Ev kazalarından korunma yolları kitabı evlere dağıtılıyor

Gölcük Vizyon 2023 Projesi kapsamında Halk Sağlığı projesi çalışmaları doğrultusunda Ev kazalarından korunmak için bilinmesi gerekenler ve korunma yol...

BÜYÜT

Gölcük Vizyon 2023 Projesi kapsamında Halk Sağlığı projesi çalışmaları doğrultusunda Ev kazalarından korunmak için bilinmesi gerekenler ve korunma yolları, Gölcük Belediyesi tarafından hazırlatılan kitapların Mahallelerde dağıtımları başladı.

Gölcük Belediyesi, Kocaeli Üniversitesi ve Gölcük Kent Konseyi iş birliği ile yapılan ve Gölcük Belediyesi tarafından yürütülen proje çalışması Şehitler Mahallesi Muhtarlık binası önünde tertip edilen törenle start aldı.

DAĞITIM YAPILDI

Şehitler Mahallesinde tertip edilen tören sonrasında KOÜ Araştırma görevlisi Sevda Ergüven ve 60 Üniversite öğrencisi görev yaparak evleri tek tek dolaşarak Gölcük Belediyesi tarafından hazırlatılan Ev kazalarından korunmak için bilinmesi gerekenler ve korunma yolları kitabı evlere dağıtıldı.

14 Mayıs 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR