Hizmet İş’ten doğa yürüyüşü

Hizmet-İş Sendikası Kocaeli Şubesi’nin yetkili olduğu Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, İSU Genel Müdürlüğü ve BELDE A.Ş’ bünyesinde yer alan birimlerde...

BÜYÜT
Hizmet-İş Sendikası Kocaeli Şubesi’nin yetkili olduğu Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, İSU Genel Müdürlüğü ve BELDE A.Ş’ bünyesinde yer alan birimlerde çalışanlara yönelik Doğu Kışla Parkı’nda sabah sporu ve doğa yürüyüşü organize edildi. Yürüyüşe yaklaşık 1000 üye katılım gösterdi. .

Yürüyüş öncesi konuşan Hizmet-İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı İdris Ersoy, “On yıldır Büyükşehir başkanlığı süresince çalışanları mağdur etmeyen ve alacakları zamanında ödeyen sayın Büyükşehir Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Bu tutumunuzun devam edeceğini bildiğimiz içinde bizler her zaman sizin yanınızda olacağız”.dedi.
ÇORBA İKRAMI
Ersoy konuşmasına şöyle devam etti, “İki yıldır Toplu İş Sözleşmesi yapamayıp mağdur olan Büyükşehir ve İSU işçisinin sözleşme sürecinde çalışanlarımızın mutlu edecek şekilde masada bitirilmesi için sözleşmeye müdahil olmasını bekliyoruz ”dedi. Doğu Kışla Parkı’nda sabah sporu ile başlayıp yürüyüş yolu takip edilerek Lassa fabrikasının önüne kadar yürüyüş devam etti. Fabrikanın önünden geriye dönülerek yürüyüş parkta sona erdi. Yürüyüş sonunda tüm katılımcılara çorba ikramında bulunuldu.

05 Kasım 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR