• BIST 107.896
  • Altın 151,380
  • Dolar 3,6601
  • Euro 4,3285
  • Kocaeli : 25 °C
  • İstanbul : 21 °C
  • Sakarya : 25 °C

CHP Derince’de oy kullanacak isimler belirleniyor

CHP Derince’de oy kullanacak isimler belirleniyor
CHP Derince’de yapılacak kongre öncesi oy kullanacak isimler belirleniyor. En son Terziler, Kaşıkçı, Tahtalı, Karagöller, Geredeli, Çavuşlu köyleri ve İbni Sina, Dumlupınar, Yavuz Sultan ve Yenikent mahallelerinde isimler belirlendi.

Kongre sürecine giren CHP’de ilçelerdeki delegelerin belirlenmesi için başlayan seçimler devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Derince ilçesinde Sırrıpaşa, Çenedağ, Deniz, Mersincik ve Çınarlı olmak üzere 5 ayrı mahallede delege seçimleri tamamlanırken önceki gün de Terziler, Kaşıkçı, Tahtalı, Karagöller, Geredeli, Çavuşlu köyleri ve İbni Sina, Dumlupınar, Yavuz Sultan ve Yenikent mahallelerinde ilçe kongresinde ve yapılacak ön seçimde oy kullanacak isimler belli oldu.

 

TERZİLER KÖYÜ İLÇE DELEGESİ

Ömüray YILDIZ

 

TAHTALI KÖYÜ İLÇE DELEGELERİ

Adem YAKŞİ

Adem YILMAZ

 

ÖN SEÇİM DELEGELERİ

Cahit TÜRK

Adem GÜNE

 

KAŞIKÇI KÖYÜ İLÇE DELEGELERİ

Ali AVCI

 

KARAGÖLLER KÖYÜ İLÇE DELEGELERİ

Ergün KESER

 

GEREDELİ KÖYÜ İLÇE DELEGELERİ

Sebahattin BEŞOL

 

ÇAVUŞLU KÖYÜ İLÇE DELEGELERİ

Sezai KOÇAR

Ergün KÖSELER

 

ÖN SEÇİM DELEGELERİ

Orhan GÜZEL

Mustafa ÖZKAN

 

İBNİ SİNA MAHALLESİ İLÇE KONGRE DELEGELERİ

Şenel ÖNCÜ

Niğmet SİRMEN

Serpil CEYLAN

Nezahat SARIÇİÇEK

Gülşen YANAR

Nusret KARADENİZ

Cafer KAYA

Ahmet GÖKGÖZ

Nusret ÜSTÜNDAĞ

Celal TUNA

Kemal ŞİRANUR

Oktay ŞİMŞEK

Özgür ŞAHİN

Vahit ŞAKAR

Muammer YILDIRIM

Muhammet ÖZTÜRK

Mehmet PIRNAL

Fuat KATKAY


ÖN SEÇİM DELEGELERİ

Nigar KARADENİZ                    

Kadriye BECER

Fazilet ÖZKAN

Resmigül KARADENİZ

Asiye KOŞAR

Satı KARA

Ayşe UĞUR DOĞRUER

Bülent CEYLAN

Hikmet DEMİR

Hasan ÖZKAN

Tuncay DEMİR

Hasbi ÖZEL

Mikail YILDIRIM

Sedat KOCABEY

Ali Suavi ALKAN

Temel YILDIRIM

Necati BAŞARAN

İnci GÜLTEKİN

Nihat YAZICI

Tevit DEMİR

Hüsamettin EMRE

Yusuf Kenan ALKAN

Aydemir OKUTAN

Lütfiye YILDIRIM

Nurbay YAZAR

Hasan KAŞIK

Sayım KATKAY

Fatih KAYA

Suat SİRMEN

Hayri ŞAKAR

Hanefi YEKTAŞ

Ramazan PIRNAL

Taner TİRYAKİ

Uğur BEKTAŞ

Erdoğan GÜNEŞ

 

DUMLUPINAR MAHALLESİ İLÇE KONGRE DELEGELERİ

Didem ÖZEN

Ayfer ABAL

Mukaddes SARIBAŞ

Okşan ELİHAYIRLI

Melike DOĞAN

Melih ŞEN

Recep MERT

Muharrem KIZILKAYA

Hayrettin GÜVEN

Ali HAYMANALI

Şevki AYKUL

Alper GENCEL

Seçkin ÇELİK

Ali ALPAY

Sercan AYAYDIN

Ziya ÇOKSEVDİM

Sedat GÜNGÖR

Recep ÇANTALI

 

ÖN SEÇİM DELEGELERİ

Zeki ERKOL

Mahmut DEMİR

Nilgün KASIMAY

Zait CANDEMİR

Rıza GÖNÜLTAŞ

Tevfik KABALOĞLU

Neşet YILMAZ

Furkan ÇETİNKAYA

Tümer DEMİREL

Binnaz KILAVUZ

Mehmet ERDOĞAN

Oktay YERTÜRK

Tülay EMİNOĞLU

İbrahim ÖZEN

Müzeyyen SARAL

Filiz SAYAR

Canan TÜRKELİ

Mehmet YILDIRIM

Serap SOYKUT

Raziye ŞAHİN

Derya CANDAR

Hakan ULUS

Mehmet YORGANCILAR

Ferhan ZEYTİN

Mustafa ZORBOZAN                           

Necmiye ÇELİKKOL

Rıdvan GENCEL

Maksut SAYAN

Murat USTA

Furkan AYAYDIN

İlker ÇALIK

Nejdet ARAS

Altun GÜMÜŞKAYA

Sancar AR

 

YENİKENT MAHALLESİ İLÇE KONGRE DELEGELERİ

Sırma KAYA

Hidayet CEREN

Erdinç BODUR

Seyfidar ALTUN

Şadi KAYA

Buket YAVUZ

Filiz ÇÖMLEK

Ali MİTİNOĞLU

Deniz İNAN ÇOŞKUN

Ayşe TELLİ

Asiye ÖKTEM

Kışmet KEKLİKSOY

Aynur DUMAN

Ramazan SAYGI

Mahmut AYDIN

Bilal ÖZŞAHİN

Kamil POLAT

Nesip ÇİFTÇİ

Çetin VURAL

Şah Haydar KARAKAŞ

Hanefi SARITAŞ

Cevat ELİK

Ercan ÖKTEM

Firdevs ÇETİN

Sebahat OSMANOĞLU

Ersin DEMİRKIR

Oktay YILMAZ

Hüseyin DURMUŞ

Nevin ÖZTÜRK

Nursal ÖKTEM

Melahat ALKAN

Teslim GÜNGÖR

Osman KARAKAŞ

Hilme HARATA

Faruk SAĞLIK

Binali BUDAĞ

Hüseyin YAZICI

Neslihan GÖKHAN

Nebahat KÖSEALİ

Rahmi KOCAMAN

Demet YILDIRIM YAZICI

İbrahim TAŞTAN

Mehmet Ali ÖZSOY

Fatih TELLİ

Tülay GÜNERHAN

Bekir DURSUN

Cemal GÜZEL

Turgut İLMAZ

Selman SAYAN

Sultan ÖZ

Hasan YIMAZ

Asuman EKERER

Muzaffer ZAVUTCU

Hamza KILAVUZ

İmam GÜNEŞ

Muzaffer TERZİ

Sami YURTTAN

Ali Osman DURMUŞ

Rauf BAYRAK

Erdoğan ÇALIŞKAN

Ceyhun YILMAZ

Eyüp PEHLİVAN

 

ÖN SEÇİM DELEGELERİ

Şerafettin ACUN

Cevdet AÇIKGÖZ

Hayri ADIYAMAN

Ali AK

Semiha AKBABA

Hakkı AKSU

Mülkinaz BAŞAK

Tayfun BAŞAK

Rıza BAŞBAY

Ali BEYTAŞ

Yeter ÇELİK

İsmail DEDE

Nurettin DEMİR

Yavuz YEMEN

M. Tevfik SANCAK

Kıymet ERDOĞAN

Sabiha ERENLER

Köksal GENÇ

Hasan GÖLNAR

Hasan İŞÇİ

Bülent KABALOĞLU

Çetin KAVAS

Hıdır KAYA

Ender KILIÇ

Rahmi KOCAMAN

Mevlüt KULU

Şemsettin OĞUZ

Fazilet OMURCA

Özgür OMURTAĞ

Kenan ONAT

Rabia POLAT

Düzgün RONA

Hatice ÖZEN

Galip ÖZTÜRK

Ziya SAYGI

Nihat OSMANOĞLU

Ali SALIŞ

Gürkan SAVTEKİN

Bahattin TÜRKDOĞAN

Çetin VURAL

Seyit YILDIRIM

Serap YILDIZ

İsmail YILMAZ

Zekiye YILDIZKAN

Birsen ZAVOTÇU

Ali AÇIKDENİZ

Fikri BİLGİN

Sait KAYA

Mehmet ÇETİN

Çisem Nur YILDIRIM

Seyitali DEMİR

Murat KOÇAK

Ertuğrul DEĞİRMENCİOĞLU

İlhami ALKAN

Sevim AYVALI TOPAL

Nagihan GİRAY

Yavuz YEMEN

Fadime EMRE

İnan KARAASLAN

Seyhan GÖL

Hasan DİLŞEN

Murtaza TÜRKMEN

Tuncel TORUN

Metin ILGAR

Kazım GÜL

Selahattin AVCI

Fuat KILIÇ

Nihat ALKAN

Serkan ÇİÇEK

Zeynep GÖRNAR

Deniz BOZTEPE

Özgür ÇETİNKAYA

İbrahim GÜLDAĞ

Murat GÜZEL

Selma KIZILKAYA

Şaban PIRNAL

Erkan ŞAHİN

Yusuf YAPMIŞ

Aysun HAN

Şule SARITAŞ

İhsan ÖKTEM

Aylin TOPAÇ

Canan ÖKTEM

Nejla USLU

Recep GÖZÜN

Mehmet GÖZÜN

Semiha AKBABA

İmam GÜNEŞ

Aydın ÇAKMAK

Mehmet Ali ÇETİN

Muhammet ASLAN

Metin POLAT

Hasan YILMAZ

Hıdır AKAGÜNDÜZ

Nurettin DEMİR

Sabiha ERENLER

Gönül GÖKBAŞ

Bedriye ÖZMEN

Selda GÜNGÖR

Mazlum KATAK

Sevim KILIÇ

Şafak AKDENİZ

Hüseyin ŞENOL

Selda TANYILDIZ

Ali Kemal TELLİ

Mehmet YAZICI

Nejla GÜNDÜZ

Yusuf ALGÜL

Başak BAYRAK

Sonar AKBAL

Savaş ÇETİN

Mehmet ŞİRİN

Mustafa ÖZTOPRAK

Günay ÇALIŞKAN

Türkan ATALAY

Sinan ŞİRANUN

Tülay ÖKTEM

Cevdet AKMAN

Veysel EKİCİ

Ali ÖKTEM

Mustafa ATAR

Süleyman AYDIN

Orhan GEDİK

 

YAVUZ SULTAN MAHALLESİ İLÇE KONGRE DELEGELERİ

Aynur ÖZKAN

Ali ŞENOL

Ali KAYA

Ali DEMİR

Arif PİRO

Cemal BİÇER

Celalettin ÇALIK

Cumhur ALKAN

Erdal ERDOĞAN

Ertan KEÇECİ

Ekrem TOSUN

Eşref YAVUZ

Fatma KORKMAZ

Gürsen DOĞAN

Hülya YAŞAR

Hulisi DOĞAN

Nazım DALKILIÇ

İsmail ÇEVİKER

İlbey GÜLTEKİN

Muhsin KÖYBAŞI

Mustafa BAYRAK

Murat KABALOĞLU

Meriç Olcay KABALOĞLU

Mustafa GÜNAYDIN

Müfide DOĞAN

Nurten GÜLEN

Nurten GÖRMÜŞ

Neşe ÖKTEM

Niyazi ÖZDEMİR

Ruhan ADAR

Resul SILACI

Salim DEMİROL

Semra Selvi TURCAN

Semra KESKİN

Saffet DENİZ

Sultan AYDIN

Şule ÜSTÜN

Şevkat CODAR

Volkan ASLAN

 

ÖN SEÇİM DELEGELERİ

Abdullah SOLMAZ

Abit MERAL

Ahmet GÜNEŞ

Ahmet BALABAN

Ahmet YILDIRIM

Ali AKYOL

Aygül FIRAT

Ayşe ERDOĞAN

Ayşe SILACI

Birgül KAYA

Bülent SAVCI

Bülent DOĞAN

Bülent ASRAK

Cahit SUBAŞI

Dilek AŞKAN

Doğan AŞKAN

Düriye TOSUN

Enver ALTUN

Erol BAYSAL

Fahri KARAGÖZ

Fatma FIRAT

Fazilet ACAR

Fevzi TURAN

Gülay ÖZER

Güven DOĞAN

Halil GÜNAYDIN

Hanifi ABDULLAHOĞLU

Hasan ONAY

Hasan KAYA

Haşim FIRAT

Hatice YÜKSEK

Hatun ÇAKAR

Hayriye KAYA

Hikmet BAYRAK

Hurşit BERK

Hülya BİROK

Hüseyin ASLAN

Hüseyin AYDIN

Hüseyin ÇELİK

İ. Cemal YÜKSEK

İbrahim BAYRAM

İsmail ŞENGEÇ

Kenan AKIN

Kenan YANMAZ

Kenan SAĞLAM

Levent ÖZEL

Mehmet CEHİZ

Mehtap ÖZDEMİR

Melek EYİSOY

Mesut GÜLEN

Metin POLAT

Mirali KORKMAZ

Mualla ÇALIŞKAN

Nail ÖZER

Nadir ATILGAN

Celal YORULMAZ

Nazik ŞENOL

İdris TATAROĞLU

Nilgün Zehra ÖZYUVA

Nurcan ERSÖZ

Özlem KIRDUDU

Öznur TAMBAŞ

Saliha GÜNAYDIN

Selma ATIGAN

Sevil ÇELİK

Mustafa FIRAT

Songül YILMAZ

Teoman ÖZKAN

Turhan TETİK

Vefa ASLAN

Yakup DOĞAN

Yalçın ALTUNBAYRAK

Yavuz KATANALP

Yeşim AKGÜL

Yıldız TATAROĞLU

Yusuf GÖKMEN

Zeliha BALKAYA

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Kocaeli Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : (0 262) 323 39 17-18-19 | Faks : (0 262) 322 75 55 | Haber Yazılımı: CM Bilişim