VM Medical Park Ağustos’ta açılıyor

Ağustos ayında VM Medical Park markasıyla faaliyete geçecek olan hastane; kişiye özel, ileri tanı ve tedavi yöntemleriyle bölgede fark yaratacak.  ...

BÜYÜT

Ağustos ayında VM Medical Park markasıyla faaliyete geçecek olan hastane; kişiye özel, ileri tanı ve tedavi yöntemleriyle bölgede fark yaratacak.

 

Türkiye’nin ulaşılabilir ve en yaygın hastaneler grubu olan Medical Park, ülkemizin üretim üssü olarak bilinen Kocaeli’de VM Medical Park markasıyla faaliyete geçiyor. Sağlıkta hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen VM Medical Park Kocaeli, ağustos ayı itibariyle hasta kabulüne başlıyor.

 

HERŞEY DÜŞÜNÜLDÜ

48 bin metrekare kapalı alanda, 242 yatak kapasitesi, 10 ameliyathane ve 101 poliklinik ile hizmet verecek olan VM Medical Park Kocaeli Hastanesi, değişen yaşam şekline adapte olan hastanecilik anlayışını Kocaeli’ye taşıyacak. Dünya ile aynı anda uygulanan tüm teşhis ve tedavi yöntemlerini, yenilikçi tıp teknolojilerini ve en iyi hekim kadrosunu çağdaş bir hastane ortamında bir araya getirecek.

 

DÜNYA STANDARTLARINI SUNACAK

VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’nin hasta odaklı hizmet anlayışı, ileri tanı ve tedavi yöntemleri, uzman ve akademik hekim kadrosu ve sağlık kavramını öne çıkaran vizyonuyla bölge halkı, sağlıkta dünya standartlarıyla buluşacak. Lider doktorları, alanında uzman hemşireleri, alt yapı ve teknolojik özellikleriyle hizmet kalitesindeki çıtayı daha da yükselterek fark yaratmaya hazırlanan VM Medical Park Kocaeli Hastanesi, tedavi yaklaşımları kadar misafir hizmetleri ve hasta bakım anlayışıyla da sağlıkta yeni bir dönemi başlatacak. Uluslararası kalitede hizmet verecek olan hastanede; kardiyolojiden ortopediye, ürolojiden tıbbi onkolojiye, nörolojiden plastik rekonstrüktif cerrahiye birçok farklı branş yer alacak.

 

KOCAELİ’DE ÇITA YÜKSELECEK

‘Herkes İçin Ayrıcalıklı Sağlık Hizmeti’ sloganıyla yola çıkan VM Medical Park Kocaeli Hastanesi, deneyim ve performanslarıyla öne çıkarken yüksek standartlarıyla da ilimizde çıtayı yükseltecek. Etkin, sürdürülebilir, dinamik ve takım çalışmasına dayanan işleyiş sistemi ile de sağlıklı bir geleceğin kapılarını aralayacak.

 

SYMBOL’DE AÇILACAK

Kavanlar İnşaat tarafından ilimize ve Doğu Marmara’ya kazandırılan SYMBOL Alışveriş ve Yaşam Merkezi içerisinde yer alan, şehre yakın olması açısından da ulaşımda büyük avantaj sağlayacak olan VM Medical Park Kocaeli Hastanesi, kısa zamanda bölgenin referans hastanesi olma hedefiyle sağlıkta yeni bir ekolün öncülüğünü üstlenecek.

21 Temmuz 2015 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR