MHP’den Körfez ve Derince’de gövde gösterisi!

  Her iki ilçede de coşkuyla karşılanan Akşener, Körfez belediye başkan adayı Salih Şirin ve Derince belediye başkan adayı Halit Altuntaş için oy iste...

 

Her iki ilçede de coşkuyla karşılanan Akşener, Körfez belediye başkan adayı Salih Şirin ve Derince belediye başkan adayı Halit Altuntaş için oy istedi.

Coşkulu kalabalığı gören Akşener, “Hem Körfez’de, hem de Derince’de bu iş bitmiştir” dedi. Şirin, AKP’yi sandığa gömeceklerini söyledi. AKP’yi eleştiren Altuntaş da,"Büyükşehir'in projelerini kendi projeleri gibi yazmışlar. Yaptıkları hizmet yok Büyükşehir'e güveniyorlar ”dedi.  

“Biz bu seçimi açık ara kazanacağız”

MHP Derince İlçe Teşkilatı tarafından önceki akşam “Büyük Derince Yürüyüşü” düzenlendi. 5 bine yakın Derinceli’nin katıldığı, MHP adeta gövde gösterisi yaptığı yürüyüşte Halit Altuntaş “Biz bu seçimi açık ara alacağız” dedi

MHP Derince İlçe Teşkilatı tarafından önceki akşam “Büyük Derince Yürüyüşü” düzenlendi. Sabah saatlerinde başlayan Kandıra, Körfez mahalle mitingleri ardından gerçekleştirilen Büyük Derince Yürüyüşüne başta İstanbul Milletvekili Meral Akşener olmak üzere Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, eski Kocaeli Milletvekili Kemal Köse, İl Başkanı Aydın Ünlü, Derince İlçe Başkanı Emin Şimşek, Derince Belediye Başkan adayı Halit Altuntaş ile 5 bine yakın Derinceli katıldı. Derince merkez girişinde başlayan yürüyüşte MHP adeta gövde gösterisi yaptı.

“AÇIK ARA ALACAĞIZ”

Yaklaşık 5 bin kişi ellerinde Türk bayrakları ve MHP bayrakları ile yürürken sık sık da “Halit Başkan” diye sloganlar atıldı. Denizciler Caddesi üzerinden yürüyerek ilçe binası önüne gelen kalabalık meşaleler yakarak sloganlar atmaya devam etti. İlçe binası önünde partililer uzun süre slogan atarken, cadde trafiğe kesildi. Kendisine gösterilen ilgiden memnun olan Halit Altuntaş, “Biz bu seçimi açık ara alacağız. AKP'nin kitapçığında ne görüyorsunuz; battı çıktı, dere ıslah çalışmaları, İzgaz'ın çalışmaları, Çenesuyu'nun bile kendi hizmetleri diye almışlar. 4 tane projeleri yok" diye konuştu.

“BÜYÜKŞEHİR’İN PROJELERİ”

Sözlerini sürdüren Altuntaş, “Büyükşehir'in projelerini kendi projeleri gibi yazmışlar. Yaptıkları hizmet yok, Büyükşehir'e güveniyorlar. Sandığa gittiğinizde bir karar vereceksiniz. Son üç gün, hiç yemek yemesek bir şey kaybetmeyiz. Biz bu seçimi alacağız. Gündüzleri girebildiğimiz her eve gireceğiz, akşamları da tek tek elimizden geldiği kadar herkesi aracağız” diyerek sözlerini noktaladı.

 

“Büyükşehir’de Sancaklı, Körfez’de Şirin”

MHP Körfez Teşkilatı’nın düzenlemiş olduğu Körfez Mahalle Mitingi, Meral Akşener’in katılımı ve büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi. Körfez’e gelerek Şirin’e destek verdi.

MHP Körfez Teşkilatı’nın düzenlediği Körfez Mahalle Mitingi İstanbul Milletvekili Meral Akşener’in katılımı ile Hacı Osman Mahallesi’nde gerçekleştirildi. Programda MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, eski Milletvekili Kemal Köse, İl Başkanı Aydın Ünlü, İlçe Başkanı Zeki Gürsu, eski İlçe Başkanı Orhan Bozkurt, Büyükşehir adayı Saffet Sancaklı, Körfez Belediye Başkan Adayı Salih Şirin ve çok sayıda Körfezli hazır bulundu.

“BARAN, SADDAM GİBİ SAKLANDI”

Zeki Gürsu, “İsmail Baran yolsuzluktan yargılanıyor. Polisin alacağını duyunca Irak Başkanı Saddam gibi saklandı. Sayın İsmail Baran Amerika’dan emir alıp SP’den AKP’ye mi geçtin? Biz bu seçimi almak için kanunlar çerçevesinde her şeyi yapacağız” şeklinde konuştu.

“ÖDÜNÇ OY İSTİYORUM”

Salih Recep Şirin, “Çok sıkıntılı bir bölgede projelerimizi hazırladık. Küçük adımlarla değil, Körfez’e hizmet için geliyoruz. Körfez’e ilk defa belediye özel hastanesi yapacağız. Bu dönem sizlerden ödünç oy istiyorum. Bir dahaki dönem zaten ben istemezsem de sizler beni seçeceksiniz. Göreve geldiğimde İlimtepe’de İş merkezinin temellerini atacağım” dedi.

“KÖRFEZİN RÜZGARINI ALDIK”

‘Saffet gol gol’ sloganları eşliğinde kürsüye çıkan Saffet Sancaklı, “Hadi 31 Mart’ı beklemeden Büyükşehir’e şimdi gidelim” diyerek, “Bu sokağın rüzgarını aldık. Sokağın dilini çok iyi biliyorum. Bu Kocaeli’nin sokakları Büyükşehir’de Sancaklı, Körfez’de Şirin diyor. O Büyükşehir’i sizin elinizden alacağız” Şeklinde konuştu.

“30 MARTTAN SONRA ABBAS YOLCU”

Meral Akşener, “Her yerde Başbakan’ın resimleri var. Sayın Şirin senin rakibin Başbakan mı? Ama tek amaçları yolsuzluk iddialarını örtmek. Mahkemede aklanamıyor. Onun yerini sandık hırsızlığı da örtmeyecek. Kaç oy alırsa alsın, Abbas yolcu. Biz kadın olarak oyları çaldırmayacağız ve MHP’yi bu seçimlerde alternatif, genel seçimlerde tek başına iktidar yapacağız. Hukukun üstünlüğünü sağlayacağız” dedi. 

28 Mart 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

03

Marmara bölgesini en berbat ili kocaeli - körfeze yüktür ilimtepe bence yıkılmalı halk aşagıya alınmalı yol götür hastane götür okul götür bu kadar saçma projeyi bize utturanlar o dagda hiç bir şey olmaz oy avcılıgı yapmayalaım bütün partiler körfez de bu kadar gelir var iken kocaelide bu kadar sanyi var iken NEDEN MARMARANIN EN KÖTÜ İLİYİZ HER YÖNÜYLE

Yanıtla . 0Beğen 28 Mart 09:52
02

hakan - lütfü türkan sonunda kocaeli aklına geldi bir mhp li olarak söylüyorum lütfü türkan gitsin aziz yıldırımla kol kola girip kadıköyde oy toplasın suçluyu savunmasın

Yanıtla . 0Beğen 28 Mart 09:52
01

der,nceli - yalannnnnnnn bizde ordaydık 500 kişi vardı

Yanıtla . 0Beğen 28 Mart 09:52
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR