“Darıca’yı kaybedersek sürpriz olur”

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, çarşamba günü Devlet Bahçeli’nin ilimize gelişiyle ilgili açıklama yaparak, “Bahçeli’nin gelişi bizim için ödüldür. Ayrıca...

BÜYÜT

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, çarşamba günü Devlet Bahçeli’nin ilimize gelişiyle ilgili açıklama yaparak, “Bahçeli’nin gelişi bizim için ödüldür. Ayrıca MHP Darıca bizimdir. Eğer kaybedersek sürpriz olur” dedi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin çarşamba günü ilimize gelecek olması nedeniyle MHP İl Teşkilatı dün MHP İl Binası’nda Başkanlık Divanı Olağanüstü Toplantısı için bir araya geldi. Belediye başkan adaylığı genel merkez tarafından onaylanan Darıca adayı Arif Gülen'i kamuoyuna tanıtmak ve ilimizdeki yerel seçim startını başlatmak üzere Darıca’ya gelecek olan Devlet Bahçeli’nin MHP için bir ödül olduğunu kaydeden Ünlü, “Darıca bizimdir. Eğer kaybedersek sürpriz olur” dedi.

“AKP’NİN HAYALİNİ SIFIRLAYACAĞIZ”
Toplantı öncesi bazı açıklamalarda bulunarak Bahçeli’nin çarşamba günkü programını açıklayan Aydın Ünlü, “MHP Dilovası İlçe Binamızın da açılışını büyük bir törenle geçtiğimiz gün gerçekleştirdik. Dilovası Belediyesi’ni alacağımızı bu törenle de göstermiş olduk. MHP Teşkilatı olarak AKP’nin 13-0’ını nasıl bozacağımızı, AKP’nin hayalini nasıl sıfırlayacağımızın da sinyallerini verdik” dedi.

“TEŞKİLATLARIMIZ DAHA DA HAREKETLENECEK”
Olağanüstü olan bu toplantıda Bahçeli’yi karşılamayla ilgili konuların konuşulacağını belirten Ünlü, “Kocaeli’nin ne kadar çalışan bir teşkilat olduğu hem genel merkez hem de Genel Başkanımız Devlet Bahçeli tarafından fark ediliyor. Bahçeli’nin buraya gelmesi bizler için ödüldür. Bahçeli’nin gelişiyle birlikte teşkilatlarımız daha da hareketlenerek, çalışmalarına daha da hız verecektir” şeklinde konuştu.

“6 BUÇUK GİBİ GELECEK”
Darıca’da yapılan anketlerin, çalışmaların belirlenen adayla seçime girildiği takdirde zararlı çıkılmayacağını gösterdiğini de ekleyen Başkan Ünlü, “Darıca MHP’nin olacaktır. Eğer aksi olursa bu bizim için sürpriz olur. Çarşamba günü Genel Başkanımız, 19.00’da gerçekleştirilecek olan program için teşkilatımız tarafından 18.30 gibi Gebze gişelerden karşılanacak ve hemen salona geçecek. MYK üyeleri, üst düzey yetkiler ile birlikte gelecek olan Bahçeli adaylığın ilanı sonrası geri dönecek” dedi.

“BURSA MİTİNGİNE DE HAZIRLANIYORUZ”
MHP teşkilatları olarak 12 ilçenin de bu sinerjiyle yaklaşık 2-3 ay içerisinde tüm adaylarını tamamlayacağını vurgulayan Ünlü, “Yaz sezonuna tüm adaylarımızı belirlemiş olarak gireceğiz. Pazar günü MYK üyelerimizle birlikte Türkiye genelinde AKP ve BDP’ye karşı gerçekleştirilecek olan Kurtuluş Mitingleri ile ilgili de konuşacağız. İlki Bursa’dan 23 Mart Cumartesi günü başlayacak mitinge iyi bir şekilde hazırlanacağız” diyerek sözlerini tamamladı.

12 Mart 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR