BİREY DERSHANESİ personele seminer verdi

    İş sağlığı ve iş kazaları noktasında çalışmalara önem veren Dershane Müdürü Yusuf Çakmak  tarafından organize edilen seminerde personel; iş verimi...

BÜYÜT

 

 

İş sağlığı ve iş kazaları noktasında çalışmalara önem veren Dershane Müdürü Yusuf Çakmak  tarafından organize edilen seminerde personel; iş verimini ve kalitesini artırmak amacıyla çalışma esnasında  kendilerini meslek hastalıkları, iş kazaları ve benzeri risklerden korumaları gibi konularda bilgi verildi. Powerpoint sunumuyla renklenen seminerde, Yusuf Çakmak: “Ülkemiz iş kazaları yönünden ilk sıralarda yer alıyor. Biz de iş kaybını önlemek ve çalışanlarımızı bilinçlendirmek için böyle bir seminer düzenledik.” dedi.

SERTİFİKA VERİLDİ

Eğitim için Artıkörfez Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (AK OSGB) firmasıyla anlaşma imzalayan Birey Dershanesi Fatih Salihoğlu'nun eğitmenliğinde tüm çalışanlarına Temel İSG eğitimi verdi. Bu eğitim kapsamında çalışanlar tüm oluşabilecek risklere karşı bilgilendirilirken alınan ilk yardım eğitimiyle de oluşan risklere karşı artık anında müdahalede bulunabilecekler. Seminerden sonra 33 personele sertifikaları takdim edildi. 

 

ÖRNEK OLDULAR

 

Birey Dersanesi bu davranışıyla başta dersaneler olmak üzere birçok firmaya da örnek oldu. Yusuf Çakmak, yaklaşan sınav nedeniyle Birey Dersanesi olarak, öğrenci ve öğretmenlerin   sosyal sorumluluklarını, moral ve motivasyonunu artıran  etkinliklere devam edeceklerini  ifade etti.

 

28 Ocak 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR