Gebzeye yeni bir Sağlık Ocağı kazandırılıyor

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, yardımcıları ve belediye meclis üyeleri ile birlikte Hürriyet Mahallesi'nde inşa edilen sağlık ocağındaki çalışma...

BÜYÜT

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, yardımcıları ve belediye meclis üyeleri ile birlikte Hürriyet Mahallesi'nde inşa edilen sağlık ocağındaki çalışmaları denetledi. Kaba inşaatı tamamlanan binada devam eden ince işlerle ilgili yetkililerden bilgi alan Başkan Köşker, Sağlık ocağı bu mahallemizin önemli bir eksikliği idi. Biz görevimiz olmamakla birlikte vatandaşlarımızın yaşadığı sağlıkla ilgili sorunları da çözmeyi üzerimize borç biliyoruz dedi.

AİLE HEKİMLİĞİNE TAHSİS EDİLECEK
Vatandaşın sağlığının her türlü hizmetten önemli olduğunun altını çizen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Sağlık ocakları mahallelerimizin en acil ihtiyaçları arasında yer alıyor. Yer sorunumuz var, ancak biz bu sorunu park alanlarının yanına sağlık ocağı için yer ayırarak çözüyoruz. Hükümetimizin çıkardığı yeni yasa ile birlikte aile hekimliği uygulaması başladı. Biz de bu güzel modern tesisi aile hekimliğine tahsis edeceğiz. Doktorlarımız vatandaşlarımıza daha temiz ve hijyenik şartlarda sağlık hizmeti verecek diye konuştu.

ÜÇ MAHALLEDE DAHA SAĞLIK OCAĞI YAPILACAK
Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, vatandaşların ve mahallelerin öncelikli talep ve ihtiyaçlarını karşılamaya çalıştıklarını ifade ederek, Üç mahallemizde daha sağlık ocağı talebi var. Güzeller, İnönü ve Yavuz Selim Mahallelerimize de birer sağlık ocağı yapacağız ve aile hekimliğine tahsis edeceğiz. Böylelikle ilçe genelinde sağlık ocağı talepleri büyük ölçüde karşılanmış olacak dedi.

Başkan Köşker'in Hürriyet Mahallesi'ndeki sağlık ocağı incelemelerine eşlik eden bölgedeki mahalle muhtarları da yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti ifade etti ve Belediye Başkanı Adnan Köşker'e mahallelerine yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

08 Şubat 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR