TÜKSİAD, Başbakan Davutoğlu ile görüştü

Tüm Karadeniz Sanayici ve İşadamları Derneği Genel Başkanı Nurettin Aslantürk, Ankara’da bir dizi görüşme ve temaslarda bulundu. Beraberindeki Genel...

BÜYÜT

Tüm Karadeniz Sanayici ve İşadamları Derneği Genel Başkanı Nurettin Aslantürk, Ankara’da bir dizi görüşme ve temaslarda bulundu. Beraberindeki Genel Başkan Vekili İlyas Özdemir, Genel Başkan Yardımcısı Ercan Aslan, Genel Sekreter Engin Yıldırım ve Tanıtım ve Medya Başkanı Yahya Kahraman ile birlikte Başkente giden TÜKSİAD Genel Başkanı Nurettin Aslantürk, mecliste bir dizi görüşmelerde bulundu.

 

DAVUTOĞLU İLE GÖRÜŞTÜ

Nurettin Aslantürk başkanlığındaki TÜKSİAD heyeti Başbakan Ahmet Davutoğlu ile de kısa bir süre bir araya geldi. Meclis bahçesinde gerçekleşen görüşmede TÜKSAD Genel Başkanı Nurettin Aslantürk, Başbakan Ahmet Davutoğlu’na dernek hakkında kısa bilgi verip, derneğin genel merkezinin Ünlü Türk Hükümdarı Fatih Sultan Mehmet’in vefat ettiği Gebze’de olduğunu söyledi. Hükümetin ekonomi programlarından memnun olduklarını ifade eden TÜKSİAD Genel Başkanı Nurettin Aslantürk, istikrarın üretime ve istihdama olan büyük katkısını sanayinin kalbi Gebze’de yakından hissettiklerini kaydetti.

Başbakan Ahmet Davutoğlu,  tanışmaktan memnun olduğunu söylediği TÜKSİAD heyeti ile tek tek tokalaştıktan sonra hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

OKUR’A ÜNİRVERSİTE TEŞEKKÜRÜ

TÜKSİAD heyeti daha sonra AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Ali Okur’u meclisteki makamında ziyaret etti. Her zamanki gibi TÜKSİAD heyetine yakın ilgi gösteren Milletvekili Mehmet Ali Okur’a derneğin çalışmaları hakkında bilgiler veren TÜKSİAD Genel Başkanı Nurettin Aslantürk, Gebze’ye Teknik Üniversite kazanılmasında büyük pay sahibi olan Okur’a, Gebze’nin sosyal, kültürel ve ekonomik hayatına büyü katsı sunacak hizmetten dolayı şahsı ve TÜKSİAD camiası adına teşekkür etti. Üniversite’nin Gebze’nin çehresini değiştireceğine inandığını anlatan TÜKSİAD Genel Başkanı Nurettin Aslantürk, Gebze’nin her türlü gelişmesi noktasında üzerlerine düşen görevi yerine getirmeye hazır olduklarını sözlerine ekledi.

TÜKSİAD heyetine ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Ali Okur ise, Gebze’ye çok önemli katkılar sunacak Teknik Üniversite’nin resmi gazetede yayınlanarak onaylandığını, bundan sonraki sorumluluğun YÖK’te olduğunu belirterek, Gebze ile bütünleşecek Teknik Üniversite’nin bölgeye yapılan en büyük hizmetlerden birisi olduğunu ve verdikleri sözü yerine getirmenin huzur ve mutluluğunu yaşadıklarını sözlerine ekledi.

05 Kasım 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR