Gençlerden Başkan Doğan’a öneriler

Ak Partili gençler, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı ziyaret etti.Gençler, düzenledikleri “Başkan Sensin” etkinliğinden çıkan istek ve öneril...

BÜYÜT

Ak Partili gençler, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı ziyaret etti.
Gençler, düzenledikleri “Başkan Sensin” etkinliğinden çıkan istek ve önerileri Başkan Doğan’a ilettiler

Ak Parti İzmit Gençlik Kolları Başkanı Muharrem Tutuş, başkan yardımcısı Kamile Dikişçioğlu ve İl Gençlik Kolları yerel yönetimlerden sorumlu başkan yardımcısı Muhammet Hanifi Başkan Doğan’ı ziyaret etti. Gençlik Kolları Başkanı Tutuş, geçen günlerde “Başkan Sensin” diye bir etkinlik düzenlediklerini belirterek, “Yapılan bu çalışma sonunda gençlerin bazı istekleri ortaya çıktı. Biz de bu istek ve önerileri Belediye Başkanımızla paylaşmak istedik” dedi.

“YÜRÜYÜŞ YOLU’NDA TRAMVAY GÖRMEK İSTİYORUZ”
Tutuş gençlerin isteklerini şu şekilde sıraladı; “Kocaeli Üniversitesi’ne giden öğrenciler, KOÜ Tıp Fakültesi’ne giden hastalarla aynı toplu taşıma araçlarını kullanmak zorunda kalıyorlar. Bu yüzden de bazı öğrenciler hasta olduklarını söyleyip üniversiteye ayrı otobüs konulmasını istiyor. Kısa mesafeli ulaşımda daha düşük ücret uygulaması olsun. Şehir merkezine bebek emzirme yerleri yapılsın. Yürüyüş Yolu’nda tramvay görmek istiyoruz. Saat Kulesi’nin bir benzerinin İstanbul’daki Kız Kulesi’ndeki gibi deniz içine yapılması. SEKA Park’a Apua Park yapılması. Gölkay’daki etkinlikler gençlere ücretsiz olsun.”

“GENÇLERİN ÖNERİLERİNİ DİKKATE ALACAĞIZ”
İzmit Belediye Başkanı Doğan da gençlerin önerilerinin çok önemli olduğunu belirterek, “Bizler, gençlerimizi önemsiyoruz. Gençlerin özellikle bizi projelerle yönlendirmesinden mutlu oluyoruz. İlçe Gençlik Kolları’nda bir toplantıda bizlerden özellikle parkların engellilere uygun hale getirilmesi önerisi geldi. Biz de ilk olarak Cumhuriyet Parkı’nda bu öneriyi uygulamaya koyduk. Bundan sonrada gençlerin önerilerini dikkate alacağız” ifadelerini kullandı.

“EN İYİ 3 PROJEYİ ÖDÜLLENDİRMEYE HAZIRIZ ”
Başkan Doğan, “Bebek emzirme kabinini ben de önemsiyorum. Gölkay’daki sportif etkinlikler 12-18 yaşındakiler için ücretsizdir. Gençlerimizin fikir ve görüşleri, hizmet üretme arzusu içerisinde olan biz belediye başkanları için yol gösterici olacaktır. Genç dostu bir belediyeyiz. Gölkay, Cephanelik Spor Kompleksi, Sarısu Gençlik Kampı, Kocaelispor’a olan desteğimiz, amatör spora olan katkılarımız, Euro Desk projelerimiz gençlere verdiğimiz önemin eseridir” şeklinde konuştu. Doğan, gençlerden önerilerini projeye dönüştürmelerini de isteyerek, “Hazırlayacağınız en iyi 3 projeyi ödüllendirmeye hazırız” dedi.

11 Şubat 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR