Şengün: Partimizin başarısı kadınlarımızdır

Ziyaret trafiğini hız kesmeden sürdüren AKP Kocaeli Milletvekili aday adayı Recep Bilal Şengün, cuma namazını Dilovası Merkez Camii'nde kıldı. Ardınd...

BÜYÜT

Ziyaret trafiğini hız kesmeden sürdüren AKP Kocaeli Milletvekili aday adayı Recep Bilal Şengün, cuma namazını Dilovası Merkez Camii'nde kıldı. Ardından cami avlusunda Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar ve AKP Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut ile kısa bir sohbet gerçekleştirdi. AK Parti Dilovası İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülay Artut'a da konuk olan Şengün, parti içinde kadının önemine ve değerine vurgu yaptı, “Partimize en büyük desteği her zaman kadınlar vermiştir. Davamızın kadınları siyasette çok etkin. Başarımızın sırrı durmadan çalışan kadınlarımızdır” şeklinde konuştu.

 

YÜREKTEN KUTLUYORUM

Milletvekili aday adayı Recep Bilal Şengün, “Kadınlarımız, davamıza her zaman en üst seviyede hizmet vermiştir. Partimiz, toplumun en duyarlı kesimi olan kadınların yüreğine ve vicdanına dokunmayı başaran bir partidir. Partimizin başarısında her seçim dönemi kadın kollarımızın ve kadın mahalle başkanlarımızın rolü büyüktür. Davamızın kadınları siyasette çok etkin. Kadınlarımız, kendilerine sunulan değere en iyi şekilde çalışmalarıyla karşılık veriyor. Kadın aday adaylarımızı da yürekten kutluyorum” ifadelerini kullandı.

 

ÖNCEDEN İHMAL EDİLMİŞTİK

Şengün’ün konuşmasının ardından söz alan Kadın Kolları Başkanı Tülay Artut, “Biz kadınlar olarak ev işlerimizi aksatmadan, gönül vererek, davamızla kendimizi bütünleştiriyoruz. Siyasette kadın Dilovası'na AK Parti gelene kadar her zaman ihmal edilmişti. Kadınlar da bunu çok güzel fark etti ve bize değer veren bir partinin çatısı altında toplandık. Seçim zamanı Dilovası'nda girilmedik mutfak,  çalmadık kapı bırakmadık. Sizlere çıktığınız milletvekilliği yolunda başarılar diliyorum. Kadınlarımıza verdiğiniz değer ortada, Allah yardımcınız olsun” dedi.

 

BASMADIK YER BIRAKMADI

Recep Bilal Şengün ziyaret turuna Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran ve Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu ile devam etti. Belediye başkanı İsmail Baran, Şengün'e zemzem suyu ve hurma ikram etti. Kent siyasetini değerlendiren ikili Körfez ilçesinin geldiği noktaya değindi. Kocaeli Sanayi Odası'nda ise Şengün, oda başkanı Ayhan Zeytinoğlu ile sanayi ve 7 Haziran seçimleri üzerine görüştü. Şengün ziyaretlerini Şehit Recep Topaloğlu Spor Salonu’nda düzenlenen Trabzon'un 97. Kurtuluş etkinliğine katılarak tamamladı.

01 Mart 2015 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR