Uzman Dr. Ahmet Sarı: Muhtarlarımızla iş birliği içinde olmalıyız

Yapılan son atamayla Körfez Devlet Hastanesi'ne baş hekim olarak vazifelendirilen Aile Hekimi Uzman Dr. Ahmet Sarı, hastanenin gelişimini tamamlamak v...

Yapılan son atamayla Körfez Devlet Hastanesi'ne baş hekim olarak vazifelendirilen Aile Hekimi Uzman Dr. Ahmet Sarı, hastanenin gelişimini tamamlamak ve modern bir yapıya kazandırmak amacıyla elinden gelen gayreti göstereceğini söyledi.

 

“İŞ BİRLİĞİ İÇİNDE OLMALIYIZ”

Göreve geldikten sonraki ilk toplantısını muhtarlarla yapan Ahmet Sarı, “Biz halkımız için buradayız. Halka en yakın olan muhtarlarımızdır. Bu nedenle ilk toplantımı mahalle ve köy muhtarlarıyla gerçekleştirmek istedim. Muhtarlarımızla iş birliği içinde olmamız lazım. Mahallede bulunan sağlık sorunlarının bizlere mahalle muhtarı vasıtasıyla iletilmesi bizler için önemlidir. Biz, muhtarlarımızla iş birliği içinde hizmetin en iyisini vermeye gayret göstereceğiz" dedi.

 

“30 HEKİMLE ÇALIŞIYORUZ”

Hastanenin gelişim sürecini tam anlamıyla tamamlayamadığını belirten Sarı, " Kocaeli'nin bir çok yerinde hastane var. Bunlar gelişim sürecini tamamlamışlardır. Ancak Körfez Devlet Hastanesi bu gelişim sürecini yeterince tamamlayamamıştır. Ben inanıyorum ki el ele verdiğimiz zaman, bu hastanemizde gelişim sürecini tamamlayacaktır. Şu anda 30 hekimle çalışıyoruz. Yapmak istediğimiz çok önemli işlerimiz bulunmaktadır. Bu konuda sizlerin desteğine ihtiyacımız var. İlk etapta hastanenin acilini yenileyeceğiz. Yeni bir acil yapımı için çalışmalarımız devam ediyor” şeklinde konuştu. 

11 Ekim 2016 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR