BBP’den Suruç tepkisi

Konu hakkında AKP iktidarını eleştiren Türkkanı, “AKP hükümetinin terör örgütlerine verdiği tavizleri bildiğimiz için bu gibi saldırıların olabileceğ...

BÜYÜT

Konu hakkında AKP iktidarını eleştiren Türkkanı, “AKP hükümetinin terör örgütlerine verdiği tavizleri bildiğimiz için bu gibi saldırıların olabileceğini ve gerekli tedbirlerin alınması gerektiğini defalarca söyledik. Eğer bu saldırıdan ders alınmaz ve gerekli önlemler alınmazsa olayları tekrarı yaşanabilir” dedi.

 

“TAHRİKLERE KAPILMAYIN”

Kendilerinin hiçbir zaman sırtını teröre, teröriste, bölücülere yaslayanları muhatap almadıklarının belirtildiği açıklamada, şu ifadelere yer verildi: “Bu saldırının asıl sorumlusu sırtını PKK'ya yaslayıp Türk milletine ve devletine ihanet edenlerdir. Saldırının amacı açıkça ülkenin birlik, beraberlik ve iç huzurunu bozmaya çalışmaktır. Bu saldırı iyi irdelenmeli, tüm tedbirler alınmalı ve benzer girişimlere izin verilmemelidir. Suruç halkı da tahriklere kapılmamalıdır.”

21 Temmuz 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

İzmitli - ÜLKEMİZDE SINIR YOKMU!

Ülkemizde sınır kavramı kalmamış sınır yok,elini kolonu sallayan ülkeye girip çıkıyor.Dağlık arazideki sınırlar Osman PAMUKOĞLU'paşanın dediği gibi ileriye düzlük bölgeye götürülüp yüksek duvar yapıp,mayın döşeyeceksin.Ülke içerisinde milyonlarda kaçak yaşayan göçmen var.Kim bunlar katimi,teröristmi,hırsızmı?..Ülke sınırlarının yol geçen hanına dönmesine izin verilmemeli,ülke içerisine sığınmacı,göçmen alınmamalı.Suriyeliler sınırda tampon bölgede tutulmamalı.

Yanıtla . 0Beğen 21 Temmuz 16:42
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR