Türkkan: Terör belasını MHP çözer

MHP Kocaeli Milletvekili Adayı Lütfü Türkkan, Kandıra’da oturan ve 1999 yılında Şebinkarahisar’da şehit olan asker Muhammet Güçlü’nün babası İsmail Gü...

BÜYÜT

MHP Kocaeli Milletvekili Adayı Lütfü Türkkan, Kandıra’da oturan ve 1999 yılında Şebinkarahisar’da şehit olan asker Muhammet Güçlü’nün babası İsmail Güçlü’ye başsağlığı dileyerek, MHP iktidarında terörü kökten çözeceklerini söyledi.

Vatani görevini yaptığı Giresun Şebinkarahisar Jandarma Komando Bölük Komutanlığı'nda arkadaşının silahından çıkan kurşunla hayatını kaybeden 1978 doğumlu oğlu Muhammet Güçlü’nün babası İsmail Güçlü ile sohbet eden MHP MYK Üyesi ve Kocaeli Milletvekili Adayı Lütfü Türkkan, şunları söyledi. “Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır. Toprak, eğer uğrunda ölen varsa vatandır. diyen şairin sözü bu anlamda çok anlamlıdır. Vatan insan için özellikle bir millet için mutlak gereklidir. Çünkü din, namus, şeref ve bağımsızlık gibi kutsal değerler ancak vatan sayesinde, hür ve özgürce korunur ve yaşanır”

VATAN SAĞ OLSUN
Bu sebepledir ki, atalarımız bu vatan için hiçbir fedakarlıktan kaçınmamış, kanlarını akıtarak onu düşmana teslim etmemişler uğruna ölmeyi şeref bilmiş ve severek isteyerek şehit olmuşlardır. Yavrusu şehit olan analar, oğlu şehit olan babalar “Vatan sağ olsun” diyerek evlatlarının şahadetiyle teselli bulmuşlardır. Anadolu insanı için çok büyük bir anlam ifade eden Şehitlik ve Gazilik, bu milletin var oluş sebebidir. Hayatının baharında şehit düşen evladınıza Allah’tan rahmet, sevenlerine sabırlar diliyorum. MHP iktidara geldiğinde, terör sorununu kökten çözeceğiz ”dedi.

03 Haziran 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR