Özel hastane sahipleri sorunları konuştu

Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği'nin (OHSAD), Doğu Marmara Bölge temsilciği olarak Gebze, Körfez, Derince, Gölcük, İzmit, Sakarya ve Yalo...

BÜYÜTÖzel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği'nin (OHSAD), Doğu Marmara Bölge temsilciği olarak Gebze, Körfez, Derince, Gölcük, İzmit, Sakarya ve Yalova bölgesinde faaliyet gösteren özel hastane yöneticilerini temsilen hastane sahipleri bir araya geldi.

Basında hastanelerdeki olumlu gelişmelerle ilgili daha sık yer bulmayı isteyen hastane sahiplerinin açıklama yaptığı toplantıya Ohsad'ı temsilen Özel Kocaeli Tıp Merkezi sahibi Yaşar Ellialtı, Konak Hastanesi sahibi Bünyamin Dal ve Körfez Özel Hastanesi yöneticisi Esener Maçil katıldı.

KOCAELİ,İSTANBUL'DAN SONRA İKİNCİ
Toplantıda konuşan Bünyamin Dal, Sağlık Turizmi'nin önemini vurgularken, kalkınmaya da büyük katkısı olduğunu belirtti. Ayrıca Kocaeli'nin İstanbul'dan sonra Sağlık Turizmi açısından ikinci sırada olduğunu söyleyen Dal, "Eğer biz Kocaeli insanları olarak birlik ve beraberlik içinde hareket edersek, burayı dünya çapında duyulan bir kent haline getirebiliriz. Kocaeli ulaşım, konaklama gibi alanlarda gelişen bir kent olduğu için bu gelişmişliği sağlık alanına da taşıyabiliriz" dedi.

“AVUÇ İÇİ SİSTEMİ GÜVENLİ”
Son zamanlarda insanların kafasını kurcalayan Biyometrik Kimlik Doğrulama yani Avuç içi Okuma Sistemi'ne de değinen Bünyamin Dal, bu uygulamayla ilgili bazı yanlış bilgiler olduğunu, sanıldığı gibi sakıncalı bir işlem olmadığını vurguladı. Aksine suistimalleri önleme ve güvenlik açısından faydalı olacağını ve en kısa zamanda insanların hastanelere uğrayarak 30 saniye sürecek bu işlemi yaptırmaları gerektiğini dile getirdi. Uygulamaya 12 yaş altındaki çocuklar ve 65 yaşının üstündeki yetişkinler tabi olmayacaklar.

13 Aralık 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR