• BIST 96.400
  • Altın 144,467
  • Dolar 3,5616
  • Euro 4,0009
  • Kocaeli : 13 °C
  • İstanbul : 19 °C
  • Sakarya : 16 °C

CHP Kartepe’de delege seçimlerinde sona gelindi

CHP Kartepe’de delege seçimlerinde sona gelindi

Cumhuriyet Halk Partisi, Kartepe ilçesinde delege seçimlerinin hemen hemen sonuna geldi. Suadiye, Maşukiye, Arslanbey, Sarımeşe ve Uzunçiftlik’te delege seçimleri tamamlanırken, Köseköy ilçe binasında 18 Şubat Cumartesi günü yapılacak seçimlerle Kartepe tamamen bitmiş olacak.

CHP KARTEPE’DE DELEGE SEÇİM SONUÇLARI:
SARIMEŞE
Bakırlı Mahallesi:
İlçe Delegeleri:
Nurdoğan Çalışkan, Hasan Çevik, Mehmet Çuktar.
Önseçim Delegeleri:
Enver Kiraz, Bahattin Asan, Gürbüz Elagöz, Yavuz Kayar.

Hürriyet Mahallesi:
İlçe Delegeleri:
Ahmet Yedekçi, Ceyhun Karaca, Çetin Doyuran, Kazım Güral, Mehmet Gözen, Mustafa Kaymaz.
Önseçim Delegeleri:
Abdülkadir Dinç, Ahmet Koyunal, Şavaş Şafak, Samet Şenödeyici, Hüseyin Dinç, Tunay Köksallar, Yıldırım Kılıç, Murat Ermen, Soner Sarman.

Kızılcıklı Mahallesi:
İlçe Delegeleri:
Cüneyt Er, Sadettin Erdinç.
Önseçim Delegeleri:
Akın Baycan, Suat Işık, Burak Uslu.

Tepetarla Mahallesi:
İlçe Delegeleri:
Ali Tekel, Refik Bıçakçı.
Önseçim Delegeleri:
Zikriye Coşkun, Halime Tekel.

UZUNÇİFTLİK
Emek Mahallesi:
İlçe Delegeleri:
Hamza Özcan, Selim Odabaş, Mustafa Soğukoğlu.
Önseçim Delegeleri:
Bayram Akbaba, Ferhat Günay, Cumhur Günay, Erol Yıldırıcı.

Konak Mahallesi:
İlçe Delegeleri:
Murtaza Kalaycı, Nurcan Kurşunoğlu, Murat Sever, Gülşah Kalaycı.
Önseçim Delegeleri:
Hüseyin Pehlivan, Mehmet Çakmak, Ali Yılmaz, M. Baycan Yetkin, M. Onur Ocak, Nedim Çakmak.

Çamlık Mahallesi:
İlçe Delegeleri:
Cemal Sever, Şener Çağlar.

Hasanpaşa Mahallesi:
İlçe Delegeleri:
Yaşar Sönmez, Sevda Ataman, Evnur Sandal.
Önseçim Delegeleri:
Ramiz Asker, Ertuğrul Kotil, İ. Murat Sandal, Aslı Yılmaz, Tuncay Yaşarmış.

Çiftlik Mahallesi:
İlçe Delegeleri:
Fahri Parlak, Kani Şentürk.
Önseçim Delegeleri:
Aziz Kaygun, Semir Özdemirli, Tanju Başdemirli.

Beşevler Mahallesi:
İlçe Delegesi:
Ahmet Yoldaş.

Petrol Mahallesi:
İlçe Delegeleri:
Yusuf Fidan, Ayhan Kotil, Turgut Kotil.
Önseçim Delegeleri:
Kenan Fidan, Yusuf Kara, Osman Çapıoğlu, Recep Şahmar.

Cumhuriyet Mahallesi:
İlçe Delegeleri:
Ayfettin Dede, Erbay Işık, Necdet Özbek, Orhan Sezer, Ferail Dede.
Önseçim Delegeleri:
Yalçın Öner, Gülsen Özer, İsmail Yıldız, Hamide Öner, Naim Pehlivan, Nevin Özbek, Türkan Işık, Seyhan Top.

Hürriyet Mahallesi:
İlçe Delegeleri:
İslam Çelik, Mehmet Demirel, Mürsel Kılıç.
Önseçim Delegeleri:
Latif Akbulut, Engin Kaygusuz, İbrahim Aktaş.

Atakent Mahallesi:
İlçe Delegeleri:
Osman Mermer, Harun Dündar, Metin Şentürk, Dilek Mutibayraktar, Nilay Merttürk, Garip Özdal, İlhami Öztürk, Sabit Yılmaz.
Önseçim Delegeleri:
Ekrem Şentürk, Sabri Şen, Hidayet Merttürk, Rıfat Akkuş, Mehmet Güngörmüş, Hakan Merttürk, Perihan İmamoğlu, Erdal Menteşe, İzzet Üstün, Özbay Urhan, Abidin Yıldırım, Rıza Dağ, Kemal İlter.

Bahçelievler Mahallesi:
İlçe Delegeleri:
Selvi Güneş, Hülya Korkmaz, Celil Merttürk, Özge İskenderoğlu, Ali Merttürk, Mehmet Sevinç, Nilgün Merttürk, Sami Güneş.
Önseçim Delegeleri:
Engin Bayrak, Salim Bayar, Nilgün Arkın, Arzu Şeyhoğlu, Hürrem Merttürk, İrfan Güneş, Özgün İskenderoğlu, Adem Merttürk, Fatih İskenderoğlu, Tuncer Gençtürk, Necla Bayar, Ali Doğan, Emel Merttürk, İlayda Güneş.

Kirazoğlu Mahallesi:
İlçe Delegeleri:
Mustafa Agas, Tülay Agas.

SUADİYE
Çepni Mahallesi:
İlçe Delegeleri:
Ufuk Kaymaz, Rana Tunç Berkdemir.
Önseçim Delegeleri:
Arif Umut, Emel Umut, Ahmet Doğan.

Orta Mahalle:
İlçe Delegeleri:
Nezih İhsan Çelebi, Fevzi Çuhadar.
Önseçim Delegeleri:
Güney Salmankurt, Fikret Bayram.

Kartepe Mahallesi:
İlçe Delegesi:
Emin Gültekin.

Kestanelik Mahallesi:
İlçe Delegesi:
Hüseyin Kıvanç.

Selçuklu Mahallesi:
İlçe Delegeleri:
Fevzi Çelebi, Mustafa Asker.
Önseçim Delegeleri:
İhsan Tanrıkulu, Muhammet Türker.

MAŞUKİYE
Çınarlı Mahallesi:
İlçe Delegeleri:
Sabri Yıldız, Çiğdem Coşkun, Harun Güneş, Avni Sinanoğlu, Casim Çakıroğlu.
Önseçim Delegeleri:
İbrahim Aktürk, Gürkan Eröçbe, Alaattin Hanca, Nasuf Korkmaz, Fehmettin Zengin, Ruhan Yıldız, Recai Öner, İsmail Hakkı Kalmut.

Soğuksu Mahallesi:
İlçe Delegeleri:
Sait Toktaş, Erhan Zoboğlu, Celal Özbozkurt, Pınar Ejderoğlu, İbrahim Çetin.
Önseçim Delegeleri:
A. İhsan Ejderoğlu, Nazif Çetin, Turgay Pop, Fırat Öçbe, Onur Kandaz, Mehmet Şanlı, Yusuf Özbozkurt.

Karatepe Köyü:
İlçe Delegesi:
Ahmet Köken.

Pazarçayırı Köyü:
İlçe Delegesi:
Kerim Güngör.

ARSLANBEY
Adnan Menderes Mahallesi:
İlçe Delegeleri:
Aydın Bostan, Recai İpek, Bülent Sarı.
Önseçim Delegeleri:
Sedat Eryılmaz, Mustafa Sarı, Mehmet Akçakaya.

Başaran Mahallesi:
İlçe Delegeleri:
Muhammet Kotaman, Seyfi Muti.
Önseçim Delegeleri:
Selahattin Selman, Zeki Kolay.

Orta Mahalle:
İlçe Delegeleri:
Salim Aktaş, Yasin Sert, Sait Uzun.
Önseçim Delegeleri:
Nidem Kaya, Necmettin Uzun, Erdinç Uzun.

Şevkatiye Mahallesi:
İlçe Delegeleri:
Davut Demir, Muzaffer Mut.
Önseçim Delegeleri:
İsmet Arslan, Harun Mut.

Rahmiye Mahallesi:
İlçe Delegeleri:
Hikmet Çağlar, Yıldıray Mete.
Önseçim Delegeleri:
Metin Mete, Filiz Çağlar, Fatma Çağlar.

Atakent Mahallesi:
İlçe Delegeleri:
Mehmet Kaygusuz, Filiz Akcan, Hüseyin Balseçer, Ahmet Baş, Hıdır Kaya, Yakup Özer, Hüseyin Tan, Beliz Karahan, Yakup Oğuz, Başar Değer.

Önseçim Delegeleri:
Hanife Kaygusuz, Hüseyin Akyüz, Fatma Öztürk, Mümin Sizri, Hüseyin Koçak, Pınar Mafizer, İsmet Yıldız, Dilek Köse, Tolga Çetin, Aynur İlgi, Orhan İlk, Semiye Baş, E. Lerzan Göremen, Özlem Özer, Beyhan Bulgu, Fahrettin Nart, Victorya Türkkal, Semahat Öztürk.

Örnekköy:
İlçe Delegesi:
Adem Koç.

Sultaniye Köyü:
İlçe Delegesi:
İsmail Şişman.

Nusretiye Köyü:
İlçe Delegeleri:
Fatih Kıyar, M. Tevfik Mayda, Şerafettin Ay.
Önseçim Delegeleri:
İsmail Kıyar, Niyazi Yılmaz, Ufuk Kıyar.

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Kocaeli Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : (0 262) 323 39 17-18-19 | Faks : (0 262) 322 75 55 | Haber Yazılımı: CM Bilişim