Eyüp Ayar transfer oldu

Üniversal Yeminli Mali Müşavirlik Limited Şirketi, Maliye Bakanlığı'nın en seçkin üst düzey bürokratlarından olan Yafes Pehlivan'ın Yönetim Kurulu Ba...

Üniversal Yeminli Mali Müşavirlik Limited Şirketi, Maliye Bakanlığı'nın en seçkin üst düzey bürokratlarından olan Yafes Pehlivan'ın Yönetim Kurulu Başkanlığında, eski Başmüfettişlerinden ve alanlarında en yetkin isimler olan Halil İbrahim Özdemir, Harun Baştürk, Muzaffer Uyar ve Ahmet Bahadır  olmak üzere beş Yeminli Mali Müşavir’den oluşan Gruba Körfez eski Belediye Başkanı Yunus Pehlivan’dan sonra  Gebze’den de AKP Kocaeli eski Milletvekili Eyüp Ayar dahil oldu.

 

SERBEST MUHASEBECİYDİ

Milletvekili olmadan önce Gebze’de serbest muhasebecilik yapan Eyüp Ayar, Yönetim Kurulu Başkanlığını Kocaeli eski Defterdarı Yafes Pehlivan’ın Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Üniversal Yeminli Mali Müşavirlik Limited Şirketi’nin Gebze’deki temsilcisi olarak görev yapacak.

 

‘EN BÜYÜK OLMA YOLUNDA’

Firma adına yapacakları çalışmaları Gebze’de yeni dizayn ettikleri ofiste Yafes Pehlivan ile birlikte medya mensuplarına anlatan Eyüp Ayar, “Firma şu aşamada Türkiye’nin en büyüğü olma yolunda. Biz de sanayi ve ticari kuruluşların en yoğun olduğu Gebze bölgesi ile ilgili çalışmalara destek vereceğiz” diye konuştu.

 

Üniversal Yeminli Mali Müşavirlik Bünyesinde Olanlar;

Yafes Pehlivan- Yönetim Kurulu Başkanı

Halil İbrahim Özdemir- Yönetim Kurulu Bşk. Yrd.

Harun Baştürk- Yönetim Kurulu Üyesi

Muzaffer Uyar -Yönetim Kurulu Üyesi

Ahmet Bahadır-Yönetim Kurulu Üyesi

Yunus Pehlivan-CEO

İsmail Cömert-Mali İşler Müdürü / Genel Koordinatör

Eyüp Ayar-Gebze Temsilcisi

14 Ekim 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR