Her Kesimin Belediye Başkanıyız

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, MHP Kocaeli Milletvekili Lütfi Türkkan’ın ziyaretinde yaptığı konuşmada, göreve geldiği tarihten bu yana bütün si...

BÜYÜT

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, MHP Kocaeli Milletvekili Lütfi Türkkan’ın ziyaretinde yaptığı konuşmada, göreve geldiği tarihten bu yana bütün siyasi partilerin görüş ve önerilerine açık bir yönetim tarzı sergilediğini ifade ederek, “Bizler belirli bir kesimin değil, Gebze’de bütün partilerin belediye başkanıyız. Diğer partilerden bize iletilecek herhangi bir problem veya sıkıntıyı, varsa öneri veya projeyi de ciddiyetle değerlendiriyoruz. Siyasette en doğru olan budur” dedi.
MODERN SİYASETİ OTURTMAYA ÇALIŞIYORUZ
Gebze’de yaşanan bazı sorunlarla ilgili görüş ve önerileri aktarmak ve paylaşmak üzere ziyaretine gelen MHP Kocaeli Milletvekili Lütfi Türkkan’a teşekkür eden Başkan Köşker, “Sayın Türkkan’a kendisine aktarılan sıkıntıları bizzat ziyaretime gelerek paylaşma inceliğinde bulunduğu için teşekkür ediyorum. Önemli olan Gebze’ye hizmet etmektir, birlikte Gebze’ye güzel şeyler kazandırmaktır. Belediye başkanı olarak diğer siyasi partilerden gelen görüş, öneri ve projelere her zaman açık olduğumu bir kez daha yinelemek istiyorum. Bizler modern siyasetin gereğini yapıyoruz. Dünyada uygulanan modern siyaset anlayışını Gebze’de oturtmaya çalışıyoruz” diye konuştu.
TÜRKKAN: ÇÖZÜMÜ BİRLİKTE ARAYACAĞIZ
MHP Kocaeli Milletvekili Lütfi Türkkan da, daha önce Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’den Gebze’de yapılan çalışmalar ve projelerle ilgili bir brifing aldığını belirterek, “Daha önce Gebze’de yapılan güzel hizmetleri destekleyip, gözümüze çarpan yanlış işler olursa Başkana aktarıp istişare edeceğimizi söyledik. Yerel yönetimle basın yoluyla konuşmayacağımızı ifade ettik, bu gün de bu tutumuza devam ediyoruz. Gebze Belediye Başkanı bütün partilerin belediye başkanıdır, benim de belediye başkanımdır. Kendisine teşkilatlarımızdan ve vatandaşlarımızdan bize ulaşan sıkıntıları arzetmeye geldik. Bize aktarılan sıkıntıları kendisiyle paylaşıp birlikte çözüm yolları arayacağız” dedi.
MHP Gebze İlçe Başkanı Nusret Acur’un da eşlik ettiği ziyarette “Adnan Bey çok sevdiğim saydığım, çalışma hayatından gelen arkadaşımız ve belediye başkanımızdır” diyen MHP Kocaeli Milletvekili Lütfi Türkkan, Başkan Köşker’e vatandaşlardan gelen sıkıntıları aktardıktan sonra yapılacak icraatı bekleyeceğini ifade etti.

14 Mart 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR