Kartepe MYO yeni binasına kavuştu

Kartepe Turizm Meslek Yüksekokulu (MYO) hizmet binası açılışı ve Akademik Giysi Töreni geçtiğimiz gün protokol üyelerinin geniş katılımı ile gerçekle...

Kartepe Turizm Meslek Yüksekokulu (MYO) hizmet binası açılışı ve Akademik Giysi Töreni geçtiğimiz gün protokol üyelerinin geniş katılımı ile gerçekleştirildi. Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sezer Ş. Komsuoğlu, Kartepe Kaymakamı Ayhan Durmuş, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kocaeli Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Kesen, öğretim üyeleri ile aileleri törende yer aldı.

 

KISA SÜREDE TAMAMLANDI

Üniversite için anlamlı bir gün yaşadıklarını söyleyen Sezer Şener Komsuoğlu, “15 yılın ardından okulumuz yeni hizmet binasına kavuştu. Bina 7 buçuk ay gibi kısa bir sürede tamamlandı. Emeği bulunan yüklenici firmalara teşekkür ediyoruz. Bugün burada ayrıca profesörlüğe yükselen arkadaşlarımız için de tören düzenliyoruz” ifadesinde bulundu.

 

‘FİZİKİ BİNASINA KAVUŞTU’

Kartepe Belediye Başkanı Üzülmez, “Okulumuz Kartepemize, kentimize ve ülkemize hayırlı olsun. Burada yetişecek yeni beyinlerle turizmde daha ilerilere gideceğimizden şüphemiz yok” dedi. Kartepe Turizm MYO Müdürü Prof. Dr. Sami Karacan ise okul ile ilgili bilgiler vererek, “20 yıldır aktif olan okulumuz, bugün prefabrik binalardan kalıcı fiziki binasına kavuştu” şeklinde konuştu. 

 

Akademik aşama kaydeden profesörlerin isimleri şöyle;

Prof. Dr. E. Soner Çelikkol

Prof. Dr. Işıl Altun

Prof. Dr. Kenan Bek

Prof. Dr. Işık Karakaya

Prof. Dr. Hakan Acar

Prof. Dr. Yüksel Baykara Acar

Prof. Dr. Nevcihan Duru

Prof. Dr. Gencay Zavotçu

Prof. Dr. Safa Bozkurt Coşkun

Prof. Dr. Sebiha Özdemir Özkan

Prof. Dr. Ayşen Ağaçdiken Ağır

Prof. Dr. İrem Yaluğ Ulubil

Prof. Dr. Hakan Demir

21 Eylül 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR