Ellibeş, düzenleme çalışmalarını inceledi

Başkan Ellibeş, Yaptığı incelemelerde, Gölcük İlçe genelinde mahallelerde, önem arz eden asfalt, yama asfalt, tretuvar ve bordür düzenleme ihtiyaçlar...

BÜYÜT

Başkan Ellibeş, Yaptığı incelemelerde, Gölcük İlçe genelinde mahallelerde, önem arz eden asfalt, yama asfalt, tretuvar ve bordür düzenleme ihtiyaçlarının yapılan tespitler sonrasında gerekli olan Caddelerde uygulama çalışmalarının hızla devam ettiğini belirtti.

 

Bu yönde yapılan çalışmaları yerinde görmek üzere incelemelerde bulunan Başkan Ellibeş, Mahallelerdeki hem yeni açılan Cadde ve sokakların ihtiyaçları olan asfalt çalışmalarının yapıldığı hem de mevcut Cadde ve sokakların zaman içinde tahrip olan, yıpranan, aşınan asfaltlarının yama yapılarak, parke taşlarının, tretuvarlarının da yenilenerek kullanılır hale dönüştürüldüğünü söyledi.

 

Çalışmaların oldukça yoğun bir tempoda devam ettiğini belirten Başkan Ellibeş, Yaz sezonu sonu itibarıyla ihtiyaç gerektiren Cadde ve sokakların adeta tek tek elden geçirilerek sıkıntı teşkil eden durumları çözüme kavuşturulmuş, vatandaşlarımızdan gelen taleplerde yerine getirilmiş olunacak dedi. Başkan Ellibeş’ e inceleme gezisinde Başkan Yardımcısı Kemal Kahraman eşlik etti.

12 Ağustos 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR