Vali Güzeloğlu, Bizimköy Üretim Merkezi’ni gezdi

Vali Hasan Basri Güzeloğlu, Kocaeli Sanayi Odası (KSO) öncülüğünde Kocaeli Valiliği, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli Üniversitesi, Türk Annele...

BÜYÜT

Vali Hasan Basri Güzeloğlu, Kocaeli Sanayi Odası (KSO) öncülüğünde Kocaeli Valiliği, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli Üniversitesi, Türk Anneler Derneği ve Milletlerarası Lions Kulübü Derneği ile Avrupa Birliğinin de desteğiyle kurulan Bizimköy Engelliler Üretim Merkezi’ne konuk oldu.


GÜZELOĞLU’NU KARŞILADILAR

Vali Yardımcısı Abdullah Etil ile birlikte ziyarette bulunan Hasan Basri Güzeloğlu’nu Bizimköy Engelliler Üretim Merkezi Vakfı Genel Müdürü Hüsnü Bayraktar, KSO Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, İş Kur İl Müdürü Öztekin Kaşukçi ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bekir Yümnü karşıladı.


BİZİMKÖY’LE İLGİLİ BİLGİ ALDI

Engellilerin üretim sürecine katılımları, kendi ekonomik ihtiyaçlarını karşılar duruma gelmelerini ve aynı zamanda ülke ekonomisine de  katkıda bulunmalarını sağlamak amacıyla faaliyet gösteren Bizimköy Engelliler Üretim Merkezi’ni ziyaret eden Vali Güzeloğlu, Hüsnü Bayraktar ve Ayhan Zeytinoğlu’ndan Merkez ile ilgili bilgi aldı.


ATÖLYELERİ GEZDİ

Bilgi aktarımının ardından Vali Güzeloğlu, 64’ü engelli olmak üzere 76 personelin üretim yaptığı, Bizimköy Engelliler Üretim Merkezinde faaliyet gösteren tekstil, sera ve mantar atölyelerini gezerek engelliler ile yakından ilgilendi ve onlarla günün anısına toplu fotoğraf çektirdi.

02 Aralık 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR