• BIST 90.383
  • Altın 144,409
  • Dolar 3,6117
  • Euro 3,9021
  • Kocaeli : 5 °C
  • İstanbul : 8 °C
  • Sakarya : 5 °C

CHP Kartepe delegeleri belirleniyor

CHP Kartepe delegeleri belirleniyor
CHP Kartepe İlçe Örgütü, ilçe kongresi ve ön seçimde oy kullanacak isimleri belirliyor.

CHP Kartepe İlçe Örgütü, kongre öncesinde delegelerini belirliyor. Bu kapsamda en son Acısu, Ketenciler, Maşukiye, Derbent, Fatih Sultan Mehmet, Arslanbey, Ataşehir, Nusretiye, İbrikdere, Sarımeşe, Köseköy, Şevkatiye, Rahmiye, Uzunbey, Şirinsulhiye, Çepni, İstasyon, Havluburun, Uzuntarla, Eşme, Suadiye mahallelerinde ilçe kongresinde ve yapılacak ön seçimde oy kullanacak isimler belli oldu.

 

ACISU MAHALLESİ İLÇE DELEGELERİ

Burhan ÖZPEHLİVAN

Ali TEKEL

Serap ÖZMEN

Mehmet AYDIN

 

ÖNSEÇİM DELEGELERİ

Lütfiye AYDIN

Nazife ÇOLAK

Şaban ALTUN

Ahmet ÖZMATARA

Cemil AKYILDIZ

Yakup AKYILDIZ

 

KETENCİLER MAHALLESİ İLÇE DELEGESİ

Selahattin SETÖZ

İsmail SARIBAŞ

Gülseren TEMEL

 

 

ÖNSEÇİM DELEGELERİ

Alaattin TEKİN

Ulaş ŞENSOY

Mürsel GENÇ

Ahmet GÜNDOĞAN

 

MAŞUKİYE MAHALLESİ İLÇE DELEGESİ

Meliha DEMİR

Rıfat CEBE

Pınar EJDEROĞLU

Avni SİNANOĞLU

Mehmet Nuri ŞANLI

Cengiz ŞENGÜL

Seyit TOPTAŞ

Erkan YILDIZ

Erhan ZABAOĞLU

 

ÖNSEÇİM DELEGESİ

Sevim AKAL

H. İbrahim AKTÜRK

Casim ÇAKIROĞLU

Nazif ÇETİN

Yusuf DEMİR

A. İhsan EJDEROĞLU

Erhan EJDEROĞLU

Onur KANDAZ

Recai ÖNER

Turgay POP

C. İsmail SAYDER

Serkan TOPÇU

Nusret YILIZ

Fahmettin ZENGİN

Ahmet ZABAOĞLU

 

DERBENT MAHALLESİ İLÇE DELEGELERİ

Hakan BEKİL

Seçil ARDIÇ

Sertaç SEYİL

Mustafa YILMAZ

Soner COŞKUN

Fatih ERGİN

Hayati YILMAZ

Ahmet ZENGİN

Fatih YILMAZ

Ahmet SARI

 

ÖNSEÇİM DELEGELERİ

Seçkin ARDIÇ

Selahattin ARDIÇ

Şaban AYDIN

Fatih UZUN

İrfan GÜRAY

Şerife ERYILMAZ

Ahmet ZENGİN

Elif ŞEN

Ergün YALÇIN

Serkan YILMAZ

Cengizhan ERYILMAZ

Emre KARATAŞ

Fatih KARAKADILAR

Anıl SUR

Kadir HALLAÇ

Nezih YILMAZ

Güler ALTAY

Recep BEKİL

 

FATİH SULTAN MEHMET MAHALLESİ İLÇE DELEGELERİ

Salih ŞENGÜL

Muzaffer KAPLANKIRAN

Selahattin KÖKSALLAR

Mehmet GÖZEN

Ali Osman ÇAKAR

Yasemin KIRAN

Zümrüt SEVİNÇ

Çetin ORAL

Bayram ÖZTÜRK

 

ÖNSEÇİM DELEGELERİ

Birgün KÖKSALLAR

Mehmet KUŞ

Müzeyyen BAKAR

Kemal BAYHAN

Yusuf ÖZDEMİR

Ferhat KIRAN

Metin ORAL

Ayla YAKA

Mustafa KAYMAZ

Rafet ŞAHİN

Hüseyin ANDAÇ

Hasan UĞUR

Mevlüt DEMİRCİ

Ayla ÇAKAR

Ötmer ATEŞ

Aysel ÇALIŞKAN

 

ARSLANBEY MAHALLESİ İLÇE DELEGELERİ

Zekeriya TOPAL

Bülent SARI

Mehmet SARI

Recai İPEK

Zeki KOLAY

 

ÖNSEÇİM DELEGELERİ

Mustafa ŞENGÜL

Faruk SARI

Sakine SARI

Ümit SARI

Yasin SARI

Emine TOPAL

Sait UZUN

Halil ERYILMAZ

Enver ÖZBAY

 

ATAŞEHİR MAHALLESİ İLÇE DELEGELERİ

Ramazan SENEM

Muzaffer CENGİZ

Başar DEĞER

Hüseyin TAN

Hüseyin KOCAK

Sema ÖZTRAK

Mehmet KAYGUSUZ

Hüseyin BALSEÇER

Nalan SEÇKİN

 

ÖNSEÇİM DELEGELERİ

Neslihan KARADENİZ

Hanife KAYGUSUZ

Ahmet BAŞ

Melek DİZMAN

Ramazan SENEM

Hıdır KAYA

Sema ÖZTRAK

Kıvanç GÜNENİ

Aynur İLGİ

Başar DEĞER

Gülay ÖZGÜN

Tuğçe SEVER

Zuhal GÜNENİ

Filiz SARI

Filiz AKÇAN

Yakup ÖZER

İlyas ÖNER

Burcu ALKAN

 

NUSRETİYE MAHALLESİ İLÇE DELEGELERİ

Tevfik MAYDA

Ufuk KIYAR

Nuray SARAÇ


ÖNSEÇİM DELEGELERİ

Ufuk KIYAR

Fatih KIYAR

İsmail KIYAR

 

SARIMEŞE MAHALLESİ İLÇE DELEGELERİ

Çetin DOYURAN

Gıyasettin KARACA

Caner AKÇİL

Tugay ADAK

Soner SERMAN

Kadir AKARSU

Cihan ASAN

Ahmet YEDEKÇİ

 

ÖNSEÇİM DELEGESİ

Kazım GÜRAL

Ahmet KOYUNAL

Cüneyt ER

Hasan ÇEVİK

Bahattin ASAN

Tunay KÖKSALLAR

Nihat BİÇER

Gürbüz ELAGÖZ

Gökhan ÇETİN

Musa KOŞAR

Enver KİRAZ

Nurdağan ÇALIŞKAN

Sadettin ERDİNÇ

 

İBRİKDERE MAHALLESİ İLÇE DELEGELERİ

Erdal EDEŞ

Şevket ARSLANTÜRK

Hilmi SELÇUK

 

ÖNSEÇİM DELEGELERİ

Yusuf AKBAŞ

Özgür EDEŞ

Şevki ARSLANTÜRK

Efrahim ERDOĞAN

 

KÖSEKÖY MAHALLESİ İLÇE DELEGELERİ

Fatih HARBİ

Fikret ÇAKAR

İsmet DEMİREL

Ali YILMAZ

Ayten AKBAŞ

İsmail AKBAŞ

Tuncay KARACA

 

ÖNSEÇİM DELEGELERİ

Şener DİNÇ

İsmet ÇAKAR

Emrullah ÖDÜMLÜ

Yalçın KÜÇÜK

Hüseyin MUMCU

Yusuf YILMAZ

Yasin YILMAZ

Zeki ALTINTAŞ

Mehmet BODUR

Serdar AKTOP

Metin AKÇAY

 

ŞEVKATİYE MAHALLESİ İLÇE DELEGELERİ

Şükrü ANDAÇ

Davut DEMİR


ÖNSEÇİM DELEGELERİ

Muzaffer MUT

Ahmet DEMİR

 

RAHMİYE MAHALLESİ İLÇE DELEGELERİ

Hikmet ÇAĞLAR

Mustafa METE

 

ÖNSEÇİM DELEGELERİ

Hasan Basri ÜNAL

Fatma ÇAĞLAR

Sevgi METE

 

UZUNBEY MAHALLESİ İLÇE DELEGELERİ

Nazım GÜNCÜ

Birkan ÖZDEMİRLİ

Tülay AGOS


ÖNSEÇİM DELEGELERİ

Tanju BAŞDEMİR

Semih ÖZDEMİRLİ

Mustafa AKKUŞ

Aziz TAŞ

 

ŞİRİNSULHİYE MAHALLESİ İLÇE DELEGELERİ

Serhat YALÇIN

İsmail TEKİN

Zihni YALÇIN

Tamer KÖSEMEN

 

ÖNSEÇİM DELEGELERİ

Tamer KÖSEMEN

Fulya KAYA

Nimet SUBAŞI

Hüseyin BEKİL

Hasan CEBECİ

Mustafa YİĞİT

 

ÇEPNİ MAHALLESİ İLÇE DELEGELERİ

Rana T. BERDEMİR

Ahmet DOĞAN

Musa ÖĞÜNÇ

 

ÖNSEÇİM DELEGELERİ

Mustafa ASKER

İhsan TANRIKULU

Adnan BAYRAM

Ufuk KAYMAZ

Seçkin YILDIZ

 

İSTASYON MAHALLESİ İLÇE DELEGELERİ

Ali URGANCI

Ali DALGIÇ

Şinasi YILDIZ

Cengiz AKKAYA

İdris DEMİRCİ

Beyhan KORKMAZ

Temel OFLUOĞLU

 

ÖNSEÇİM DELEGELERİ

Cavit YAZAR

Mehmet YILMAZ

Cemal YILDIZ

Kemal YILDIZ

Ayhan BEKAROĞLU

Fatih SARAÇ

İbrahim ÇAKAR

Cevat KAYSAL

Sabri KILIÇ

Hasan ÇATAN

Selim ERYILMAZ

Adem BEKAR

 

HAVLUBURUN MAHALLESİ İLÇE DELEGELERİ

Gaffur GÜMÜŞ

Aydın İŞÇİMEN

 

ÖNSEÇİM DELEGELERİ

Abdullah ÖZGENÇ

Ahmet EZİÇ

 

UZUNTARLA MAHALLESİ İLÇE DELEGELERİ

Nuran AKSOY

Vasfiye EROĞLU

Adnan TOKSÖZ

Musa ALDEMİR

Cem ACAR


ÖNSEÇİM DELEGELERİ

Vildan TEMİRCAN

Reyhan MOĞOL

Setenay YARGUN

Rıdvan TEKSÖZ

Muhammet ARSLAN

Taylan EROKTAY

Metin AKSOY

Taha YENİŞEN

 

EŞME MAHALLESİ İLÇE DELEGELERİ

Erdinç TEKİN

Recep BİLALOĞLU

Elif SERET

H. İbrahim BAYRAK

Recep ÇETİN

Cemil KURT

Minür SAKARYA

Saim KESKİN

Elvida SERT

 

ÖNSEÇİM DELEGELERİ

Birol BAYRAK

Çetin GÜL

Yücel TALAÇ

Ahmet ERMAN

Saffet KAPLAN

Özgür DUMAN

Nuri KARAHAN

Pervin KURT

Bülent ÖNEM

Şadi KALAYCIOĞLU

Özgür ERÇETİN

Şaban ÇETİN

Aysel SERT

Kübra KANIŞ

Abdullah KARAHAN

Ahmet KOÇ

 

SUADİYE MAHALLESİ İLÇE DELEGELERİ

Sevgi AĞRA

Hasan TORAMAN

Hüseyin FATİHOĞLU

 

ÖNSEÇİM DELEGELERİ

Nedim ODABAŞ

Serdar ŞEN

Hüseyin KIVANÇ

Hüseyin BOSTAN

Emin GÜLTEKİN

 

ATAMALAR LİSTESİ

EŞME AHMEDİYE MAHALLESİ İLÇE DELEGESİ

Önal YILMAZ

 

SULTANİYE MAHALLESİ İLÇE DELEGESİ

İsmail ŞİŞMAN

 

KARATEPE MAHALLESİ İLÇE DELEGESİ

Ahmet KÖKEN

 

PAZARÇAYIRI MAHALLESİ İLÇE DELEGESİ

Kerim GÜNGÖR

 

SERİNLİK MAHALLESİ İLÇE DELEGESİ

İsmet ASTAN

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Kocaeli Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : (0 262) 323 39 17-18-19 | Faks : (0 262) 322 75 55 | Haber Yazılımı: CM Bilişim