Darıca belediyesinde toplu-iş sözleşmesi müzakereleri başladı

Darıca Belediye başkanlığının üyesi olduğu Yerelsen ile Hizmet-İş Sendikası arasında 01.01.2012 tarihinden itibaren yürürlükte olacak olan ve belediye...

BÜYÜT

Darıca Belediye başkanlığının üyesi olduğu Yerelsen ile Hizmet-İş Sendikası arasında 01.01.2012 tarihinden itibaren yürürlükte olacak olan ve belediyede çalışan 112 işçiyi ilgilendiren Toplu-İş Sözleşmesi müzakerelerine Darıca belediye başkanlığında Toplu-İş Sözleşmesi taslağı üzerinde müzakerelere başlandı.

İlk oturuma Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Başkan Yardımcısı Seyfettin Ağtaş ve daire Müdürleri, Yerel-Sen Genel Sekreteri Mümtaz Uzun ve uzmanlar, Hizmet-İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı İdris Ersoy, Şube Sekreteri Şahin Barış, Mali Sekreter Mustafa Polat, Teşkilatlanma Sekreteri İbrahim Özkaraaslan ve İşyeri Sendika Temsilcileri Ceyhan Demir, Mustafa Yazar, Osman Taş’ın katılımları ile gerçekleştirildi.

Taraflar karşılıklı olarak Toplu-İş Sözleşmesinin bir an önce masada bitmesi temennisinde bulundular ve idari maddeler üzerinde yapılan görüşmeler sonucunda 2 madde kabul edildi.

Toplu-İş Sözleşmesinin 2.ci oturumu 06 Aralık 2011 tarihinde saat: 11.00’de yapılacak.

22 Kasım 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR