Özdağ: KOÜ Teknopark’ı pazarlamalıyız

Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) Başkanı Murat Özdağ, Başiskele iftarı öncesi gerçekleştirdiği üye ziyaretleri kapsamında KOÜ Teknopark AŞ bünyesinde faa...

Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) Başkanı Murat Özdağ, Başiskele iftarı öncesi gerçekleştirdiği üye ziyaretleri kapsamında KOÜ Teknopark AŞ bünyesinde faaliyetlerini sürdüren firmaların temsilcileriyle de bir araya geldi.

 

KALABALIK HEYET

Kocaeli Üniversitesi, Kocaeli Ticaret Odası, Kocaeli Sanayi Odası, Gebze Ticaret Odası ve GOSB AŞ ortaklığında yönetilen, ilimizin teknoloji üssü KOÜ Teknopark AŞ’de firma temsilcileriyle görüşmeler gerçekleştiren Başkan Özdağ’a ziyaretinde kalabalık bir heyet eşlik etti. Buluşmada; KOTO yöneticileri Mehmet Çoşan, Mehmet Temizel, Murat Altun, meclis üyeleri Mikail Kayacı, Sedat Yazıcı, Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Üyesi Meryem Ustaoğlu ve KOTO Üye İlişkileri Servisi Müdürü Tanju Soytekin hazır bulundu.

 

PROJELERİ İNCELEDİ

KOÜ Teknopark Genel Müdürü Sadık Semizoğlu ve meclis üyesi Sedat Yazıcı’nın ev sahipliğinde üye görüşmeleri gerçekleştiren Başkan Özdağ, geliştirilen projeleri ve üretilen yazılımları yakından inceledi. KOÜ Teknopark’ta, kurulduğu günden bu yana 600’ün üzerinde proje üretildiğini, ancak pazarlama faaliyetleri noktasında desteğe ihtiyaç duyulduğunu söyleyen Başkan Özdağ, “KOTO olarak ilkini ilimizde gerçekleştirdiğimiz ve çıktıları tüccarımızı umutlandıran arama konferanslarımızdan birini de KOÜ Teknopark’ta gerçekleştireceğiz” dedi.

 

“GÜÇLÜ BİR KOALİSYON OLUŞTURMALIYIZ”

Özdağ, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Kocaeli’nin geleceği, üretim şeklini değiştirmesinde ve altyapı yatırımlarında küresel ölçeği yakalamasında yatıyor. Teknoloji yoğun üretimi gerçekleştirmeli. Bu tür faaliyetlerin desteklenmesi konusunda iş dünyasından vatandaşına, yazılımcısından pazarlama ekiplerine kadar güçlü bir koalisyon oluşturmalıyız” dedi. Özdağ son olarak teknoparklarda geliştirilen projelerin pazarlanmasının önemine önemle vurgu yaptı.

29 Haziran 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR