AK Parti Gölcükte adaylar birer birer dökülüyor

HANİ ÇEKİLMEYECEKTİNİZ?Ak Parti Teşkilat Başkanı Ekrem Erdem, Bölge Koordinatörü Hasan Ali Çelik, İl Koordinatörü Temel Coşkun'dan oluşan heyetin karş...

BÜYÜT

HANİ ÇEKİLMEYECEKTİNİZ?
Ak Parti Teşkilat Başkanı Ekrem Erdem, Bölge Koordinatörü Hasan Ali Çelik, İl Koordinatörü Temel Coşkun'dan oluşan heyetin karşısına çıkan adaylar, kendilerine yöneltilen sorularını yanıtladılar. Ankara dört aday üzerinde karar veremedi. Mevcu başkan Abdülkadir Doğrul, İlçe Başkanlığına aday Levent Değirmenci, Ertuğrul Eren ve Temel Erten Ankara dönüşü adaylıktan çekildiklerini belirttiler.

DOĞRUL İSTENMİYORUM
AK parti mevcut İlçe başkanı Abdülkadir Doğrul Gölcük için karar verilmemesinin kendisiyle devam etmek istemedikleri için olduğunu belirtti. Doğrul “ hafta sonu diğer aday arkadaşlarla Ankara'ya gittik. Mülakata girdik. Ancak Gölcük'te kimin aday olacağı konusunda karara varamadıklarını belirttiler. Bu da demek oluyor ki benimle yola devam etmek istemiyorlar. Ben İlçe başkanlığına aday değilim. Kimseye kırgınlığım yok. Parti içinde verilecek görevleri yaparım” dedi.

DEĞİRMENCİ KRİTERLER UYMUYORUZ
İlç başkanlığına adaylığını aylar önce açıklayan Belediye meclis Üyesi Levent Değirmenci genel merkezin kriterlerine uymadığını belirtti. Değirmenci “Ankara’ya gittik. Dört adayda mülakata girdi. Dördümüze de karar verilemediğine göre Partimizin aradığı kriterlere uymuyoruz” dedi.

EREN TEŞKİLAT BÖYLE İSTEDİ
Adaylığını son döneme kadar açıklamayan ve bu yarışta bende varım diye Ertuğrul Eren ise teşkilat ne isterse o olur dedi. Eren “Teşkilat böyle uygun gördü. Böyle devam edecek. Sonuçta kim başkan olursa biz onunla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

ERTEN KIRGINLIK YOK
Adaylığını ilk açıklayan ve partim için çalışmaya hazırım diyen Temel Erten “Bizim partimize küsmek yada kırılmak gibi bir derdimiz yok. Büyüklerimiz böyle istedi. Parti yönetiminde çalışmalarıma devam ediyorum. Sonuçta gölcük2te bildiğimiz tanıdığımız bir kişi başkan olacak” dedi.

15 Kasım 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR