Kandıra’ya kadın eli değecek

Avukat Emel Ceylan Balcıoğlu, AKP Kandıra’da Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı.Avukat Emel Ceylan Balcıoğlu, AKP Kandıra’da Belediye Başkan Ada...

BÜYÜT


Avukat Emel Ceylan Balcıoğlu, AKP Kandıra’da Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı.
Avukat Emel Ceylan Balcıoğlu, AKP Kandıra’da Belediye Başkan Adaylığını açıkladı. Başvuru belgesini AKP Kandıra İlçe Başkanı Erdinç Şentürk’e teslim eden Balcıoğlu’nu, diğer aday adayları Erkan İşler, Erdoğan Güney, Ünal Köken, İsmail Hakkı Buruş yalnız bırakmadı. Başvuru törenine ayrıca Kent Konseyi Başkanı Halil İbrahim Kahraman, Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm, KANÇEVDER Başkanı Kenan Seyrek ve Kandıralı muhtarlar katıldı. İzmit Doğumlu olan Balcıoğlu’nun çocukluğunun geçtiği Kandıra Hacımazlı Köyü’nde de çok sayıda seveni katıldı.
Emel Balcıoğlu’nun bu önemli gününde yanında olmak isteyenler Şehit Ümit Balkan Parkı’nda toplandı. Parktan toplu bir şekilde AKP Kandıra Belediye Binası’na yürüyen kalabalık trafiğin bir süre durmasına sebep oldu.

“FAZLA ADAY GÜCÜMÜZÜ ARTTIRIR”
Törende açıklama yapan AKP Kandıra İlçe Başkanı Erdinç Şentürk, ilk resmi başvuruyu yapan Emel Ceylan Balcıoğlu’na teşekkürlerini sundu. AKP’nin aday adaylığı sürecinin 1 Ekim – 1 Kasım tarihleri arasında olacağını ifade eden Şentürk, aday adaylığı konusunda basında birçok ismin geçtiğini belirtti. “İnşallah bu süreç Emel Hanım ve partimiz açısından olumlu olur” diyen Şentürk, şöyle devam etti: “Bizler demokrasiye inanmış insanlarız. Bu süreç bir demokrasi yarışıdır. Elbette birden fazla aday olacaktır ki, bu bizim partimize güç katacaktır.” En son seçimde AKP’nin Kandıra’dan 17 binden fazlan oy aldığını hatırlatan Şentürk, bu seçimlerde hedeflerinin milletvekili seçimlerinden daha fazla oy almak olduğunu dile getirdi.

“KANDIRA’NIN GÖNLÜNE TALİBİM”
İlçe Başkanı Erdinç Şentürk’ün ardından söz alan Kandıra Aday Adayı Avukat Emel Ceylan Balcıoğlu, İzmit doğumlu olduğunu, ancak çocukluğunun Kandıra Hacımazlı Köyü’nde geçtiğini belirterek “Kandıra’da nefes almaktan keyif alan bir kızım” dedi. Başvurusuyla birlikte demokrasinin ilk adımını attığını dile getiren Balcıoğlu, “Kandıra insanı sıcakkanlıdır. Kandıra’nın Türkiye’de sesi gelsin, çalışkan Kandıra kadınının bir vizyonu olsun istediğim için buradayım” diye konuştu. Seçim sürecinde kim olursa olsun destek olacağını ifade eden Emel Balcıoğlu, “Kim olursa olsun onunla birlikte omuz omuza her mahalleye, her köye gelmeye talibim” dedi. “Kandıra’nın gönlüne talibim, kalbine talibim” diyen Balcıoğlu, hayırlı bir seçim süreci olmasını dileyerek, kandisini yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti.

PAZAR ZİYARETİ
Törenin ardından sevenleriyle birlikte fotoğraf çektiren Emel Ceylan Balcıoğlu, oradan da Pazar esnafını ziyaret etti. Bütün pazardaki esnafları dolaşan Balcıoğlu, basın mensuplarına da kandıra yoğurdu hediye etti.

15 Ekim 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR