Arı: İktidar olmak bir olmaktan geçer

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkan Adayı Sedat Arı’yı çıktığı adaylık sürecinde yakınları yalnız bırakmadı.  Dostları tarafından Arı’ya özel bir ge...

BÜYÜT

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkan Adayı Sedat Arı’yı çıktığı adaylık sürecinde yakınları yalnız bırakmadı.  Dostları tarafından Arı’ya özel bir gece düzenlendi. Manevi olarak destek amaçlı düzenlenen geceye ilginin yoğun olması gözlerden kaçmadı.

 

“MHP TÜRKİYE’NİN ÇİMENTOSUDUR”

Dostlarına düzenlenen geceden dolayı teşekkür ederek konuşmasına başlayan MHP İl Başkan Adayı Sedat Arı, ülke siyasetinin çirkinleştiğini söyledi. Başkan adayı Arı; “Bugün uygulanan çirkin siyasete karşılık ülkenin çimentosu Milliyetçi Hareket Partisi’dir. Ülkeyi bölmek, birliğimizi bozmak isteyenler bunun farkında oldukları için MHP içerisinde çeşitli senaryolar çizmeye çalışıyorlar. Ancak MHP’liler kendi yönetmedikleri hiç bir yerde olmazlar” dedi.

 

“BÖLÜNMEMELİYİZ BİRLİK OLMALIYIZ”

MHP’ye verilebilecek en büyük zararın ülkenin geldiği noktada, ben demek olacağını belirten Sedat Arı, konuşmasında parti içi birlik vurgusu yaptı. Arı, “MHP sadece siyasi parti değildir, bu yüzden makam ve mevki sadece araçtır. Ve davamız adına iktidar olmak zorundayız. İktidar olmak da parti içinde birliktelikten geçer” şeklinde konuştu.

04 Ocak 2015 Kocaeli- SiyasetYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR