Karaosmanoğlu, Göçmen Börekçi’de

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, 2004 yılında Körfezde küçük bir dükkân da başlayan serüvenini bugün ülke geneline ulaşmış...

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, 2004 yılında Körfezde küçük bir dükkân da başlayan serüvenini bugün ülke geneline ulaşmış önemli hizmet sektörünün temsilcisi haline gelen Göçmen Börekçi’nin imalathanesine konuk oldu.

 

MÜKEMMEL BİR ÜRETİM

“Anne Eli Değmiş” sloganıyla yapılan börekler bugün tüm Türkiye tarafından sevilerek yenmesinde ki başarı hikâyesini Göçmen Börekçi’nin Yönetim Kurulu Başkanı İlker Can Dönmez dinleyen Başkan Karaosmanoğlu, “Mükemmel bir üretim merkezine haline gelen bu imalathanede, kentimizde ve farklı ilde yaşayan vatandaşlarımızın damak tadına uygun birçok börek ve farklı tatlarda ürenler yapılıyor. Geldik ve gördük ki bu merkezde 150’nin üzerinde insanımız çalışıyor. Bunları yüzde doksanını da kadınlarımız oluşturuyor. Yurt içinde gelişen Göçmen Börek, inanıyorum ki yurt dışında da önemli atılımları olacak, olmalıdır da zaten” dedi.

 

İMALATHANEYİ  GEZDİ

Göçmen Börekçisinin en büyük özelliği böreğimizin hafif olmasıdır diyen Yönetim Kurulu Başkanı Dönmez, Börekle ilgili insanların akıllarına kazınan ağır yağ kokusunu ve mide yanmasını Göçmen Böreği ile beraber tamamen kaldırdıklarını ifade eti. Karaosmanoğlu, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Gültekin Görüm’ün de eşlik ettiği ziyarette çalışanlarla bir araya gelen ve imalathaneyi gezdi. 

08 Nisan 2016 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR