İzcilerden 17 Ağustos’a özgü kamp

Gölcük Belediyesi’nin sponsor olduğu Gölcük Belediyesi Spor İzci Kulübü tarafından düzenlenen 17 Ağustos Doğal Afetler Bilinç Kampı, Gölcük’e bağlı H...

BÜYÜT

Gölcük Belediyesi’nin sponsor olduğu Gölcük Belediyesi Spor İzci Kulübü tarafından düzenlenen 17 Ağustos Doğal Afetler Bilinç Kampı, Gölcük’e bağlı Hisareyn Mahallesi Yasakdüzü mevkiinde 14-17 Ağustos tarihleri arasında kuruldu. Gerçekleştirilen kamp süresince ilimizdeki ve Yalova, Erzurum, Kayseri, Konya, Düzce ve Bolu’dan gelen izciler Kocaeli’nin değişik yerlerinde ve Gölcük’te çeşitli eğitim, aktivite ve anma programlarına katıldı.


YARHİSAR’I GEZDİLER

Arama kurtarma, ilk yardım, doğal afet esnasında oluşacak yangın gibi konularda eğitim alan izciler, Gölcük Belediyesi Müze Gemisi olan Yarhisar’ı da gezdiler. İzciler daha sonra buz pateninde, kapalı yüzme havuzunda yorgunluk attılar. Kampın son gününde Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, izcileri ziyaret ederek kampa katılımlarından dolayı teşekkür etti.


ÇOK VERİMLİ GEÇTİ

Gölcük Belediye Spor İzci Kulübü Sorumlusu ve Kamp Müdürü Feyzullah Yıldız, yaptığı değerlendirmede kampın çok verimli geçtiğini ve gelen misafirlere Gölcük’ün misafirperverliğini gösterdiklerini belirtti. Feyzullah Yıldız ayrıca kampa ve izciliğe desteklerini esirgemeyen Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş'e de teşekkür etti.

18 Ağustos 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR