Merkez Parti, görkemli bir törenle tanıtıldı

Programa Merkez Parti Gebze İlçe Başkanı Fatih Altun, İl Başkanı Ahmet Kınay ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı. 7 Temmuz 2014 yılında kurularak 7...

BÜYÜT

Programa Merkez Parti Gebze İlçe Başkanı Fatih Altun, İl Başkanı Ahmet Kınay ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

7 Temmuz 2014 yılında kurularak 72 il ile ilçede teşkilatlanmasını tamamlayan ve Genel Başkanlığını Abdurrahim Karslı’nın yaptığı Merkez Parti önceki gün düzenlemiş olduğu program ile tanıtım ve partiye katılım toplantısını gerçekleştirdi.  Tüm İl ve İlçe Başkanlarının katıldığı programa Merkez Parti Gebze İlçe Başkanı Fatih Altun, İl Başkanı Ahmet Kınay ve yönetim kurulu üyeleri de tam kadro katıldı. Beşiktaş'taki Mustafa Kemal Kültür Merkezi'nde düzenlenen toplantıda partinin tanıtımı yapılırken, CHP'den geçtiğimiz günlerde istifa eden milletvekili Ercan Cengiz ile "Balık Ayhan" lakaplı Roman sanatçı Ayhan Küçükboyacı'nın da aralarında bulunduğu çok sayıda kişi Merkez Partiye geçti. Partiye katılanlara Genel Başkan Abdurrahim Karslı tarafından rozetleri takıldı.


“AKP İKTİDARI PKK İLE BERABER ÇALIŞIYOR”

Merkez Partisi Genel Başkan Abdurrahim Karslı düzenlenen partiye katılım töreninde yaptığı konuşmada hükümete yüklendi. Bu yola çıkarken kimse ile anlaşma yapmadıklarını söyleyen Karslı şunları söyledi; “ AKP iktidarı PKK ile beraber çalışıyorlar. PKK ile kandilde görüşüyorlar. Türk milletini hep kandırdılar. Ama bu iş böyle gitmez.   Onların yalanları bize sökmez. Artık herkesin foyası meydana çıktı. Büyük Ortadoğu projesinin üçüncü aşamasını asla imzalayamayacaklar.  Bir çözüm sürecidir tutturuldu gidiyor. Aslında bu çözüm süreci PKK’yı kullanarak Türkiye’yi bölme sürecidir. Merkez parti olarak bizim derdimiz kötü giden ülkemizi aydınlığa çıkartmak. Yeni projeler üretmek. Bizim derdimiz AKP iktidarından kurtulmak. Biz, 'Önce Allah'a, sonra millete güvenerek iktidar olacağız' dedik”


“ALTUN, MERKEZ PARTİ İKTİDAR OLACAK”

Program sonunda açıklamalarda bulunan Merkez Parti Gebze İlçe Başkanı Fatih Altun ise inanarak bu yola çıktıklarını belirterek, “Bizler pırıl pırıl insanlar ile bu yola çıktık. Her geçen gün daha da fazla çoğalıyoruz. Artık bu milletin ve ülkenin Merkez Patiye ihtiyacı var. Bizim yolumuz iktidar yolu. Yapılacak olan seçimlerde tarih yazarak Merkez Parti’yi iktidara taşıyacağız. Gebze’de çok güzel projelere imza atacağız. Çok sağlam ve kaliteli bir ekip kurduk. Artık sahaya inerek halk ile buluşacağız. Türkiye’nin birçok il ve ilçesinde örgütlenme çalışmalarımızı tamamladık. Siyaset yapmak isteyen tüm herkesi Merkez Partiye bekliyoruz” dedi.


GEBZE İLÇE TEŞKİLATI TAM KADRO KATILDI

Öte yandan düzenlenen programa Merkez Parti Gebze İlçe Başkanı Fatih Altun’un yanı sıra Merkez Parti Kocaeli İl Başkanı Ahmet Kınay ilçe ve il yönetim kurulu üyeleri de tam kadro katıldı.

26 Ocak 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR