Çolakoğlu Metalurji’ye çevre ödülü

“Büyük Ölçekli Kuruluşlar” kategorisinde bu yılki ödülün sahibi çevreci yatırımları ile bilinan Çolakoğlu Metalurji firması layık görüldü. Türkiye’...

“Büyük Ölçekli Kuruluşlar” kategorisinde bu yılki ödülün sahibi çevreci yatırımları ile bilinan Çolakoğlu Metalurji firması layık görüldü.

Türkiye’nin ilk çevre ödülleri organizasyonu olan Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri’nin 22’ncisi, Kocaeli Sanayi Odası (KSO) tarafından Leyla Atakan Kültür Merkezi Dr. Şefik Postalcıoğlu Toplantı Salonu’nda düzenlendi. “Büyük Ölçekli Kuruluşlar” kategorisinde, 2016 yılı Metal Sektörü Çevre Ödülü’nün sahibi ilimizin çevreci yatırımları ile bilinen firması Çolakoğlu Metalurji oldu.

DALBELER: AMACIMIZ SÜRDÜRÜLEBİLİR ÇEVRE

Alınan ödülün anlamlı olduğunu dile getiren ve bu konuda bir açıklama yapan Çolakoğlu Metalurji Genel Müdürü Uğur Dalbeler, ödüle başvuru nedenlerini şu şekilde özetledi: “Çolakoğlu Grubu, 1945 yılından itibaren demir çelik sektöründe faaliyet göstermektedir.  Çolakoğlu Metalurji olarak, Kocaeli sınırları içerisinde yatırımlarımıza başladığımız 1967 yılından bu yana da doğaya saygılı yatırım ve üretim, süreçlerimizin her anında önceliğimiz olmuştur.”

“ÖDÜL ÇOK MUTLU ETTİ”

Çolakoğlu Metalurji’nin ihracattaki başarısından da söz eden Dalbeler, “Bugün, yassı ve uzun çelik mamulleri üreten ve arka arkaya 5 yıldır ihracat şampiyonu olan Çolakoğlu Metalurji’nin temel felsefesini iş güvenliği ve sağlığı ile sürdürülebilir çevre oluşturuyor. Bu felsefeyle gerçekleştirdiğimiz yatırım ve sürdürmekte olduğumuz çalışmaların neticesi olarak gördüğümüz bu değerli ödülü almaktan büyük mutluluk duyduğumuzu ifade etmek isterim” diye konuştu.

11 Haziran 2016 Kocaeli- EkonomiYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Kocaeli için kar uyarısı! mask
Kocaeli için kar uyarısı!

Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu mask
Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu mask
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu
Otel odasında ölü bulundu! mask
Otel odasında ölü bulundu!
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında mask
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında
5 milyon emeklinin maaşı değişecek! mask
5 milyon emeklinin maaşı değişecek!

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR