıç, Özkan Kayahan, Ergün Yücesoy, Ercan Parlak

 

Atatürk Mahallesi Delege Listesi (159 kişi oy kullanma hakkı varken 68 üye oy kullandı)

İlçe Delegesi : İlhan Keleş, Ercan Umutlu, Mustafa Arıcan, Hamdi Çakır, Mustafa Sarıca, İskender Yaşar

Ön Seçim Delegeleri : İmdat Ağca, Arslan Akkuş, Dilaver Gökbudak, Lokman Karademir, Serdar Dinç, Hakkı Çakır, Özgür Çıtak, Erson Dalgıç, Nihat Arıcan, Serkan Dinç, Mehmet Erdem, Cevdet Şentürk, İsmet Tokgöz, Ertan Gül, Bahtiyar Keleş, Ergün Keleş, Mustafa Keleş, Barış Koç, Birol Akyüz, Yüksel Arıcan, Ünal Kesgin, Fatih Topal,Olcay Türk, Güngör Yaşar, Nail Yaşar

 

KURUÇEŞME’DEKİ DELEGELERİ BELLİ OLDU

Kuruçeşme Mahallesi’nde Yüce Çay Evi’nde yapılan seçimlerde Kocatepe, Doğan, Fatih ve Hatipköy mahallelerinin delegeleri seçildi. Seçimlerde 107 kişinin oy kullanma hakkı bulunurken toplamda 97 kişi oy kullandı. Kocatepe, Fatih, Doğan ve Hatipköy’ün delegelerinin belirlendiği seçimlerde tüm mahallelerde tek liste çıktı.

 

Kocatepe Mahallesi (71 üyenin oy kullanma hakkı bulunurken 28 kişi oy kullandı)

Delege Listesi : Özkan Kaygusuz, Barış Karataş, Emrah Teke

Ön Seçim Delegesi : Abdülbaki Demiral, Sadettin Kandemir, Müslüm Korkmaz, Ercan Mermer, Mehmet Fidan, Barış Kocatürk, Murat Karataş, Ergin Azap, Aydın Arslan, Gürsel Kaya

 

Doğan Mahallesi (87 kişinin oy kullanma hakkı bulunurken 30 kişi kullandı)

İlçe Delegesi : Mustafa Yüce, Murat Kandemir, Ufuk Akyer, Mehmet Bayhan

Önseçim Delegesi : İlhan Özpınar, Taha Yüce, Ebru Koç, Hüseyin Erker, Ayşe Kandemir, İsmail Meydan, Ramazan Acar, Hüseyin Başyiğit, Recep Ütol, Hilmi Uzunçelebi, Nuri Köse, Engin Aysu

 

Fatih Mahallesi (80 kişinin oy kullanma hakkı bulunurken 31 kişi kullandı)

İlçe Delegeleri :  İsmail Yılmaz, Servet Kulaksız, Selman Tanyıldız ve Alpaslan Seymen.

Ön seçim Delegeleri : Rıdvan Sağlam, Nuri Alçınkaya, Celal Yaşar, Yener Dursun, Süleyman Haktürk, Handan Ay, Ersin Ercin, Fahrettin Eren, Senia Çalış, İsmail Özsoylu, Mehmet Arslan, Erkan Sönmez ve Ali Kaymak. 

 

Hatipköy Mahallesi (22 kişinin oy kullanma hakkı bulunurken 8 kişi oy kullandı)

İlçe Delegeleri : Emre Andız, Orhan Sağlam

Ön Seçim Delegeleri : Mustafa Bayhan, İbrahim Özbek, Yüksel Andız, Ali Eser

 

İZMİT'TE DELEGELER BELLİ OLDU

Altı mahallenin delege seçimlerine ev sahipliği yapan İzmit İlçe Başkanlığı’ndaki kongrede gerginlikler yaşandı.

 

Karabaş Mahallesi (220 kişinin oy kullanma hakkı varken 88 kişi oy kullandı)

İlçe Delegeleri : Yalçın Kayalı, Serdal Büyükyağcı, Serpil Taşdelen, Tarkan Elbir, M. Nazım Gençtürk, Murat Hacıoğlu, Hakan Saraç, Vildan Zeynep Sayıner, Birfen Timur, Güler Ustaoğlu, Zahire Akbalık

Önseçim Delegeleri : Kutsi Akyol, Gizem Akbulut, Levent Aslan, Niyazi Aydın, Vural Boyal, Yılmaz Çalgıcı, Muammer Çelik, Gülgün Efe, Yiğithan Çetin, Elgün Işık, Eren Işık, M. Aytaç Güner, Aysun Hacıoğlu, Adnan Horazal, Ahmet Yaşar Kadıoğlu, Elif Kayalar, Nursel Kırış, Meliha Kösemen, Kaan Pınar, Bülent Sevimli, Elif Solak, Tuncay Üstüner, Andaç Yanduman

 

Kemalpaşa Mahallesi (23 kişinin oy kullanması gerekirken 9 kişi oy kullandı)

Delege listesi : Sühendan Neslişah Çakar, Gülay Erözer

Ön Seçim Delegeleri : Cem Turgay, Erdal Cebeci, Mualla Aydın, Güler Varoçlu, Kayhan Gül, Ümit Tunçol

 

Ömerağa Mahallesi (50 kişinin oy kullanması gerekirken 23 kişi oy kullandı)

İlçe Delegesi : Leyla Zorlu, Alper Ulusoy, Osman Nuri Subaşı

Önseçim delegesi : Nilay Başer, Ayşen Ekmen, Handan Ortaoğlu, Ayten Kuşkonmaz, Nadiye Sarıgülle, Hasan Tolgay Poyraz, Mustafa Kocaman, Murat Süer, Önder Beker

 

Tepecik Mahallesi (28 kişinin oy kullanması gerekirken 12 kişi oy kullandı)

İlçe Delegesi :  Mihriban Kavurmacıoğlu, Mahmut Çizmen, Aslıhan Başkal

Önseçim delegeleri : Sedat Tuna Yalıncan, Ahmet Kavurmacıoğlu, Halit Özgür, Adnan Çetin, Ali Bayraktar, Turan Sarı, Serpil İşdaş, Mert Topçu, Kadir Sucu, Vasfiye Çimen

 

Hacı Hasan Mahallesi (70 kişinin oy kullanma hakkı varken 56 kişi oy kullandı – 2 oy geçersiz)

Eski il saymanı Hüseyin Erol’un Listesi (33 oy aldı)

İlçe Delegeleri : Hüseyin Erol, Sabriye Ferhan Yıldırım, Nafiz Uygun Ve Ali Rıza Akduman.

Ön Seçim Delegeleri : Muharrem Kurt, Emine Günay Atun, Sahibe Urtkin, Osman Olgun, Remziye Berber, Nilgün Özcan, Berkant Özal, İzzet Kurt, Fatma Çelik, Recep Eşsiz, Ahu Kaçmaz Ve Sahra Şefika Akıncı.

 

Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman Şen’in Listesi (19 kişi oy aldı)

İlçe Delegeleri : Süleyman Şen, Arda Başaran, Canan Karabıyık Ve Mehmet Subaşı.

Ön Seçim Delegeleri : Sahra Şefika Akıncı, Muhammet Kansu, Sezin Güven, Filiz Doldur, Ahmet Berber, Tacettin Kılıç, İrfan Kılıç, İrfan Çilingir, İrfan Özkan, Ahu Kaçmaz, Ahmet Tuna, Ahmet Murat Ulusoy Ve Aytaç Okan Erden.

 

Veliahmet Mahallesi (101 kişinin oy kullanması gerekirken 35 kişi oy kullandı)

Delege listesi: Zihni Tosun, Ahmet Kavaz, Koray Aksaç, Mustafa Güriş, Aysel Saklı

Ön Seçim Delegeleri : Hacer Erol, Nesrin Küpçü, Murat Güven, Mehmet Cop, Güliz Cop, Necla Boz, İsmail Hakkı Yapa, Zeynep Belen, Mustafa Göksel, Yaşar Yekta Demirel, Cengiz Kahraman, Cemal Oğuztürk, Baki Boz, Celal Korkmaz, Metin Uysal, Haşmet Belen, Melek Bozan, Hasan Serdar Peker

 

Sedat Fidan’ın kabul edilmeyen listesi

İlçe delegeleri : Nejla Boz, Arzu Sezgin, Raif Bilgili, Salih Macaroğlu ve Murat Güven.

Ön seçim delegeleri : Mustafa Göruş, Mehmet Cop, Aysel Saklı, Ayşe Kızıl, Selim Özdemir, Metin Tavukçu, İsmail Hakkı Yapa, Refik Onuk, Seyhan Odabaş, Mustafa Göksel, Müjdat Umurdağ, Naciye Uysal, Güliz Cop, Nesrin Küpçü, Beyhan Özdemir, İlyas Demir, Yüksel Kezer ve Yaşar Yekta Demirer. 

 

Zabıtan Mahallesi delegeleri oylarını kullandı

62 üyenin oy kullandığı Zabıtan Mahallesi’nde CHP delegeleri tek liste ile belirlendi. Petkim Birlik Sitesi Hacı Arif Caddesi İlçe İrtibat Bürosu’nda yapılan Zabıtan Mahallesi delege seçimlerinde 172 kişinin oy kullanma hakkı bulunuyordu. Yapılan seçimlerde 62 üye oy kullandı.

 

İlçe Delegeleri : Hasan Uzunoğlu, Ali Aydemir, Zuhal Özcan, Ramazan Hoşgör, Gürkan Hasançebi

Önseçim Delegesi : Şenol Çevik, Mahmut Eker, Atilla Gül, Hasan Demirtaş, Süleyman Eker, Perihan Göksu, Murat Pekgörür, Hasan Külte, Lütfü Demir, Nuray Küçükkaya, Hüseyin Gül, Yüksel İnce, Tuncay Dondurmacı, Sevim Ötkün, Hüseyin Başak, Abidin Ötkün

 

Haber: Hilal GÜDÜCÜ

 

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Kocaeli Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : (0 262) 323 39 17-18-19 | Faks : (0 262) 322 75 55 | Haber Yazılımı: CM Bilişim