KOTO’dan İngilizce atağı

Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) üyeleri için İngilizce öğrenmek artık daha da kolay. Bu amaçla ilk olarak ‘Kim Korkar İngilizceden’ eğitim portalını hiz...

BÜYÜT

Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) üyeleri için İngilizce öğrenmek artık daha da kolay. Bu amaçla ilk olarak ‘Kim Korkar İngilizceden’ eğitim portalını hizmete sunan KOTO, çeşitli kurumlarla da indirim sağlayan işbirliği protokolleri imzalıyor. Bu amaçla English Life Kocaeli Şubesi ile protokol imzalayan KOTO, oda üyeleri, 1. dereceden yakınları, çalışanları ve oda personeli için İngilizce başta olmak üzere birçok lisanı indirimli olarak öğrenme imkanı sunuyor.

 

“DÜNYA STANDARTLARINDA EĞİTİM”

English Life işbirliği için geçtiğimiz günlerde KOTO’da protokol töreni düzenlendi. Protokolü KOTO adına Genel Sekreter Oktay Baltalı, English Life adına Kocaeli Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Durgun imzaladı. Kurumun hizmetleriyle ilgili bilgi sunan Durgun, “1989'dan beri binlerce öğrencimize Londra'da sunduğumuz kaliteli İngilizce eğitimini, dünya standartlarında Türk öğrencilerimize aynı kalitede sunuyoruz” dedi.

 

“TÜM TABULARI YIKTIK”

İngilizce ile ilgili tüm tabuları yıktıklarını ekleyen Kadir Durgun, “CALLAN METHOD ile İngilizce eğitimini anadili İngilizce olan profesyonel CALLAN METHOD öğretmenleri ile yapıyoruz. İngilizce eğitimini çeyrek zamanda veriyor, kalan zamanı sizlere bırakıyoruz, örneğin standart programların 2 yıl verdiği İngilizce eğitimini biz sadece 6 ay gibi kısa sürede İngilizce konuşturarak veriyoruz. Paradan, ulaşımdan ve daha da önemlisi zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz” şeklinde konuştu.

19 Şubat 2015 Kocaeli- Ekonomi


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR