Doğan: Tarihi başarı elde ettik

Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan Zeki Aygün: “Bu başarıda imzası olan tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür etmek için...

Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan Zeki Aygün: “Bu başarıda imzası olan tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür etmek için ziyaretlerde bulunuyorum. Bizlere güvenen halkımıza da teşekkür ederim. Elde ettiğimiz büyük başarıda büyük emekleri olan Belediye Başkanımıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Meclis açılıncaya kadar,  bize destek veren, bu milletin yüzünü güldürmeye vesile olan tüm hemşerilerimize teşekkür ziyaretlerinde bulunacağım” dedi.

 

HEPİMİZ SAMİMİYİZ

Başkan Doğan’da tekrar milletvekili seçilen Zeki Aygün’ü kutlayarak “Biz, iyi bir ekibiz, iyi bir takımız. En yukardan, en aşağıya kadar görev almış tüm gönüldaşlarımız gerçekten birbiriyle uyum içerisinde, güzel ilişkiler içerisinde. Halkımıza, şehrimize hizmet için gayret ediyor. Hepimiz samimiyiz. Hepimiz, birbirimize halkın verdiği sorumluluk, halkın verdiği görevler konusunda destek oluyoruz.

 

HALKIMIZ DEVAM EDİN DEDİ

Halkımız bir kez daha “size güveniyoruz. Hadi bakalım devam edin. Her şeyimizi size emanet ediyoruz” dedi. Böyle olunca biz de kendimizi daha ağır bir sorumluluk altında hissettik. Halkımızı mahcup etmemek için, halkımıza layık olmak için şimdiye kadar olduğu gibi gecemizi gündüzümüze katacağız, haramı helali bilerek yolumuza devam edeceğiz. Bütün hedefimiz hizmet etmek olacak. Çocuklarımıza, daha güzel bir ülke ve dünya bırakmak için gece gündüz çalışmaya devam devam edeceğiz. Bu başarı tüm Türkiye’nin başarısıdır.

 

BİZLERE GÜVENİLDİ

Partimize güvenerek tek başına iktidar görevi veren tüm halkımıza çok teşekkür ediyorum. İzmit’te yüzde 51’i geçen tarihi bir oy oranı aldık. İzmit’te her iki kişiden birinden fazlası bize destek verdi, bizim hizmetlerimize destek verdi. Zeki Aygün arkadaşımız,  her zaman halkımızın sorunlarına duyarlı olmuş. Bizim taleplerimizi, bizim Ankara’daki işlerimizle ilgili çalışmalarımıza yardımcı olmuş bir milletvekilimizdir. Allah Ankara’da kılıçlarını keskin etsin” şeklinde konuştu. Ziyarette AK Parti kurucusu ve parti duayenlerinden Orhan Atabay da hazır bulundu.

03 Kasım 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR