Bakkallar Odası’na 3. aday

      Bin 253 üyesi bulunan ve 44 yıllık geçmişi olan Kocaeli Bakkallar, Büfeciler ve Tekel Bayileri Odası, bugüne kadar değişmeyen başkanıyla 23 Mart...

 

 

 

Bin 253 üyesi bulunan ve 44 yıllık geçmişi olan Kocaeli Bakkallar, Büfeciler ve Tekel Bayileri Odası, bugüne kadar değişmeyen başkanıyla 23 Mart’ta genel kurula gidiyor. 3 adayın yarışacağı genel kurulda odaya 34 yıllık esnaf, Şekerci Atacan olarak bilinen Atacan Yıldız da aday oldu. MARSİAD’da gerçekleştirilen programla adaylığını açıklayan Atacan’ın en güçlü rakibi ise odanın mevcut başkanı Sadettin Güneş.

 

GÜNEŞ’İN EMEKLİ OLSUN

Atacan’ın adaylık açıklamasından önce konuşan MARSİAD Şube Başkanı Bahri Odabaş, “Değişim ticaret odasında başladı. Şimdi ise bakkallar ve esnaflarda yaşanacak bu değişim. 44 yıldan bu yana yenilenmemiş bu oda. Sadettin Güneş artık emekli olmalı” dedi. Atacan Yaldız ise, “23 Mart’ta tarihinde yapılacak genel kurulda adayım. Şu ana kadar odayı yönetenlere teşekkür ediyorum. 34 yıldır esnafım. Küçük esnafın, büyük AVM’lerin ezici rekabetinden kurtulmasını zamanı gelmiştir” dedi.

 

YENİ DÖNEM BAKKALLIK

Projelerini anlatan Atacan, “Büyük AVM’lere karşı tedbirler alacağız. Hizmet içi eğitime önem vereceğiz. Üyelerimizin teknolojik bilgi seviyesinin en yüksek düzeyde olması için çalışma yapacağız. Odamızca web sitesi kurularak tüm bakkallarımızın bu site üzerinden online ürün satmalarını sağlayacağız. Tabela vergilerine son vereceğiz. Turkcell, Vodafone gibi kurumsal şirketlerle anlaşma yapılarak tabelalara küçük reklam alarak bu şirketlerin ödemesini sağlayacağız. Esnafımıza ucuz kredi sağlayacağız. POS cihazı komisyonlarını sıfıra indireceğiz. Sosyal, turistik ve kültürel amaçlı geziler ve geceler düzenleyerek bakkal esnafımızın kaynaşmasını sağlayacağız” dedi. 

18 Mart 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR