Hüseyin Yusuf’un hiç boş vakti yok

AKP’nin aday adaylarından Hüseyin Yusuf, yoğun temposunu sürdürüyor. Yusuf, son olarak Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Murat Özdağ ile bir araya geldi....

AKP’nin aday adaylarından Hüseyin Yusuf, yoğun temposunu sürdürüyor. Yusuf, son olarak Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Murat Özdağ ile bir araya geldi. Kentin ticaret hayatı hakkında görüş alışverişinin yapıldığı buluşmanın ardından Yusuf, Kocaeli İmam Hatip Mezunları Derneği’nin sohbet programına katıldı.

 

GKD’YE KONUK OLDU

Programda konuşan Yusuf, “Kocaeli teşkilatlarıyla kamuoyu nabzının bir olması lazım. Bizde bunu sağlamak için çalışıyoruz. Hakkımızda en hayırlısını istiyoruz” dedi. Dernek üyelerinin sorularını da yanıtlayan Yusuf, daha sonra Genç Kocaelililer Derneği’ne konuk oldu. Kendisini tanıtan Yusuf, GKD’nin kurulduğu tarihten bu yana kentin sosyal hayatına önemli katkılar sağladığını dile getirdi. dernek başkanı Sedat Köse de TBMM’de genç milletvekilleri görmek istediklerini dile getirdi.

 

AGD’LİLERDEN SICAK KARŞILAMA

GKD ziyaretinin ardından Anadolu Gençlik Derneği yönetiminin konuğu olan Yusuf, burada Başkan Samet Gürsoy ve yönetimi tarafından sıcak bir şekilde karşılandı. Başkan Gürsoy, Hüseyin Yusuf’un, Milli Gençlik Vakfı sıralarından yetiştiğini dile getirerek, bu terbiyeyi almış bir büyük olduğunu söyledi. Yusuf ise, AKP’de siyaset yapmasına rağmen milli görüş geçmişinin kendisi için özel bir önemi olduğunu söyledi.

10 Mart 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR