Başkan Baran, Semerkand Vakfını ziyaret etti

Halkla iç içe olmayı her fırsatta sürdüren ve aksatmayan Belediye Başkanı İsmail Baran, sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek karşılıklı fikir al...

BÜYÜT

Halkla iç içe olmayı her fırsatta sürdüren ve aksatmayan Belediye Başkanı İsmail Baran, sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek karşılıklı fikir alışverişinde bulunuyor. Ziyarette Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, Birim Müdürleri katıldı. Semerkand Vakfı Yarımca Şubesi yöneticilerinin Başkan Baran’ı karşılamasıyla başlayan ziyaret vakıf binasında devam etti. Karşılıklı fikir alışverişlerinin yapıldığı ziyarette vakıf yöneticileri ve üyeleri Belediye Başkanı İsmail Baran’a hoş sürprizler yaptılar.


Semerkand 100 Ülkede Hizmet Veriyor

Semerkand Vakfı Yarımca şubesi yöneticileri ve Körfez Sorumlusu Ali Kalemoğlu Başkan Baran’a vakıf hakkında çeşitli bilgiler aktardı. Ali Kalemoğlu, “Vakıflarının 10 yıl önce kurulduğunu ve şu anda 100 ülkede şubelerinin bulunduğuna değindi. Kalemoğlu, “Bütün kıtalarda vakıf yöneticilerimiz var” dedi. Vakıf olarak yaptıkları çalışmalardan da bahseden Kalemoğlu, tv ve radyo başta olmak üzere, öğrencilere ve ailelere hitap eden dergiler olmak üzere çok sayıda yayın organlarının bulunduğuna dikkat çekti.


Başkan Baran: Çalışmalarınızı Takdirle Karşılıyorum

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Semerkand’ın çalışmalarını takdirle karşıladıklarını aktardı. Sivil Toplum Kuruluşlarının Körfez’in en önemli dinamiklerinden biri olduğunu belirten Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, “Sivil Toplum Kuruluşlarımızın işlerini kolaylaştıracak çalışmalarımız da devam etmektedir. Bizler birlikte çalışarak Körfez’i her zaman daha ileriye götüreceğimize gönülden inanıyorum” dedi. Başkan Baran gerçekleştirilen çalışmalardan dolayı vakıf yöneticilerine teşekkür etti.

Ziyaret sonunda günün anısına birlikte hatıra fotoğrafı çektirildikten sonra Başkan Baran Semerkand vâkıfını gezdi ve çeşitli yayınları inceledi.

12 Ocak 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR