Boyu mu işlevi mi tartışmasından sonra sıra bunda!

Sahi nedir bu işlev dedikleri? Bu ateşli tartışmanın ‘sertlik’ yanlıları, işlevden kastın penisin içeride uzun süre ve sert bir şekilde kalması gerek...

BÜYÜT

Sahi nedir bu işlev dedikleri? Bu ateşli tartışmanın ‘sertlik’ yanlıları, işlevden kastın penisin içeride uzun süre ve sert bir şekilde kalması gerektiğini savunuyor. O meşhur şarkıda “Sevmek bir ömür sürer / Sevişmek bir dakika” diyor. Ancak uzmanlar 1 dakikayı çok ama çok kısa buluyor.


Peki bu süre ne kadar olmalı?

Cosmopolitan Dergisi, Kasım 2014 sayısı için hazırladığı “İçinizdeki Canavarı Uyandırmaya Hazır mısınız?” başlıklı dosyasıyla bu yeni tartışmanın kapısını aralıyor.

 

HİPNOZLA 1 SAATİ GEÇİYOR

Hipnoz ve Bilinçaltı Değişim Uzmanı Mehmet Başkak ile yapılan Hipnotik Seks röportajında, cinsel birleşme süresinin sürenin 1 saatin üzerine çıkarılabildiği anlatılıyor. “Yaşam boyu seks mümkün mü?” sorusunun cevaplarının verildiği röportajda bu durum örnekleriyle açıklanıyor.


O örneklerden biri şöyle:

“55 yaşındaki Y.Z. adlı erkek, cinsel performansının çok iyi olduğunu yaklaşık 10 dakika kadar eşiyle birlikte olabildiğini; ancak daha geç boşalmak ve süreyi daha da uzatmayı arzuladığını belirterek başvuruyor. "Ben ikinci evliliğimi yaptım. 55 yaşındayım. Eşim 28 yaşında, benden çok genç. İlişkimizde bir sorun yok, rahatlıkla karşılıklı tatmin yaşıyoruz ama ben dünyanın bu en zevkli işini çok daha uzun yaşamak ve yaşatmak istiyorum" diyen Y.Z., süreyi en az yarım saate kadar uzatmak istiyordu. Yeterli çalışma yapıldığında en az bir saate kadar uzatılabileceğini ve bunun hipnozla mümkün olduğu anlatılarak seanslara başlandı. Bu, herhangi bir sorun olmaksızın talep üzerine uygulanan bir performans geliştirme çalışmasıydı. 12 seans sonrasında kişiye, eşiyle ilişki süresi ve kalitesini yükseltmesi doğrultusunda hipnoz altında gerçekleşen bir eğitim verildi. Otohipnozla kendi duygularını kontrol etme becerisi öğretildi ve 12 seans sonra kolaylıkla cinsel birleşmesini bir saati geçen sürelere kadar istediği gibi uzatabildiğini memnuniyetle bildirdi”


KADINLAR İÇİN ORGAZMI UZATMA TEKNİKLERİ

Hipnoz ve Bilinçaltı Değişim Uzmanı Mehmet Başkak’ın, hipnozla içinizdeki seks gurusunu çıkarmanın bilimsel yöntemlerini anlattığı röportajında, kadınların orgazm süresini ve şiddetini arttırma yöntemleri de anlatılıyor. Örnek vakaların hikayelerine yer veriliyor.

Cinsel hayatımızla ilgili çarpıcı bilgilerin yer aldığı haberde, özellikle seks hayatı sıkıcı gelmeye başlayanlar için fantezinin kapıları ardına kadar açılıyor.

14 Kasım 2014 Kocaeli- Sağlık


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR